Kõige populaarsemad Jooga müüdid Busted

Home » Review » Health » Kõige populaarsemad Jooga müüdid Busted

Kõige populaarsemad Jooga müüdid Busted

Oh, YES!  Lugesite õigesti. Vastupidiselt levinud arvamusele, et igaüks teab Jooga ja on sinna mingil hetkel oma elus, on mõned inimesed, kes eemale ta. Tänu müüdid nad usuvad selle kunsti vormis. Loe läbi selle kirjutada-up võtta lähemalt müüdid ja fakte Yoga.

Jooga on sõnakõlks seas fitness freak täna. Siiski on veel enamus, kes kartke omaks selle Iidvana fitness raviskeemi tõttu mõned levinud kuulujutud seotud jooga mütoloogia. Jooga, tegelikult võimaldab teil võtta lähemalt oma tõelise mina. Kuid inimesed on hakanud järgmised see rohkem füüsilist kasu viimastel aegadel.

10 Enim Jooga müüdid Busted:

#Myth 1: Füüsikalised paindlikkus on märksõna harjutamiseks jooga

Harjutamine jooga asanas regulaarselt tegelikult aitab saavutada paremat paindlikkust. Tegelikult võrreldes teiste fitness rutiin, selle kunsti aitab isegi need, kes ei ole kunagi kasutanud kogu oma elu.

#Myth 2: Jooga sünnitab sulle kuue-pack abs

Kuigi see kunst ei pakkuda füüsilist kasu, see on palju varuks. Jooga tõde, pakub võimalust läbida täielik ümberkujundamine – füüsiliselt, füsioloogiliselt kui psühholoogiliselt. Seega muudab teie elustiili samuti oma suhtumist elu.

#Myth 3: Hot jooga on parim viis minna flab Fab

Jah, on lugematu hulk inimesi töötab pärast seda jooga vorm, kes on vaguni kaalust alla võtta. Bikram jooga, mis on rahva poolt tuntud Hot Jooga, ei abi kaalulangus. Kuid valida ükskõik Jooga vormis, kas ja millal harjutanud regulaarselt ülima pühendumist pakub soovitud tulemusi.

#Myth 4: Jooga on ainult naistele

Üha rohkem naisi täna on pöördunud suunas jooga. Pole ime, et me kuuleme seda jooga müüt. Tõsi, igaüks saab teha jooga olenemata nende soost ja vanusest. Ainus asi, mida vaja on avatud mõtteviisi. Inimesed nagu BKS Iyengar, Bikram Choudhury, T. Krishnamacharya ja palju muud on tuntud mees jooga õpetajad.

#Myth 5: Tantra jooga on sex pidurdamatu

Nõudlus Tantra jooga eriti lääneriikides on põhjustanud tõlgendamine selle vormi. Tantra jooga on jumalikult ilus kogemus, mis tähistab Euroopa Liidu meeste ja naiste – Shiva ja Shakti, et olla konkreetsem. Kuigi see jooga vorm ei pakuvad seksuaalse vabanemise, on rohkem seda. Tantra jooga tegelikult aitab suunamisel oma energia nii, et see on kooskõlas kosmilise häälel.

#Myth 6: Rasedad peaks hoiduma harjutamiseks jooga

See müüt on täiesti sobimatu. Jooga abivahendid hoida oma keha ja vaimu täiesti pingevaba, kui te olete rase. Erinevad asanas on eranditult välja töötatud pidades silmas seisund raseda. Kuid nagu muud kehalist, siis tuleb kindlasti võtta nõu oma arsti enne alustamist selle samuti.

#Myth 7: Practice jooga välitingimustes paremate tulemuste

Jooga kui läbi rahulikkus, pakub ideaalne tulemusi. Siiski saab harjutada kõikjal. Ainult veenduda, et seal on õige õhuringlus toas, kui hingamine on oluline koostisosa kõigi jooga poose.

#Myth 8: Jooga ei saa personaliseeritud

See on järjekordne populaarne eksiarvamus. Iga keha on erinev, nii on vajadused iga üksiku. Kõik asanas saab muuta, teatud määral, pidades silmas nõuetele iga inimene.

#Myth 9: Kaasa jooga oma igapäevast raviskeemi paremini orgasmi

“Rooma ei ehitatud ühe päevaga”. See vanasõna on väga tõsi, kui tegemist on see müüt. Suurenenud paindlikkuse, mis on kaasas tavale pakub nautida oma seksuaalelu parem viis, mingit kahtlust.

#Myth 10: Jooga on hinduism

See on ehk üks kõige levinum väärarusaamu jooga. See on vorm, mis muudab teid tervikuna individuaalne ja ei ole Tingimusteta tahes religiooni. Sa lihtsalt vaja olla inimene praktiseerida joogat.

Nüüd, kui jooga müüdid on katkisele, loodame võite alustada harjutamiseks see armas kujul taaselustamine ja noorendamine ülima pühendumist kohe!

Jagage seda teavet oma sõpradele ja perele ning teha jooga suurepärane kogemus kõigile enda ümber. Ära jäta kommentaar oma mõtteid see artikkel.