Koks skirtumas tarp Bikram ir karšto joga?

Home » Review » Yoga Basic » Koks skirtumas tarp Bikram ir karšto joga?

Koks skirtumas tarp Bikram ir karšto joga?
Karšto joga gali kreiptis į bet jogos klasės atliktą šildomą kambarį. Nors yra keletas stilių karšto jogos užsiėmimai, Bikram joga yra originalus karšta joga ir tarp geriausiai žinomas. Nors kai kurie žmonės gali naudotis “karštas” ir “Bikram” sinonimiškai, tiesa yra tai, kad visi Bikram joga yra karštas, bet ne visi karšta joga yra Bikram.

karšto Joga

Karšto joga dažnai linkęs būti teka vinyasa stilius praktikos, kurioje mokytojas moko studentus susietų kelia serijos. per klasės, kambarys paprastai yra palaikoma 95, kad 105 F temperatūros Kaip galite įsivaizduoti, energingas joga sesijos aukštoje temperatūroje daro organizmui labai šiltas ir sukelia gausus prakaitavimas. Siekiama, kad šilumos atpalaiduoja raumenis ir prakaito padeda išvalyti savo kūną.

Bikram joga yra tik vienas stilius karšto joga. Kitos lankytinos karšta joga galimybės apima Kanados importo mokša joga (žinomas kaip Modo jogos Jungtinėse Amerikos Valstijose) ir CorePower joga, sparčiai plečia tinklą. Daugelis vietos priklauso ir nepriklausomi jogos studijos siūlo savo stilių šildomų klases, taip pat.

Patarimai ir atsargumo priemonės

Karšto joga reikės rengimą ir įrankius, kurie gali tvarkyti šilumą:

  • Labai svarbu turėti savo jogos kilimėlį, kai darai karšto joga, nes jums bus prakaitavimas daug. Yogitoes Skidless kilimėlis rankšluosčiai (ar kiti panašūs produktai) yra populiarus karšto joga priedai. Šie rankšluosčiai yra virš jūsų motina sugerti prakaitą ir pagerinti trauką.
  • Prakaitavimą jūs karšto joga taip pat reiškia, kad jūs norite pasirinkti tinkamą jogos dėvėjimąsi. Apskritai, moterys ir vyrai, kad prigludusi viršūnės ir capris ar ilgas kelnes geriausiai išvengti slydimo per kelia.
  • Tikrasis temperatūra karšto jogos klasės skirsis pagal stilių ir studijoje. Kai kurie gali būti karšta kaip 108 F, todėl 75 F kambariai atrodo beveik vėsus.
  • Į “prakaitavimas iš toksinus” fraze yra populiarus tarp karšto jogos studentams. Tiesa yra ta, kad prakaitavimas yra tikrai dalis detoksikacijos sistemos mūsų kūnus, tačiau ji gali padaryti jums jaustis geriau, galų gale.
  • Įsitikinkite, kad prieš gerti daug vandens, per ir po klasę, taigi jums nereikės gauti dehidratuoti. Nepatartina valgyti per dvi valandas prieš pradėdami vartoti klasę.
  • Karšto joga nepatariama vartoti nėščioms moterims, nes jis gali pakelti kūno temperatūros.

Bikram joga

Bikram Choudhury yra karšta joga novatorius ir įkūrėjas Bikram jogos sistemą. Jo metodas yra originalus stilius turi būti nustatytas karšto kambaryje. Tai rinkinys serija 26 pozų, įskaitant dviejų Pranajama pratimai, kurių kiekvienas yra atliekamos du kartus per vieną 90 minučių klasėje.

Choudhury gimė Kalkutoje, Indija, 1946 Jis buvo Joga čempionas jaunystėje, kaip buvo jo žmona Rajashree. 1974, Choudhury įkūrė jogos kolegija Indijos Beverly Hills, Kalifornija, mokyti savo metodą. Ji greitai tapo viena iš populiariausių stilių jogos asaną praktikuojama Vakaruose.

Kaip Bikram jogos užsiėmimai ėmė piešti narius Holivudo elito, jis pradėjo vis pretenzijomis gyvenimo būdą. Jis tapo žinomas dėl savo parko sportinių automobilių ir dėvėti brangių papuošalų. Sėkmingas joga Guru vis dėlto tapo įsivėlė į ieškinių ir seksualinės prievartos įtarimų.

Bikram ir autorių teisės

2002 metais, Choudhury autorių teisių savo serijos 26 pozų daroma karšto kambaryje. Jis vėliau buvo įtraukti į juridinių ginčų skaičius, tiek per neleistino naudojimo savo vardu ir savo metodą kitu pavadinimu.

Choudhury sėkmingai iškelta Los Andželo jogos studija 2003 m autorių teisių ir prekių ženklų pažeidimo. Jis tapo atsakovas 2004 metais, kai jis buvo iškelta byla San Franciske įsikūrusi kolektyvo karšto jogos mokytojų. Ši grupė gavo nutraukimo ir-susilaikyti laiškus per savo nelicencijuotos naudojimo Bikram metodu. Ieškovai teigė, kad joga gali būti apsaugota autorinėmis teisėmis. Šalys sutarė, kad 2005 m, kurioje Choudhury sutartą ne juos paduoti, ir jie sutiko nenaudoti Bikram vardą.

Choudhury pateikė kitą aukšto lygio kostiumas 2011 Šį kartą tai buvo prieš Niujorko įsikūrusios studijos jogos Žmonės, kurie siūlo jogos užsiėmimus dovanojimas keliuose JAV miestuose. Ši byla buvo išspręstas 2012 m, kai Joga prie Žmonės savininkas Gregas Gumucio sutiko sustabdyti naudojant Bikram pavadinimą ir serijos. Nors byla nėjo į teismą, jis buvo reikšmingas, nes JAV autorių teisių tarnyba paskelbė, kad jos anksčiau išduotą autorių teisės Bikram serijos įvyko klaida ir kad Jogos pozos negalėjo būti apsaugota autorinėmis teisėmis.

Bikram ir seksualinės prievartos

2015, iš Bikram teisinių problemų daugiau dėmesio skiriama nuo jo jogos metodą apsaugai. Jis tapo ne mažiau kaip šešis civilinėse ieškinių dėl tariamo seksualinę prievartą arba rapsų vyksta atgal keletą metų tema.

Nors duomenys skiriasi, jie nurodo iš Choudhury modelis preying jaunų moterų jogos mokinių ir mokytojų, dažnai tie mokosi savo intensyvaus mokytojų rengimo programą. 2016 pradžioje, Los Andželas Teismas patenkino buvusio Choudhury teisinio patarėjo, kuris sakė, kad ji buvo seksualiai priekabiaujama ir šaudė iš savo pozicijos dėl kitų moterų priekabiavimo pretenzijų tiria.

Maždaug tuo pačiu metu, Rajashree Choudhury padavė skyrybų. Bikram pat pabėgo į Jungtines Valstijas. 2017 gegužės arešto orderis buvo išduotas dėl jo Kalifornijoje ir iki lapkričio jis ir jo kompanija buvo paduota dėl bankroto.

pasekmes

Iš Choudhury žlugimas gali veikti kaip pamokoma istorija per jogos bendruomenės. Praktikos pobūdis dažnai sudaro glaudžius ryšius, o kai kurie žmonės gali pasirinkti pasinaudoti šia.

Bikram studijos lieka atviros, o daugelis yra valdoma nepriklausomų instruktoriai. Dėl šios priežasties, svarbu prisiminti, kad tik įkūrėjas buvo susijęs nusikaltimą tokiais atvejais.

galutinis Minties

Karšto joga yra perspektyvi alternatyva daugeliui jogos studentams, nors ji yra žymiai intensyvesnė nei siūlomų aušintuvas kambarių klases. Prieš priimdama klasė, apsvarstyti bet kokių sveikatos sutrikimų galite turėti ir kalbėti su savo gydytoju apie tai, ar jis jums tinka.