Kuidas alustada jooga Kui Sa oled suurem Bodied

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas alustada jooga Kui Sa oled suurem Bodied

 Kuidas alustada jooga Kui Sa oled suurem Bodied
Alustades jooga praktika võib ähvardada kellelegi: te olete valmis nautima kasu jooga, kuid kuidas sa teha hüpe seda tegelikult? Jooga stuudiod võib tunduda eraklubid kus sa pead teadma saladus käepigistus ja parool, enne kui sul lubatakse liituda. Lisa see stsenaarium populaarne pilt joogi: noor, nõtke ja väänatud up nagu kringel on liibuv spandex. Mis siis, kui see pilt erineb suuresti ise? Kui te ei suurem kerega, ületades vaimse ja füüsilise takistusi üritab jooga esmakordselt võib olla veelgi keerulisem.

Miks Yoga?

Füüsiline aktiivsus parandab oma liikuvuse ja üldist tervist. Jooga vähendab stressi, parandab painduvust ja suurendab lihastoonust ja tugevust. Inimesed suuremate asutuste sageli probleeme liigesevalu; jooga aitab parandades organismi viimist vähendada pinget liigesed, võimaldades raami kanda rohkem keha kaal. Jooga arendab ka oma tasakaalu, mis aitab teil tunda end maandatud ja suurendab pikaealisuse. Jooga aitab kaasa keha ja vaimu ühendus esiplaanile, mis võib parandada enesehinnangule ja aktsepteerimise keha. Kõige tähtsam on, jooga aitab teil ennast paremini nii parandada oma füüsilist vormi ja tõstame oma meeleolu.

Kuidas alustada

Parim viis õppida jooga on kvalifitseeritud õpetaja jooga klassi. Eriliigid suuremate kerega õpilast on muutumas üha populaarsemaks, kuid ei ole võimalik leida kõikjal. Kuna jooga asutamise tunnistab vajadust, rohkem õpetajaid koolitatakse kohandused suuremate õpilast. Kui need valikud ei ole saadaval, teil on tõenäoliselt kõige positiivne kogemus oma esimese joogatunnid on algtasemel õrn Hatha. Kripalu, Viniyoga ja terviklik on ka häid valikuid, kui see on olemas, sest õpetajad on koolitatud töötama erinevate võimete ja keha tüübid. Juhataja jooga on ka võimalus neile, piiratud liikuvusega.

Abby Lentz, asutaja raskekaalu Jooga Austin, Texas, soovitab rääkida õpetaja enne oma esimese jooga klassi tagada, et teil on mugav ja õpetaja on valmis pakkuma muudatusi ja rekvisiidid kui vaja. Kui te ei tunne end valmis rühma klassi, era jooga istungid võib nii minna. See võib olla suurepärane võimalus õppida põhi poose ja saada usaldust kasutada rekvisiidid tõhus viis enne liitumist grupipraksise. Saades kursis jooga on parim viis tagada, et te tunnete kergendust.

Need, kes ei ole juurdepääsu joogatunnid saab veel alustada, kasutades DVD kodus. Lentz on raskekaalu Jooga DVD (vt allpool) on suurepärane valik, kui see viib teid läbi põhilised harjutused ja pakub muudatusi inimeste erineva suuruse ja liikuvusega.

Online Ühenduste

Jooga ja Body Image Koalitsioon  on olnud esirinnas edendada kaasatuse ja mitmekesisuse kuidas jooga on kujutatud meedias ja praktiseeritakse reaalses maailmas. Uus põlvkond noori Yoginis, sealhulgas Jessamyn Stanley ja Dana Falsetti kasutab Instagram edendada keha positiivsust ja näidata oma järgijaid, mida arenenud tava suurem keha välja näeb. Kui teil on hakanud just läbi, pidage meeles, et mida rohkem akrobaatilisi tekitab ilmutavad nad ei ole normiks joogid igas suuruses.

Jooga ja Kaalulangus

Et kaalust alla võtta, siis tuleb piirata kalorite tarbimist samas kaasates regulaarselt liikuda, mis tõstab teie südame löögisagedus. Kui kaalulangus on teie peamine eesmärk on tõhusamaid meetodeid kui jooga. Nagu öeldud, jooga on suurepärane võimalus suurendada sisemist rahu ja enesehinnang kui alustama teekonda poole oma parimad füüsilisest (olenemata suurusest tunnete tervislikum).

Sõnagi tugipostid

Rekvisiidid hakkavad olema oma parima jooga sõber. Kasutades rekvisiidid ei tähenda olete halvem: see tähendab, et sa oled tark. Kui üritate tüüpi jooga, mis ei ole prop-sõbralik, leida teine ​​klass. Sama kehtib mis tahes õpetaja, et pärsib et kasutada rekvisiite.