Kuidas Fix libe Joogamati

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas Fix libe Joogamati

 Kuidas Fix libe Joogamati
Kui sa lõpuks teha suur hüpe omavad oma jooga matt, see võib olla rohkem kui natuke pettumus avastada, et teie nn kleepuv matt ei ole veojõukontroll üldse. Peale seda tüütu, kui te tõesti libisemist oma matt, võid end vigastada. Siin on mõned tõhusamaid viise, et murda oma uue matt, kuid enne kui tegutsema see on oluline teada, millist matt teil on.

Millist Mat Kas te kasutate?

Enamik libe-kui-uus jooga matid on põhilised PVC erinevaid, nagu Gaiami matt Target. Isegi premium PVC matid nagu Manduka PRO saab libe esimesel. See on eriti masendav, sest tundub, nagu sa lihtsalt maksta 100 $ eest matt ilma haaret üldse.

Kummist, TPE ja polüuretaanist matid ei ole üldiselt sama esialgse libedus nagu PVC ones. Tegelikult suur haare saada-go on suur rist pluss veerus tüüpi matid. Kui libistades oma matt on suur probleem teie jaoks. võiksite uurida üks neist alternatiivseid materjale, kui on aeg uuendada. Kummimattid hõlmavad Jade Harmony ja Manduka EKO, TPE matid on valmistatud Kulae ja teisi ning kumm / polüuretaanist hübriidid on pakutud Lululemoni ja Liforme. Seda tüüpi matid on eelis olla biolagunevad, erinevalt PVC. Kui te ei tunne segaduses võimalusi, meie võrdlustabelit aitab.

Mida teha

Kui sul on juba PVC matt, ärge heitke meelt! Peamine erinevus endale säravalt puhta matt ja hästi kulunud versioon pakub oma jõusaal on ilmne: oma matt tuleb kulunud natuke. Saate kiirendada vananemisprotsessi pesemist oma matt veega. Õhuke PVC jalamatid (need, mida saab kergesti voltida, st mitte Manduka PRO) võib isegi kasu perspektiivis läbi oma pesumasina õrna tsükli. Nr seep on vajalik ja olla kindel, et võimaldada piisavalt aega õhu käes kuivada. Kuna jooga matid on imav poolajaks täiesti kuiv võib kuluda mitu päeva. Jätkake matt, ja see varsti omandada slip aluspinnale.

Kui teil on tõesti higine peopesad või jalad, mis põhjustavad teil libiseda, siis võib vaja kasutada rätikuga oma matt. Emissioon standard käterätisüsteemi kogu ees oma matt võiks olla kõik see võtab. Võite kasutada seda kuivatage käed või asetage peopesad rätik, kui teed poose nagu allapoole suunatud koera. Lihtsalt veenduge, et rätik on matil nii see ei libise. Kui jätkate libisemist, uurida libisemisvastase toote nagu Yogitoesi Skidless rätik. Seda tüüpi pestavad imavad rätik on mõeldud kasutamiseks üle oma jooga matt lisatasu veojõu ja on eriti populaarne kuum jooga tavasid.

Mida ei tohi teha

On päris halbu nõuandeid seal, kuidas murda oma matt. Ärge kasutage õunasiidri äädikat, mis on tugev hape, raviks või peske matt. Päikesepaiste ja soola lagunevad kummi TPE ja polüuretaani ja ilmselt ei tee palju head, isegi PVC matt.