Kuidas Jooga aitab teil Lose Kaal

Home » Review » Weight Loss » Kuidas Jooga aitab teil Lose Kaal

 Kuidas Jooga aitab teil Lose Kaal
Joogaga regulaarselt pakub palju kasu, sealhulgas muutes te ennast paremini tundma oma keha nagu te saada tugevamaks ja paindlikumaks, toonimine lihaseid, vähendada stressi ja parandada oma vaimse ja füüsilise heaolu. Aga kuidas see aitab teil kaotada kaalu?

Mis jooga ei saa teha

Harjutamine tahes tüüpi jooga ehitab tugevus, kuid uuringud näitavad, et jooga ei tõsta oma südame löögisagedust piisavalt, et muuta see ainult vormi kasutamise pead heita naela. Et kaalust alla võtta, siis tuleb süüa tervislikult ja põletada kaloreid, tehes kasutamise, mis tõstab teie südame löögisagedus regulaarselt. Jõulisemad jooga stiile saab pakkuda paremat treeningut kui õrn jooga, kuid kui kaalukaotus on teie peamine eesmärk, siis tahan ühendada jooga jooksmine, kõndimine või muu aeroobse treeningu, et sulle meeldib. Ikka, jooga võivad mängida olulist rolli kaalualandamise programmi.

Mis jooga Can Do

Kuigi kehakaalu saab lihtsustada oma kaloreid vs kaloreid välja võrrandi, palju läheb edukalt muutes oma harjumusi teha tervislikumaid valikuid teist laadi. Jooga aitab tuues teid paremini häälestada oma keha, parandada oma enesehinnangule ja tunnet heaolu. Vähendada stressi ja seeläbi surve osaliseks söömine on teine ​​võimalus, et jooga võib toetada kaalulangus. Soodustades tervisliku eluviisi, järjekindel jooga praktika muudab tõenäolisemaks, et teil oleks võimalik säilitada oma kaalulangus. Arvatavasti on kõige olulisem, jooga rõhuasetus kuulata oma keha ennekõike võib olla suur muutus inimestele, kes on võidelnud heita naela varem. Jooga on oluline roll tervikliku lähenemisviisi kaalulangus.

Millist Jooga?

Kui olete kunagi teinud jooga enne, siis kindlasti alustada algajaile klassi. Sul põletada kõige kaloreid sportlikud vinyasa klassi. Need stiilid tavaliselt alustada tempokas seeria kujutab nimetatakse päikese tervitusi järgneb voolu seistes poose, mis hoiab teid liikuma. Kui olete soojendada, sügavama venib ja backbends on tutvustatud. Vinyasa sisaldab palju populaarsem, higine jooga stiile, näiteks:

  • Ashtanga : Ashtanga jooga on väga jõuline stiil praktika ja selle praktikud on kõige pühendunud ja joogid. Algajad on sageli soovitatakse registreeruda sarja klasside eest, mis aitavad motivatsiooni. Kuna Ashtanga järgib sama seeria kujutab iga kord, kui sa õpid järjestus, saab harjutada igal kodus või liituda Mysore stiilis rühma, milles on õpetaja olemas, kuid iga õpilane läheb oma tempos.
  • Võimsus Jooga : Võimsus jooga on väga populaarne spordisaalid ja tervis klubid, kuigi see on laialdaselt kättesaadavad pühendatud jooga stuudiod samuti. Võimsus jooga põhineb hoone soojust ja intensiivsust Ashtanga loobudes fikseeritud seeria kujutab.
  • Hot Jooga : Vinyasa jooga teha kuuma ruumi ups ante tagades teil higi ämbrid. Pea meeles, et Bikram ja kuuma jooga ei ole sünonüümid. Bikram on teedrajav stiilis hot jooga, mis sisaldab sari poose ja tõepoolest, skripti poolt välja töötatud asutaja Bikram Choudhury. Tänapäeval on palju teisi stiile kuuma jooga, mis kasutavad kuuma ruumi, kuid mitte Bikram seeria.

Õrn jooga, põletamisel vähem kaloreid, on endiselt suurepärane võimalus kasvatada ja hoolitseda oma keha.

  • Hatha jooga : Kuigi mitte kõik Hatha klassid on õrn, mõiste on tulnud kasutada jooga stuudiod, mis näitab klassi, mis ei ole vinyasa. Küsi oma stuudio või jõusaal.
  • Integral Yoga : Nii nagu nimigi ütleb, lahutamatu on kõike integreerida keha ja vaimu, mille eesmärk on elada õnnelikumat elu. See on lähenemisviis, mis võib oluliselt kasu inimesed, kes tunnevad lahutada oma keha.
  • Kripalu Jooga : Kripalu on stiil, mis on tuntud oma avatud aktsepteerimise kõigil tava ja keha tüübid. Selle individualiseeritud lähenemine on teinud top valik inimestele, kes on mures käivad rühma klassides.

Jooga kodus

Võite teha ka jooga kodus päevadel te ei saa teha klassis. Online jooga video veebilehed on lihtne praktiseerida oma elutoas. Et maksimeerida jooga kasulikkus, see on suurepärane, et teha natuke iga päev. Alustades oma meditatsiooni praktika on teine. Jooga kasulikkus on nii vaimne kui ka füüsiline muudab lahutamatu osa paljude edukas kaalukaotus režiimidega.