Kuidas teha Adho Mukha Svanasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Adho Mukha Svanasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Adho Mukha Svanasana ja mis on selle eelised

Allapoole suunatud koera kujutada või Adho Mukha Shvanasana on Asana mida hääldatakse nagu A-doh MOO-kah shvah-NAS-Anna. Sanskriti:  अधोमुखश्वानासन; Adho – Edasi; Kärbes – Face; Svana – Koer; Asanasse – tekitada;

Nimi pärineb sanskriti sõnadest  adhas  (अधस्) tähendab “allapoole”,  Kärbes  (मुख) tähendab “nägu”,  Svana  (श्वान) tähendab “koer” ja  ASANA  (आसन) tähendab “poos”. Adho Mukha Svanasana tundub sarnanevat kuidas koer näeb, kui ta paindub ettepoole. See asana on palju hämmastav kasu, et muuta see väga oluline, et te harjutada seda iga päev. Parim osa on, isegi algaja võib aru saama Asana väga lihtne.

Mida peaks teadma enne alustamist See Asanasse

On äärmiselt oluline, et veenduda, et teie kõht ja kõht on tühi, enne kui teha Asana. See võib olla hea mõte anda vahe mõne tunni vahel viimast toidukorda ja kasutamise. See võimaldab piisavalt aega oma toidu seedimine hästi. See asana töötab kõige paremini, kui praktiseeritakse hommikul.

Tase: Algaja
Stiil: Ashtanga Yoga
Kestus: 1 kuni 3 minutit
Kordused: Puudub
Tugevdab: jalgade, käte, Tagasi
venib: Õlad, Vasikad, Hamstrings, Hands, Tagasi, Arches suu

Kuidas teha allapoole suunatud Koer Pose (Adho Mukha Svanasana)

 1. Seisa nelja jäseme, nii et keha moodustab tabeli struktuuri.
 2. Hingata ja õrnalt tõstke puusad ja sirutada küünarnukid ja põlved. Te peate tagama, keha vormid tagurpidi “V”.
 3. Teie käed peaksid olema kooskõlas oma õlgadele ja jalad kooskõlas oma puusad. Veenduge, et teie varbad suunatud väljapoole.
 4. Nüüd vajutage käed maasse ja pikendab oma kaela. Teie kõrvad peaksid puudutama oma sisemise relvad, ja sa peaks omakorda oma pilku oma naba.
 5. Hoidke mõne sekundi ja siis painutage põlvi ja tagasi tabelis positsiooni.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

See on kõige parem konsulteerida professionaalse treeneri või arsti enne sa seda Asana. Vältida praktiseerivad Asana kui teil

 • Karpaalkanali sündroom
 • Kõrge vererõhk
 • Üksikelamu võrkkesta
 • Nihestuse õla
 • Nõrk silma kapillaare
 • Kõhulahtisus.

Rasedad peaksid harjutama Asana ettevaatusega. See on kõige parem konsulteerida oma arstiga, enne kui end ära.

Adho Mukha Svanasana algajatele Nõuandeid

Kui teil on oma algusaegadest harjutamiseks jooga, siin on mõned nõuanded, et sa meeles pidada.

 1. See on lihtne teada saada, kas te teete seda Asana paremale. Kui te tunnete, et teie liigesed on stressis või olete ebastabiilne, peate kontrollima oma viimist. Alusta uuesti ja veenduge, et teie põlved on õigus vastavalt oma puusad ja käed on all oma õlgadele. Samuti veenduge, et kortsud randmed ja põlved on kooskõlas oma matt.
 2. Esialgu võib olla raske saada õla vabastamise õigus. Sa võiksid harjutada vastu seina, et saada see õige. Stand umbes kolm jalga seinast eemale oma jalad laiali (hip kaugus). Veenduge, et olete silmitsi seina. Seejärel asetage käed seina ja kõnni neid all, kuni nad jõuavad tasemele oma keha. Käed peavad olema paralleelsed põrandaga.

Täpsem Pose Muudatused

Siin on, kuidas saab tihendada oma tavade ja muuta see tõhusamaks kui olete rahul põhitõdesid.

1. Suurendada venitada, tõstes keha poolt pallid jalad ja tõmmates oma puusad, nii et nad on kõrgemad. Ära unusta, et tõmmata oma vaagna sees. Vabasta oma kontsad tagasi põrandale ja intensiivsus püsib.

2. Kui soovite keskenduda oma relvad, loop vöö ümber, ja seejärel vajutage vastu rihma vöö suurendada intensiivsust. Keskenduda jalad asetage rihma eespool põlvi ülemises osas jalad ja seejärel töötada aktiivse jala juhtides reied väljapoole.

Kasu allapoole suunatud Koer Pose (Adho Mukha Svanasana)

Adho Mukha Svanasana, nagu me oleme juba loodud, on üks parimaid poosid jooga, ja on mitmeid eeliseid. Heitke pilk mõned eelised, sealhulgas Asana oma praktikas.

1. tugevdab kõhulihaseid

Inversioon allapoole suunatud koera poos on paadi tekitada. Me kõik teame, et Navasana kasu kõhulihastest, et aidata toetada selg. See harjutus on sarnane mõju kõhulihastest. See aitab venitada ja tugevdada neid lihaseid.

2. parandab vereringet

See ei pruugi jõudnud oma teade, kuid allapoole suunatud koer on tegelikult inversioon. Puusad tõsta ja pea on langenud alla süda. On pöördumise gravitatsioonijõud, nii värske vere voogude, soodustades seega ringlusse.

3. parandab seedimist

See asana ei ole täielikult korda, võimaldab see siiski kõhulihastest suruma organite seedetrakti, sealhulgas maks, neerud ja põrn.

4. Toonid käed ja jalad

Kehamassi on käed ja jalad, kui sa teha Adho Mukha Svanasana. Seetõttu toniseerib jäsemeid ja valmistab neid paremini tasakaalus.

5. Vähendab Ärevus

See poosi aitab teil lõõgastuda ja rahustab meelt, vähendades seega ärevust. Nagu kaela ja lülisamba kaelaosa on venitatud, stress vabaneb.

Teaduse taga Adho Mukha Svanasana

Adho Mukha Svanasana tuntakse lihaste lõõgastamiseks. Katse tõmmata oma käed, kui te võtma seda poosi väljuks pingeid lihaste kõõluste ja vastuseks pinge, seljaaju annab signaali lihaste lõõgastumist. Venitamine läbi poosi väljaanded endorfiine, mis aitavad lõõgastuda keha ja vaimu ( 1 ).

ettevalmistav Poosid

 • Phalakasana
 • Uttanasana

Järelkontroll Poosid

 • Sirsasana
 • Uttanasana

See on veel üks oluline Asana. See on osa päikese tervitus või Surya Namaskar. See ulatub nende kehaosad, mida ei saa venitada teisiti seetõttu annab teile erinevaid kasu tervisele.