Kuidas teha Astavakrasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Astavakrasana ja mis on selle eelised

Astavakrasana või Kaheksa nurga Poseerige on asana. Ashta – Kaheksa, Vakra – Curve / Bend, Asanasse – Poseerige; Hääldatakse – ahsh-tah-vah-krahs-Anna

See asana on pühendumist salvei Ashtavakra. Legend räägib, et Ashtavakra oli raevunud isa kui ta oli veel üsas, et ta oli neetud ja sündis kõverad kaheksa kohtades.

See asana on arenenud käsi tasakaalu, kuid see on väänata. Kui te vaatate, see võib tunduda kaheksa-Angle poos on üsna võimatu ja kõverad viis oma keha ja kõik ajal tasakaalu, kasutades oma käsi.

Ashtavakra targalt ütleb: “Kui keegi arvab enese vaba, üks on tasuta, ja kui keegi arvab enese seotud, üks on kindlasti.” Nii et kui te üritate Asana, peate meeles pidama, et lasta minna oma nõrkusi või piiranguid, füüsilise ja vaimse. See võimaldab teil leida ruumi ja vabadust tõusta ja tasakaalu, kui olete seda poosi.

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

Nagu teiste jooga asanas, on oluline, et magu ja soolestik on tühi, kui te tava Asana. Veenduge, et lõhe vähemalt neli kuni kuus tundi vahel sööki ja praktika. See annab teile piisavalt aega seedima oma toitu ja energia oma praktikas.

Ka hommikuti on ideaalsed praktiseerida joogat. Aga kui sa ei saa harjutada jooga hommikul, õhtul on hea aeg ka.

Tase: Advanced
Style: Ashtanga Yoga
Kestus: 60 sekundit
Kordus: Kui mõlemal pool
venib: jalgade, käte
Tugevdab: kätelt

Kuidas teha Astavakrasana

  1. Alustada Dandasana. Seejärel kallistada oma parema põlve, mistõttu on kindel, et see on lähedal rinnus. Hingata ja võimaldab hingamine aidata avada puusad. Teie vasak jalg peab jääma sirge ja laiendada, oma jala paindunud.
  2. Õige põlve ikka tõmmata torso, vajutage peopesade kindlalt maa peal. Sel hetkel, oma parema jala tuleb asetada taga paremal õlal, nii et taga paremasse reide toetub õigus triitseps. Joonista õlgadest tagasi nii, et tagasi keha tegeleb.
  3. Hinga ja suruge käed tõstke jalad ja puusad maapinda. Lukustage vasak jalg üle õige. Hingata ja tuua oma õlgadele edasi, et tekitada 90-kraadise nurga all oma põlved nagu jalad kiik üle paremale küljele. Lase oma sisemine reied pigistada oma õigust käsi nii, et teie jalad on kindlalt.
  4. Sel hetkel, oma põhilisi tuleb tegelenud. Sa võiksid lukustada oma pilku igal hetkel põrandale ees, et aidata teil hoida oma tasakaalu. Hoidke poosi umbes 30 kuni 60 sekundit ja aeglaselt vabastada. Rest paar sekundit nagu te hoida oma hingamine konstantne. Korrake Asana oma parema jala sirgeks ja vasak jalg murtud.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

See poosi tuleb vältida, kui teil on vigastused oma õlgadele, randme või põlved.

Algaja Vihje

Kuna algaja, siis võib raske tasakaalu selles poosi. Sellistel juhtudel saab kasutada toetada puhata põhjas oma puusa ja oma välimise jalad.

Täpsem Pose muutmine

See asana on arenenud kujutada, ja seetõttu ei ole edasine arendamine.

Kasu kaheksa Nurk Pose

Need on mõned eelised Astavakrasana.

  • See muudab käed ja randmed tugevad.
  • See toonid ja tugevdab kõhulihaseid, parandades seeläbi seedimist.
  • See aitab ehitada kontsentratsioon ja tasakaal.
  • See leevendab keha stressi ja ärevust.
  • Menstruatsioonihäired ja menopausi sümptomid on appeased.
  • Väljakutseks poosi aitab keha ja vaimu ehitada suur Connect.

Teadust taga Astavakrasana

See võib tunduda üsna keeruline kujutada, kui te esimest näha. Käed üles tõsta puusad, oma keha alandatakse omamoodi push-up positsiooni ja jalad on tõmmati käsivarte ümber. Tasakaalustamine kogu oma keha kui te säilitada oma rahu, rahulik ja armu võib olla üsna hirmutavalt. Kui poosi tundub võimatu saavutada, ei loobu veel. Sa pead tegema oma käe ja sisu tugevust esimene, ja aega ja kogemusi, on sul võimalik saavutada täiuslikkuse Asana, mis annab tunde elevus samuti mõjuvõimu.

Nüüd, kui sa tead, kuidas seda teha Astavakrasana kujutada, mida sa ootad? On ainult siis, kui väljakutse ise iga päev, et sa kasvada. See asana annab teile võimaluse suruda ennast ja õppida midagi uut oma keha ja vaimu, kui võtta arvesse ülesande juhtida seda.