Kuidas teha Chakrasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Chakrasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Chakrasana ja mis on selle eelised

Chakrasana, mida nimetatakse ka Urdva Dhanurasana on Asana. Sanskriti: ऊर्ध्वधनुरासन; Urdhva – ülespoole Dhanur – Bow, Asanasse – tekitada; Hääldatakse – OORD-vah don-your-katk-Anna

Urdhva Dhanurasana on backbend ja ka Asana, mis moodustab osa tagumisel välja harjutusi ühes Ashtanga Yoga raviskeemi. Samuti nimetatakse Chakrasana või Ratta Pose, peale kutsutakse ülespoole Vastamisi Bow tekitada. Kui poosi eeldatakse, see meenutab ratta või teha ülespoole suunatud vibu. See asana on teada anda selg suurt paindlikkust. Kui see on tehtud osana akrobaatilisi või võimlemis- rutiinne, seda nimetatakse taga silda.

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

See asana tuleb teha ainult siis, kui magu ja soolestik on tühjad. See on kõige parem on sööki vähemalt neli kuni kuus tundi enne oma praktikas nii, et toit on seeditav piisavalt hästi ja te pingestatud treeningut.

See on kõige parem harjutada jooga hommikul. Aga kui sa ei saa hakkama võtma aega hommikul, saate seda teha õhtul samuti.

Tase: Basic
Stiil: Ashtanga Yoga
Kestus: 1 kuni 5 minutit
Kordamine: Puudub
venitatakse: kõht, rindkeret, Lung
Tugevdab: Tagasi, jalgade, käte, selgroo, kõht, tuharad, randmete

Kuidas teha Urdhva Dhanurasana (Chakrasana)

 1. Lie korter selili põrandale. Sa võid painutada oma põlvi nii, et jalataldade on põrandal ja lähemale oma tuharad. Veenduge, et teie jalad on hip-laius peale.
 2. Teie käed tuleb asetada maha oma õlgadele, tagades sõrmedega on avanud ja osutas oma õlgadele.
 3. Kui te tunnete mugav selles hoiak, tasakaalu oma kaalu oma jäsemeid. Seejärel vajutage jalad ja palmid, ja tõstke kogu oma keha maha matt. Lase oma pea riputada õrnalt. Teie kaela peaks olema pikk.
 4. Veenduge hingata mugavalt. Võtke aeglane, sügav hingetõmmetega.
 5. Hoidke poosi minut või nii kaua, kui teil on mugav. Seejärel vabastage painutades käed ja jalad, ja õrnalt langetamine selg kohapeal. Pikali Shavasana paar minutit, enne kui jätkata oma normaalset tegevust või jätkata treeningut.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

Need on mõned punktid ettevaatlik peate meeles pidama, enne seda Asana.

 1. See on parim, et vältida Asana kui teil on kõõlusepõletik on randmete või karpaalkanali sündroom.
 2. Kui teie alaselja hakkab haiget laienemise tõttu kohe välja tulema poosi.
 3. Sa pead juhtima selge Asana kui teil on õla Sisepeegeldumistest.
 4. Ära tee seda Asana kui teil peavalu või kõrge vererõhk.

Algaja nõuanded

Kuna algaja, kui sa seda poosi, leiad jalad ja põlved viltuvajumist kui tõstad keha eeldada seda poosi. See kipuvad suruma oma alaseljale. Niisiis, mida saab kasutada rihma oma reied hoida neid hip-laius peale kogu Asana.

Kui teil on vaja hoida oma jalad asemel, kasutage ploki vahel nii, et pool suur varbad vajutage servad blokeerida.

Täpsem Pose Muudatused

Et hoogustada poosi, võite teha Eka Pada Urdhva Dhanurasana. Selleks kui sa sattuda Wheel Pose, liikuda oma kaalu ühel jalal. Siis, kui sa hingata, painutada teise jala põlve ja tõmba see oma keha. Hingata ja venitada seda ülespoole. Hoidke poosi paar sekundit ja seejärel tuua oma põlvi põrandale kui hingata. Korda kasutades teise jalaga.

Kasu teha ülespoole suunatud Bow Pose

Need on mõned hämmastav kasu tšakra Asana.

 • Ta annab oma kopsude ja rindkere hea venitada. Samuti laiendab õlad ja rindkere.
 • See asana annab jõudu jalad, kõht, tuharad, selg, abaluude pakaralihaksia, hamstrings, alaselja, randmed ja käed.
 • On teada, et stimuleerida ajuripatsi ja kilpnääre.
 • Harjutamine Asana annab ka hea venitada oma hip flexors, oma põhilisi ja randme flexors.
 • On teada, et saada leevendust mõned alaselja valud.
 • See ravib viljatust, astma ja osteoporoos.
 • Samuti vähendab stressi ja vähendab depressiooni ja paneb sind tundma energiline ja täis elu.

The Science Behind Chakrasana (Urdhva Dhanurasana)

Nagu enamik teisi jooga asanas, see töötab ka meie keha ja emotsioonid. See asana kapseloi kogu sisuliselt tagasi painutamine ja liigub teie suunas, rõõmu ja kartmatus.

On teada, et suurendada elujõudu, mis ümbritseb südant ja turustuse jõud, mis on üle kogu keha (nran ja vyana), seetõttu aitab teil saada rohkem teada asju ja ka hoone julgust võidelda mis tahes väljakutse, et tegemist teed.

See asana keskendub koolutamine esiosas keha, mis sisaldab õlad, roietevahelised lihased, randmete, hip flexors ja nelipealihase. Samuti annab jõudu õlgadele, ristluu, randmed ja käed, ja teeb neile stabiilsem. Kui teha õigesti, see aitab ka pööramiseks reied ja käed ja tegelda ka Hamstrings.

See asana, kuigi peetakse põhi üks, on väga raske. Aga kui seda tehakse õigesti ja korrapäraselt, ei saa ainult sind tugevamaks, vaid ka rohkem kaastundlik, kartmatu ja õnnelik