Kuidas teha Dandasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Dandasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Dandasana ja mis on selle eelised

Dandasana või Töötajad Pose on Asana. Sanskriti: दण्डासन; Danda – Stick, Asanasse – tekitada; Hääldatakse: Dahn-dah-sah-nah

See asana on oma nime saanud sanskriti termin Danda mis tähendab kinni ja Asana mis tähendab poos. Dandasana on harjutus, mis aitab keha end ette valmistada intensiivsem kujutab. Samuti suurendab oma võimet töötada viies keha täiuslikult.

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

See asana on omamoodi soojenduseks poseerima sügavam jooga poose. Sa pead veenduge, et hoida oma mao ja soolte tühi enne kui harjutada Asana. Veenduge, et olete oma sööki vähemalt neli kuni kuus tundi, enne kui teha Asana et oma toitu saab seeditav, ja seal on piisavalt energiat, et sa kulutada ajal praktikas.

See on kõige parem harjutada jooga hommikul. Aga juhul, kui te ei saa töötada välja hommikul, see on igav praktiseerida seda õhtul.

Tase : Algaja
Style : Vinyasa
Kestus : 20 kuni 30 sekundit
Kordus : Puudub
venitatakse : õlgu, rindkeret
Tugevdab : Tagasi

Kuidas teha Dandasana

 1. Istu püstitada kohapeal, selg sirgu ja jalad välja sirutatud teie ees. Jalad peavad olema üksteisega paralleelselt, ja jalad tuleb märkida ülespoole.
 2. Vajuta oma tuharad põrandale ja viia oma pea nii, et kroon seisab lakke. See automaatselt otseks ja pikendab oma selgroo.
 3. Flex oma jalad ja vajuta oma kontsad.
 4. Tee oma peopesad kõrval puusad põrandale. See toetab selg ja ka lõõgastuda oma õlgadele. Teie keha peab olema sirge, kuid lõdvestunud.
 5. Relax jalgu ja jahvatatud alumises pooles keha kindlalt põrandale.
 6. Hingake normaalselt, ja hoidke kujutavad umbes 20 kuni 30 sekundit.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

Need on mõned punktid ettevaatlik peate meeles pidama, enne kui harjutada Asana.

 1. See on parim, et vältida Asana kui teil on alaselja või randme vigastus.
 2. Kuigi see on üsna lihtne kujutada, see on kõige parem seda teha järelevalve all jooga õpetaja. Kui te tava jooga, pidage meeles, et kuulata oma keha ja suruge ainult nii palju kui see võib kesta.

Algaja nõuanded

Need on mõned nõuanded, mida tuleb meeles pidada, et saada põhi kujutavad paremale.

 1. Teie kaal peab olema hästi tasakaalus oma tuharad. Sa pead liikuma oma puusi ühelt küljelt teisele kord olete poosi. Kui tunned kaal on tasakaalustada välja, veenduge, et häbemeluu ja tailbone on võrdsel kaugusel põrandast.
 2. See on kõige parem alustada tööd selle Dandasana jooga kujutavad oma jalad üles. Sa pead joonistada baasi suur varbad edasi, ja siis viia oma kontsad, jalad, ja varbad. Keskenduge oma pahkluud. Nagu te töötate oma kontsad, jahvatatud reite ja vasikaid. Seejärel pöörduda viimine kõhus, tailbone ja vaagna kui jõuad kuni käed, õlad, rangluu ja kaela. Lõpuks liikuda viia pealaele. Pea meeles, puusad, õlad, ja kõrvad peavad alati olema üks rida.

Täpsem Pose Muudatused

Dandasana on vundament kõikidele teistele kergitab ja istuma poose, nii et see on oluline, et su see õige. Need on mõned variatsioonid, mis imavad endasse paremjoonduse ja aitab teil, ükskõik oma puudusi.

 1. Kui teie Hamstrings on tihe ja teil on raske istuda oma jalad välja sirutatud, fold tekk ja asetage see all oma tuharad. See eemaldab pinge oma jalad ja puusad oleks lihtsam istuda sirge.
 2. Kui kõhu ja selja ülaosa on nõrk, kasutama toetust seina, kui sa seda Asana. Siis, kui sa Tugevneda eemalduda seina järk-järgult, ja veenduge, et teie lülisamba on püstine nagu lähete.
 3. Inimestele pikad käed, see on igav painutada oma käsi õrnalt oma põlved, kui te ei saa sirutada neid täielikult. Pea meeles, et hoida oma peopesad põrandal ja vabastada oma abaluude alla selg.
 4. Kui te kannatavad karpaalkanali sündroom või on tihe randmete ja käsivarte, on soovitav hoida oma sõrme osutavad taga. Lihtsalt pane oma peopesad põrandale ja pööra oma käsi nii, et sõrmed osutavad seljas. See muutus tagab õlavarre ja rindkere lihased on avanud.

Eelised personali Pose

Need on mõned hämmastav kasu Dandasana.

 • See Asana aitab tugevdada lihaseid selg.
 • Samuti aitab venitada rinnal ja õlgadel.
 • Regulaarse kasutamisega Asana, oma poos on kindlasti võimalik parandada.
 • Kõhuõõs venitatud ja tugevdas samuti.
 • On teada, et ravida ishias ja astma.
 • See Asana aitab keskenduda ja rahulik meel. Kui siduda õige hingamine, see leevendab stressi ja aitab suurendada kontsentratsiooni.

Teadust taga Dandasana

Kuid lihtne see poosi võib vaadata, see on üsna intensiivne, tugevuse hoone kasutamise eest rinna-, kõhu- ja selja ülaosa.

See poosi on aluseks kogu istuma poose, sest see annab põhistruktuur neid kõiki. Kui sa vaatad tähelepanelikult, siis on istuva versiooni Tadasana või Mountain tekitada.

ettevalmistav Poosid

Adho Mukha Svanasana
Uttanasana

Järelravi Poosid

Bharadvaja on Twist
Purvottanasana

Nad ütlevad, “suur asjad tulevad väikestes pakendites”. See asana on lühike ja lihtne, kuid ainult aeg paljastama hämmastav asju, mida ta teeb oma keha.