Kuidas teha Malasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Malasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Malasana ja mis on selle eelised

Malasana tuntakse ka vanik kujutada, kükitama poosi on Asana. Mala – Garland, kaelakee, Asanasse – tekitada; Hääldatakse – maa-laa-sa-na

Malasana nimetatakse ka Upavesasana või Garland tekitada. See on lihtsalt, kükitama. Kükitades tuleb loomulikult lapsed ja inimesed, kes töötavad valdkondades. Kuid need, kes on laud töökohti kaotanud tava ja leida see valus ja ebamugav seda teha. Aga see ei tohiks takistada sind tegemast seda Asana, sest see on tegelikult kõige kasulikum neile, kes on istuv eluviis.

Mida peaks teadma enne kui teete Malasana

Sa pead veenduge, et hoida oma mao ja soolte tühi enne kui harjutada Asana. Kas teie sööki vähemalt neli kuni kuus tundi, enne kui teha Asana et oma toitu saab seeditav ja seal on piisavalt energiat, et sa kulutada ajal praktikas.

See on kõige parem harjutada jooga esimese asjana hommikul. Aga kui sa ei saa töötada välja hommikul, see on igav praktiseerida seda õhtul.

Tase: Basic
Stiil: Hatha jooga
Kestus: 60 sekundit
Kordus: Puudub
venitatakse: Reied, Hamstrings, kubemes, alaselja
Tugevdab: alaselja, Puusad, Seedetrakt

Kuidas teha Malasana

 1. Alusta kükitades. Nagu sa seda teed, hoia oma jalga lähestikku, oma kontsad põrandal või toetatud kohapeal.
 2. Laiali oma reied, pannes neid veidi laiem kui oma keha.
 3. Hingata ja keha ettepoole nii, et oma keha sobib mugavalt vahel reite.
 4. Tooge oma peopesad on Anjali Mudra ja vajutage küünarnukid vastu sisemine reie. Seejuures aitab teil laiendada esiosa oma keha.
 5. Vajutage sisemine reied vastu pool torso. Seejärel venitada oma käsi välja ja kiik neid üle nii, et säärtel sobituvad kaenlaaluste. Hoidke pahkluud.
 6. Hoidke poosi paar sekundit. Hinga ja vabastamist.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

See on parim, et vältida Asana kui teil on kahju oma alaseljale või põlved.

Algaja Vihje

Kui teil on raske kükitama esialgu istuda äärel tool, ja lase oma puusaliigese moodustavad 90-kraadise nurga all. Asetage kannad põrandal nii, et nad on natuke enne põlvi. Lean edasi nii, et teie keha on vahel oma põlvi. Seejuures tingimus sul aeglaselt satuvad kükitama.

Täpsem Pose Muudatused

Suurendada venitada oma groins pannes ühe käe peal, siseküljed oma suu ja sirutama vastupidine käsi taeva poole. Twist ja hoidke. Seejärel korrake poosi teisel pool.

Kasu Malasana (Garland Pose)

Need on mõned kasu tervisele vanik poosi.

 • See annab alaseljale, ristluu, kubemes ja puusad hea venitada.
 • See õhutab ainevahetust.
 • See aktiveerib seedesüsteemi.
 • See toonid kõht.
 • See parandab kehahoiakut.
 • See suurendab paindlikkust pahkluude ja põlvede.

Teadust taga Garland Pose

Malasana on edasi painutada, et pehmendab tagasi ja vabastab stressist, mis on lõksus pealaest jalatallani nagu jalad flex. Kontsad tagada puusad on juurdunud taga nagu selg pikeneb. Jalad on venitatud ja tugevdada ning see suurendab liikuvust puusad. Seljalihaste laiendada. See on ka üks nendest asanas mis pakuvad rütmiline liikumine teadlikkust oma keha. Kõik tegevused on koordineeritud veenduda ükski osa on ületöötanud. Tundub iga osa teie keha väljendab ennast.

Nüüd, kui sa tead, kuidas seda teha vanik kujutada, mida sa ootad? Mine ajas tagasi ja külastada oma juurte Malasana. See näitab teile, mida te olete olnud kadunud nagu inimkond on arenenud.