Kuidas teha Padmasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Padmasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Padmasana ja mis on selle eelised

Sanskriti: पद्मासन; Padma – Lotus, Asanasse – tekitada; Väljendunud Nagu – padja-müügiloa hoidjate-anna

Lotus või Padma, on üks võimsamaid sümboleid on teada, et on ületanud nii religiooni ja aega. Sajandite jooksul Lotus on sünonüüm irdumine, taassünni, ilu, puhtust, vaimsust, valgustatuse, materiaalne heaolu ja kosmilise uuendamise. Õigus Egiptus India, Lotus on osa paljude saagad. Hindu ikonograafia, Jumalanna Lakshmi jumalikult istmed ise lahtisel lootose. Isegi Lord Ganesha ja Lord Vishnu on näidanud, istub lootose. Kui me räägime budismi, on öeldud, et seal, kus Buddha jalg, lootose õitses.

See asana väljub selliseid võimsaid Fables minevikust.

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

See asana on meditatiivse poosi, nii et see on parim, kui sa harjutada seda poosi hommikul. Kuid võttes öelda, et ei ole reegel, et sa ei saa mediteerida õhtul.

See ei ole kohustuslik, et see asana tuleb teha tühja kõhuga. Aga kui te eelnevad või järgnevad ta üles koos jooga asanas, see on parim olete oma sööki vähemalt neli kuni kuus tundi, enne kui seda teha Asana. Samuti veenduge, et teie kõht on puhtad.

 

 

Tase: Intermediate / Advanced
Style: Jooga
Kestus: 1-5 minutit (Pikemad kui mediteerides)
kordamine: Kui iga jala peal
venib: Põlved, Pahkluud
tugevdab: Selja, kõhule, vaagna Põie

Kuidas teha Padmasana

 1. Istu tasasele pinnale maapinnale selg püsti ja jalad välja sirutatud.
 2. Painutage õrnalt parema põlve ja kasutada oma käed panna see oma vasaku reie. Teie tallad pean ülespoole ja kontsad peab olema lähedal oma kõhu.
 3. Kas sama teise jalaga.
 4. Nüüd, et nii jalad on ületanud ja jalad on mugavalt paigutatud vastupidine reied, mudel käed viiakse Mudra oma valik ja asetage see oma kohale. Tavaliselt käed asetatakse põlvi.
 5. Pea meeles, et teie pea olema sirge ja selg püstitada kogu aeg.
 6. Hingake pikk ja sügav. Hoidke positsiooni paar minutit. Release.
 7. Korrake poosi teise jalaga peal.

Märkus: Mudras on teada, et aktiveerida energia voolu ja nende mõju on korrutatud, kui praktiseeritakse koos Padmasana. Iga Mudra on erinev, ja nii on nende kasu. Need on mõned Mudras et imet koos Padmasana – Chinmaya Mudra, Chin Mudra, Brahma Mudra ja Adi Mudra. Tunneta energia voolu kui harjutada Asana koos Mudra.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

Need on mõned punktid ettevaatlik, et sa pead meeles pidama, kui te tava Asana.

 • Vältida seda teed Asana kui teil on põlve või hüppeliigese vigastus.
 • See asana tuleb harjutada juhendamisel kogenud õpetaja, eriti kui te olete algaja sellele poosi. See võib välja lihtne, kuid see ei ole.

Algaja Vihje

Kuna algaja, siis võiks asutust üle oma pahkluu kui sa sattuda poosi. Selle vältimiseks peate push siseküljele jala vastu ülemist osa oma käe, et oma pahkluu on stretch on tasakaalus. Ka siis, kui sa tuua oma suu lähedal vastupidine kubemes, veenduge venitada sisemise ja välimise pahkluu jääb samaks.

Täpsem Pose Muutus

Matsyasana teile sügavam venitada, kui soovite, et tugevdada Padmasana. Kui sa sattuda Padmasana, hoidke jalad, tõstke oma rinnale ja lahja tagasi, nii et võra oma peaga puudutab põrandat. Siin on samm-sammult arvesse, kuidas saate seda teha Asana.

 1. Lie korter selili, hoolitsedes oma jalad on koos, ja käed pannakse mugavalt keha kõrval.
 2. Tee oma peopesad all puusade nii, et nad seisavad kohapeal. Nüüd viia põlved üksteisele lähemale, pannes neid lähedal oma talje.
 3. Rist oma jalad nii, et jalad on omavahel risti teie keskel, ja reite ja põlvede pannakse põrandal.
 4. Hingake. Tõstke oma rinnale kuni selline, et su pea on ka tõsta ja oma kroon puudutab põrandat.
 5. Veenduge, et kaal keha on oma põlved ja mitte oma pead. Nagu rinnus tõstetakse, kergelt survet oma abaluude.
 6. Hoidke positsiooni ainult kuni olete rahul. Hingake normaalselt.
 7. Hingata ja vabastage seisukoht, tõstke pea esimese ja seejärel langeb rinnus maapinnale. Lahti harutama jalad ja lõõgastuda. Korda teise jalaga peal.

Kasu Lotus Pose

Need on mõned hämmastav kasu Padmasana.

 • See asana lõdvestab meelt ja rahustab aju.
 • See aktiveerib selg, vaagna, kõhu-, ja põit.
 • Põlved ja pahkluud saada hea venitada.
 • Menstruatsiooni küsimusi ja ishias on käsitletud kui see asana praktiseeritakse regulaarselt.
 • Kui see asana praktiseeritakse läbi raseduse, see teeb sünnituse lihtsamaks.
 • See asana avab puusad, muutes need paindlikumaks.
 • See Asana aitab äratada tšakrad ja ka kergemini teadlik asju.
 • Teie poos on kindlasti parandada regulaarselt praktika Padmasana.
 • Energia tase taastatud tava Asana.

Teadust taga Padmasana

Kui teil tunda ärevust ja kindel, et ilma kõhkluseta, satuvad Padmasana. On kindel, et jahvatatud teile. Nad ütlevad, et te kohe tunda juurdumine oma reieluu ja elamine oma kubemes. Te tunnete oma energia minema, ja kui see juhtub, siis tunnete kerget läbida oma keskjoonel, peaaegu madalikule teile. See asana on power-pakitud hip ja südame avaja, rohkete füüsilise ja vaimse kasu. See on üks parimaid meditatiivse kujutab.

Selles Asana, paigutus jalad meenutab kroonlehed ilus lootose. On metafoorne sest nagu lootose õied muda, oma Ilmalik elu esindab mustuse ja muda. Aga kui te tava jooga, ja spetsiaalselt selle asana, siis on potentsiaali õis ilus lill – elus iga hetk. See asana töötab ilusti palju tšakrad, aidates neil tasakaalu viia ja äratada.

ettevalmistav Poosid

Ardha Matsyendrāsana
Baddha Konasana
Virasana
Janu Sirsasana

Järelravi Poosid

Adho Mukha Svanasana
Supta Padangusthasana

Kuigi see asana on mõned hämmastav füüsilise hüvitisi, see on rohkem vaimne, meditatiivset kujutada, et kanalid meie elu jõud. Kui teie elu jõud channelized, olete kindlasti tunnevad end juurdunud ja täis elu. Ei ole midagi paremat kui kasutades oma energia targalt ja Asana aitab teil teha just seda.