Kuidas teha Salamba Sarvangasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Salamba Sarvangasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Salamba Sarvangasana ja mis on selle eelised

Sanskriti: सर्वाङ्गासन; Salamba – Toetatud, Sarva – Kõik, Anga – jäsemed, Asanasse – tekitada; Hääldatakse – SAHR-vahn-Gah-sah-nah

See asana nimetatakse “ema” või “kuninganna” kõik asanas. Ta sõna otseses mõttes tähendab kogu jäseme tekitada. Aga see on nn õla seista, vaid seetõttu, et kaal keha toetub kondine osa oma õlgadele. See asana on võimas üks, ja see on inversioon, mis aitab teil kergesti arvesse keerulisem muutused. See oluline jooga Asana on üks esimesi need siis harjutada ja jätkab harjutada, isegi kui olete õppinud seda.

Mida peaks teadma enne sa seda Asanasse

See asana tuleb harjutada kas esimese asjana hommikul või vähemalt neli kuni kuus tundi pärast sööki. Mao- ja soolte peab olema tühi, kui te tava Asana. Toit neelatakse tuleb seeditav, et seal on piisavalt energiat kulutada ajal praktikas.

Tase: Intermediate / Advanced
Style: Hatha jooga
Kestus: 30 kuni 60 sekundit
Kordus: Puudub
venitatakse: õlgades
Tugevdab: Selja, selja, õlgade

Kuidas teha Salamba Sarvangasana

 1. Alusta liibudes selili, hoides jalad koos ja käed sinu kõrval.
 2. Ühe kiire liikumine, tõstke jalad, tuharad ja tagasi, nii et küünarnukid toetada oma alakeha ja sa seisad kõrge õlgadel. Kasuta oma käsi toetada selg.
 3. Nagu te rahunema poosi, veenduge liikuda küünarnukid üksteisele lähemale. Ajage selg ja jalad. Teie kehakaal peaks olema oma õlad ja käed. Ei toeta keha oma kaela või pea.
 4. Pingutab oma jalad ja juhtida oma varbad välja. Hoidke poos umbes 30 kuni 60 sekundit. Hingake sügavalt, kui te seda teha. Kui tunnete, et pinge kaelas, vabastage koheselt.
 5. Vabastada, alandada oma põlvi ja tuua oma käed põrandale. Seejärel tasapinnalisis ja puhata.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

 1. Need on mõned punktid ettevaatlik, et sa pead meeles pidama, enne kui seda teha Asana.

1. Vältida praktiseerivad Asana kui teil on järgmised tingimused.
a. Kõhulahtisus
b. Peavalu
c. Kõrge vererõhk
d. Menstruatsioon
e. kaelavigastuse

 1. Kui olete õppinud seda poosi, saate jätkata oma tegevust, kuni hiliste oma raseduse. Kuid te ei tohiks alustada harjutamiseks Sarvangasana pärast olete rasestunud.
 1. Kuna see on keeruline Asana, see on parim, kui see on harjutanud järelevalve all ekspert.

Algaja nõuanded

Kuna algaja, küünarnukid libiseda peale, põhjustades õlavarred rullida sissepoole. See võib omakorda põhjustada torso valamu pealisele tagasi seetõttu koondamist poosi ja ka põhjustab kaela tüvi. Kasutage tekk, et toetada oma õlgadele. Rulli kleepuv matt ja pani selle tekk nii, et selle pika telg on paralleelne serva vastas õla serval. Nüüd, kui sa sattuda poosi, et teie põlved üles tõstma ja tagatud kleepuv matt.

Täpsem Pose Variatsioonid

Tihendada venitada abaluude on see, mida sa peaksid tegema. Esiteks veenduge levinud nii peopesade laialdaselt ja asetada need vastu tagasi torso. Seejärel suruge ja vastu ribide tagasi väike ja ring sõrmed. Iga kord, kui eemaldada käed tagant vajutage abaluude sisse ja asetage käed tagasi, iga kord lähemale pea, kui nad olid enne.

Eelised toetatud Õla Stand

Need on mõned hämmastav kasu õla seista jooga tekitada.

 • See aitab rahustada aju, ravib kerge depressiooni ja vähendab stressi.
 • See aitab stimuleerida eesnäärmes kilpnäärmetes ning kõhuorganite.
 • Kaela ja õlad saada hea venitada.
 • Tuharad ja jalad saada toonides.
 • Seedimist on paranenud, ja ainevahetuse on reguleeritud.
 • See asana leevendab menopausi sümptomeid.
 • Väsimus ja unetus on vähenenud.
 • See Asana aitab ravi sinusiit, astma, ja viljatus.

Teadust taga Salamba Sarvangasana

See asana on üks terapeutiline ja vanim asanas. Vastavalt iidse jooga tekst, see on suunatud iga organi ja tšakra kehas. See aitab ravida haiguse ja suurendada töö nääre, organ või süsteem. See asana mitte ainult nõuab keskendumist, kuid tekitab ka. Pole ime, et seda nimetatakse ema kõik asanas.

Nüüd, kui sa tead, kuidas seda teha õla seista, mida sa tead ootad? Mõnikord on tarvis püsti oma õlgadele asemel oma jalgu, et saada parem perspektiivi elu. Näete ise roosa tervise kui te tava õla seista regulaarselt.