Kuidas teha Shavasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Shavasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Shavasana ja mis on selle eelised

Shavasana, Savasana või Corpse Pose on Asana kus Shava – Corpse; Asanasse – tekitada; ja ilmekat as – Shuh-vah-sana; Sanskriti:  शवासन

See poosi meenutab poos surnukeha ja on seega nimeks pärast seda. Shava  (शव, Sava) tähendab “laip”, ja  Asanasse  (आसन, ASANA) tähendab “poos” või “asukoht” .See seisukoht tundub üsna lihtne, kuid see võib olla ka üks raskemaid, sest sa pead täielikult lõõgastuda keha ja vaimu. See poos on tavaliselt praktiseeritakse pärast aktiivse joogat. See instills sügav tervendav ja täiesti lõdvestab keha. Võite ka harjutada seda kujutada kui olete väga väsinud ja pea tööle tagasi kiiresti. On värskendav ja noorendav.

Mida peaks teadma enne Harjutamine Asanasse

Shavasana soodustab puhata ja lõõgastuda. Kuid sa pead piirata ennast uinumine kui praktikas. Kui teid uimaseks, kõik mida sa pead tegema, on see, et sügavamalt, kiiremini hingetõmmet. Kontsentratsioon on võtmetähtsusega Asana.

Tase: Basic
Stiil: Ashtanga Yoga
Kestus: 10-12 minutit
Kordused: Puudub
tugevused: Taastab keha

Kuidas teha Shavasana (Corpse Pose)

  1. Lie korter põrandal, tagades, et ei tule mingit häireid ajaks poosi. Veenduge, et olete mugav, kuid ei kasuta padjad või padjad. See on parim, kui sa valetad kõvale pinnale.
  2. Sulge oma silmad.
  3. Tee oma jalad nii, et nad on mugavalt peale. Veenduge, et teie jalad lõõgastuda täielikult ja varvaste seisavad külgsuunas.
  4. Käed tuleb asetada piki keha ja veidi peale, jättes oma peopesad avatud ja ülespoole.
  5. Nüüd aeglaselt tähelepanu igas valdkonnas oma keha, alustades oma varbad. Nagu sa seda teed, hingata aeglaselt, kuid sügavalt, millega teie keha riigi sügava lõõgastuse. Ärge magama protsessis.
  6. Hinga aeglaselt, kuid sügavalt. See levitada täielikku lõõgastust. Nagu te hingata, keha pingestatud ja nagu te hingata, keha rahuneb. Keskendu ennast ja oma keha, unustades kõik muud ülesanded. Lase ja alla! Aga veenduge, et te ei tukastama.
  7. Umbes 10 kuni 12 minutit , kui keha tunneb lõõgastavat ja uuenemine, rulli ühele küljele, hoides oma silmad suletud. Hoia positsiooni minut, kuni sa istuda üles Sukhasana.
  8. Võtke paar sügavat hingetõmmetega ja saada teadlikkust oma ümbrust, enne kui silmad lahti uuesti.

Ettevaatusabinõud Või vastunäidustused Shavasana

See asana on täiesti ohutu ja võib harjutada igaüks ja igaüks. Kui teie arst on teile soovitanud mitte lamada selili, saab harjutada Asana.

Kui te olete rase, siis võib olla hea mõte puhata oma pead ja rindkere kohta toetada mugavust.

Algaja Vihje

Meie hõivatud, stressirohke elu, see võib olla üsna ülesanne täielikult lahti lasta ja lõõgastuda. Kõige raskem osa umbes Shavasana on vabastada juhid reieluu et kubeme pehmendab. Kui kubemes ei pehmendada, siis võib piirata õige hingamine ja seetõttu luua pinget kogu kehas. Sellega võitlemiseks võid panna viie kilo kaalu oma reied, on kubemes kortsu ja siis ette kujutada juhid reieluu suruda, sest kaalu.

Täpsem Pose Muudatused

  1. Kui teil tekib survetunne õlgadele, või tagasi, õlad ei toetuma põrandale ja see tüvi kaela. Sel juhul on hea mõte veidi tõsta oma pea ja viia see samale tasemele oma kaela. See aitab pehmendada tagasi oma kaela. Kõik, mida pead tegema, on panna volditud tekk all oma peaga nii, et see lõpeb ülaosas oma õlgadele.
  2. Kui lihased alaseljas või Hamstrings on tihe, see võib olla hea mõte tõsta oma jalad ajal praktiseerida laip või savasana tekitada. See toimib hästi isegi siis, kui teil on valu ja ebamugavust oma alaselja ja puusad. Kõik, mida pead tegema, on panna tugevdada õigust vastavalt oma põlvi. Kui te ei ole toetada käepärast, võid Kestab tekid ja seada neile oma põlvi.

Kasu Shavasana (Corpse Pose)

See poos on üks tähtsamaid asendeid jooga, ja see on palju kasu.

1. Viib läbi keha, mis meditatiivse seisundi

Keha lõdvestab ja läheb sügav meditatiivse seisundi, mis omakorda aitab parandada rakkude ja kudede ning vabastab stressist.

2. lõõgastab ning rahustab keha

Shavasana kosutab ja noorendab keha. See on suurepärane lõpp treeningut, eriti kui see on olnud intensiivne üks. Savasana annab ruumi ja aega trenni imbuma. See on ideaalne puhvri vahel kasutamise ja oma igapäevast logima.

3. Vähendab vererõhk ja ärevus

Kuna teie keha lõdvestab ja rahustab maha, vererõhku ka langeb, ja see aitab lõõgastuda oma südames. Selle tulemusena ärevus on kontrolli all.

4. Parandab keskendumisvõime ja mälu

Otsene mõju meditatsiooni on tähelepanu ja keskendumise. Kuigi teil keskenduda iga ala oma keha kui olete Shavasana meelt parandab automaatselt kontsentratsiooni ja mälu.

5. taset suurendavate Energia

Savasana on kiireim ja kindlaim viis saada vahetu energia. 10-minutiline paus annab keha energia suurendamiseks ning seeläbi suurendab tootlikkust.

The Science taga Shavasana (Corpse Poseerige)

Shavasana võimaldab ülim leevendamist oma keha ja vaimu, mis on sama olulised kui kasutamise ja tasakaalustatud toitumine on.

Pärast pingelist treeningut, mis hõlmab venitamine, keerates, Hankija, ja ümberpööramise lihaseid, Shavasana võimaldab oma keha puhata ja koondada. Isegi kõige tähelepanuta lihased saavad mõnda aega, et lasta minna oma stressi nii lühikese ajavahemiku jooksul.

Jooga esitab närvisüsteemi kogu palju neuromuskulaarse teavet. Shavasana aitab närvisüsteemi integreerida see teave enne meelt saab hõivatud regulaarne stressi päev.

Shavasana ilmutab sügavat teadlikkust oma keha ja vaimu. Sa muutunud äärmiselt teadlik iga hingetõmme. Seetõttu on suurepärane sissejuhatus sügav meditatsioon neile, kes on huvitatud.

Jooga on rituaal. See on mõeldud alustada soojendust, millele järgneb praktika ise, ja lõpeb omamoodi integratsiooni faasi mõju kasutamise immitseb keha ja vaimu. Shavasana aitab saavutada seda. See on ideaalne end meelepärase treeningut.

ettevalmistav Poosid

See asana tuleks teha pärast olete teinud kõik aktiivsed asanas ja pranayamas.

Järelkontroll Poosid

Järelmeetmed Shavasana koos Sukhasana või lihtne tekitada.

See lõdvestab meelt, ja see tervendab keha. Parim osa on see, et ei võta vaeva selleks Asana ja see annab teile võimaluse lasta minna ja tõeliselt lõõgastu. Lisa see oluline Asana oma jooga režiimi ära kõik selle kasu.