Kuidas teha Supta Padangusthasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Supta Padangusthasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Supta Padangusthasana ja mis on selle eelised

Supta Padangusthasana tuntud ka Kallutatud Hand suure varba Pose on Asana. Supta – Lamav, Pada – suu, angusta – suure varba, Asanasse – tekitada; Väljendunud Nagu – supp-TAH gondli-ang-goosh-TAHS-anna

See asana annab teile uskumatu venitada, nii palju, et see avab oma jalad täielikult. Samuti on öeldud, et parandada nii oma üldist füüsilist ja vaimset tervist. Paljud inimesed lõpuks praktiseerivad Asana kui venitada, ilma et isegi teades nimi Asana, kuid see poosi on palju pakkuda.

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

Sa pead veenduge, et hoida oma mao ja soolte tühi enne kui harjutada Asana. Kas teie sööki vähemalt neli kuni kuus tundi, enne kui teha Asana et oma toitu saab seeditav ja seal on piisavalt energiat, et sa kulutada ajal praktikas.

See on kõige parem harjutada jooga esimese asjana hommikul. Aga kui sa ei saa töötada välja hommikul, see on igav praktiseerida seda õhtul.

Tase: Basic
Stiil: Iyengar Jooga
Kestus: 30 sekundit
Kordus: Kui iga jala
venitatakse: taljele, Hamstrings, Vasikad, kubemes
Tugevdab: Põlved

Kuidas teha Padangusthasana

 1. Lie selili, jalad välja sirutatud ja jalad paindunud. Vajutage jalad läbi oma kontsad.
 2. Hingata. Tõmmake oma parema põlve suunas rinnus ja loop rihmaga ümber kaare parema jala. Kui olete kogenud jooga praktiseerija kasutada kahte sõrme ja konks neile peale suure varba.
 3. Nüüd sirutada ja venitada oma parema jala üles lakke, nii et käed on sirged ja õlad on vajutades korrusel.
 4. Suruge sisse ja oma vasaku jala, vajutades ülaosa vasaku reie alla vasaku käega. Laiendamine parema jalaga tuleb luua mugav venitada taga jala.
 5. Sa võiksid kas hoidke poosi siit või lülitage parema jala välja, tuues et jalg alla oma paremale küljele. Aga kui sa seda teed, siis tuleb tagada vasakul hip on maandatud põrandal.
 6. Hoia iga variatsioon nii kaua kui teil on mugav, ja seejärel korrake Asana vasaku jala peal.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

Need on mõned punktid ettevaatlik peate meeles pidama, enne kui seda teha Asana.

 • Vältida seda teed Asana kui teil on peavalu või kõhulahtisus.
 • Kui teil on vererõhk, tõsta oma pea ja kaela kasutades volditud tekk, ja siis harjutada Asana.

Algaja nõuanded

Kuna algaja, siis tuleb harjutada Asana kanna alt jala surutud vastu seina. Aga kui keha on ikka liiga jäik, võid paigutada plokk all hip tõstetud jala (toetuse puusa alla pehmendab sisemine kubemes) ja seejärel, kui sa tuua oma jala küljel, saab puhata seda blokeerida.

Täpsem Pose Variatsioonid

Kui saate oma sõrmed asemel rihm hoida oma varbad ja teha Asana on täiustatud versiooni sellest poosi. See on intensiivne praktika ja visadust.

Kasu Lamav Hand-To-Big-Toe-Pose

Need on mõned hämmastav kasu Supta Padangusthasana.

 • See annab reied, puusad, vasikad, hamstrings ja kubeme lümfisõlmede suurenemine hea venitada.
 • Põlvi saada tugev.
 • Eesnääre stimuleeritakse.
 • Seedeorganitel stimuleeritakse ja seetõttu lagundamine paranenud.
 • Seljavalud, ishias ja menstruaaltsükli ebamugavust on leevenenud.
 • See asana aitab kuivatamisest Lattajalat, vererõhku ja viljatus.

Teadust taga Supta Padangusthasana

Peale väga lihtsalt töötavad oma füüsilise heaolu, Asana saate uurida oma teadvuse samuti. Teadvuse on kolm tegurit – mõistus või manas, ego või ahamkara, luure või buddhi. Ego tavaliselt domineerib mida me näeme ja teame, ja seetõttu domineerib teadlikkust. Niisiis, kui te tava poosi, siis märkate, et teie tähelepanu suunatakse sääre ja jala põrandale ei ole kava asju.

Võib tunduda, et kogu tegevus toimub sääre, kuid tegelikult olete ka kasu paremalt laiendamine jala, mis on põrandal ja enam poolt koosmõju nii jalad. Teie ego võib olla rohkem kui õnnelik, et oleks võimalik korraldada oma varbad ja venitada top jala. Aga sa pead lubama luure sääre teha, et otsus selle kohta, kui kaugele peab sirutama oma sääre. See ei ole mitte ainult turvalisem, kuid ka kasulikum selg, puusad ja jalad. Mis veel? Noh, hea teadlikkust seost meelt ja keha.

Nüüd, kui sa tead, kuidas seda teha Supta Padangusthasana, mida sa ootad? See võib välja lihtne, kuid see asana töötab liit üldse korda, vahel nii jalgu ja vahel oma keha ja vaimu – täpselt samamoodi nagu see peaks olema, kui me läheme seda teed asju päevas. Luba Asana sisendama võime eksisteerida ja töötavad koos erinevate osade oma olemuses ja maailma enda ümber.