Kuidas teha Tolasana ja mis on selle eelised

Home » Review » Yoga Basic » Kuidas teha Tolasana ja mis on selle eelised

Kuidas teha Tolasana ja mis on selle eelised

Tulasana (sanskriti: तुलासन), Balance Pose, Dolasana (Swing Pose), Tolasana (Scale Pose) või Utthita Padmasana (kasvandikud Lotus Pose) on Asana. Tola – Balance, Asanasse – tekitada; Hääldatakse – toeLAHS-Anna

See asana sai oma nime Tola (tähenduses skaala), sest see meenutab ulatuse või tasakaalu. Inglise keeles, siis nimetatakse Scale Pose või Balance tekitada. Samuti on teada, kuna kõrgenenud Lotus Poseerige või Tõstmisaeg Yoga Poseerige. On teada, et arendada luud ja lihased kehas. 

Mida peaks teadma enne kui teete Asanasse

Sa pead veenduge, et hoida oma mao ja soolte tühi enne kui harjutada Asana. Kas teie sööki vähemalt neli kuni kuus tundi, enne kui teha Asana et oma toitu saab seeditav ja seal on piisavalt energiat, et sa kulutada ajal praktikas.

See on kõige parem harjutada jooga esimese asjana hommikul. Aga kui sa ei saa töötada välja hommikul, see on igav praktiseerida seda õhtul.

Tase: Intermediate
Stiil: Hatha jooga
Kestus: 30 kuni 60 sekundit
Kordus: Puudub
venitatakse: Arms, reied, Hamstrings
Tugevdab: käed, õlad, kõht, puusad, Tagasi, randmete

Kuidas teha Tolasana (Scale Pose)

 1. Alusta Asana istudes oma matt ja eeldades ristatud asendi. Veenduge, et teie puusad on suuremad kui põlvi nii, et saate kergesti libiseda Lotus tekitada.
 2. Selleks pead ületada jalamil ühe jala üle reied teiste, nii et jala kand on sätestatud arvesse kortsu puusaliigese. Sa pead keerata ainus üles ja pikendab jala läbi pahkluu. Nüüd viia teine ​​jalg teisest reie, nii et kand puudutab puusaliigese. Aga veenduge, et tald on välja ülespoole.
 3. Flex oma jalad ja kui te seda teete, et veenduda pahkluude nii jalad on alla vajutatud oma reied.
 4. Tee oma käed kõrval puusad, ja veenduge, et teie peopesad surutakse tugevasti alla. Kui olete valmis, tõstke tuharad maapinda.
 5. Hoidke poosi umbes 30-60 sekundit. Siis tulevad alla ja vabastage ettevaatlikult poosi. Kuigi te ei pruugi olla korrata poosi teise jalaga üles Lotus Pose, veenduge vaheldumisi jalad iga kord, kui harjutada Asana.

Ettevaatusabinõud ja vastunäidustused

Need on mõned punktid ettevaatlik peate meeles pidama, enne kui seda teha Asana.

 • Te peate vältima Asana kui teil on randme või õla vigastus.
 • Samuti peate vältida Asana kui teil on pahkluu või põlveliigese vigastused.
 • Rooli Asana kui teil on pingeline reied või puusad.

Algaja Vihje

Kuna algaja jooga, kui teil on raske sattuda täielikku Padmasana, saad tunda Tolasana koos Ardha Padmasana ka. Sel juhul oma tuharad tõstke korrus, kuid teie alumine jalg ja välimine vasika lihaseid ei ole.

Täpsem Pose Muudatused

Et hoogustada venitada, siis peab koostama sisemise groins üles nii, et nad on südamikku torso kõrval ees selg.

Kasu skaala Pose (Tolasana)

Need on mõned hämmastav kasu Scale tekitada.

 • Teie välimine hip ja lihaseid jalad saada venitatud.
 • See aitab tegeleda oma kõhu lihaseid ja toniseerib neid samuti.
 • See aitab teha oma käed ja lihased ülemise õla tugev.
 • Põhifunktsioone saab hoogu.
 • See asana tekitab tunde tasakaal ja teadlikkust keha.
 • Mõistus on pinge alt vabastatud ja ärevus.

Teadust taga Tolasana

See asana on rahulik, tugev poosi, mis nõuab nii kannatlikkust ja visadust, et saan seda paremale. Sa pead veenduge, et teil hoida oma meelt vaikne ja tasuta mõtteid. Hinge peab olema pidev liiga. Seda tuleks teha, kui te töötate suunas rippuvad nagu skaalal. Siis, kui sa võimu kaotada ennast, siis saada ka tasakaalu meelt, keha ja vaimu.

Nüüd, kui sa tead, kuidas seda teha Utthita Padmasana, mida sa ootad? Elu on kõike õige tasakaalu. Kuni sa seda õigust, kasutada Tolasana leida tasakaal oma vaimu, meele ja keha.