Maitinimo Joga Istorija ir nauda sveikatai

Home » Review » Yoga Basic » Maitinimo Joga Istorija ir nauda sveikatai

 Maitinimo Joga Istorija ir nauda sveikatai
Galia joga yra bendras terminas, naudojamas apibūdinti energingas, sporto pagrįstą požiūrį į vinyasa stiliaus joga. Nors daugelis mano, maitinimo joga būti paviršutiniškas “Sporto salė joga”, tai jogos praktikos stilius iš pradžių buvo glaudžiai modeliuojama ant Ashtanga metodu.

Galia joga apima apie Aštanga atletikos, įskaitant daug vinyasas (serijos kelia padaryta iš eilės), bet duoda kiekvienas mokytojas lankstumo mokyti jokių kelia bet kokia tvarka, todėl kiekvienas klasės skiriasi. Su savo dėmesį stiprumo ir lankstumo, galios joga atnešė joga į Amerikos salėse, nes žmonės pradėjo matyti joga kaip pakeliui į darbą iš.

Kas išrado Power joga?

Terminas “Power joga” per 1990-ųjų viduryje tapo populiarus kai du Amerikos jogos mokytojai, kurie mokėsi su Aštanga guru Šri K. Pattabhi Džoisas pradėjo daryti tai, ką jie išmoko daugiau prieinamos Vakarų studentams. Jie taip pat norėjo persikelti nuo standžios Ashtanga seka, kuri yra rinkinys serija kelia, kad yra visada daroma ta pačia tvarka.

Bryan Kest, įsikūrusi Los Andžele, ir Beryl Benderio Beržas, įsikūrusi Niujorke, dažniausiai įskaityta su beveik vienu metu išradimą galios joga priešingose ​​pakrantėse. Abu buvo dalis antrosios kartos Amerikos Aštanga studentams; Kest pradžių išmoko iš David Williams ir Bender Gimimo nuo jogos guru Norman Allen. “Williams” ir “Allen” buvo tiek tarp Džoisas pirmasis Vakarų studentams. Kest išvyko studijuoti su Džoisas Mysore, Indija. per savo keliones į Jungtines Amerikos Valstijas 1980 Benderio Beržas, kuris anksčiau buvo padaręs Sivananda, Kundalini, ir Ajengaro joga, dirbo su Džoisas.

Kest ir Benderio Gimtadienis tiek naudojamas terminas maitinimo joga atskirti intensyvus, teka stilių joga jie mokė nuo švelnus tempimas ir meditacijos pagrįsti praktika, kad daugelis amerikiečių susijęs su joga. Benderio Beržas sakė, kad, kai ji pradėjo vadinti savo klasės maitinimo joga, ji vis dar mokė Ashtanga seką kelia.

Kai įprasti jogos mokytojai atmesti maitinimo joga kaip gudrybė, kad kenkia holistinį ir dvasinius pamatus klasikinių formų praktikoje ir vietų per daug streso dėl fizinio krūvio.

Stiliai Power joga

Laris Schultz kurie mokėsi Aštanga su Jois pradedant 1980, taip pat pristatė galios joga formą savo legendinio San Francisko studijoje “Tai Joga”, 1990-ųjų pradžioje. Schultz sugedo su Jois metodu sumaišius pozas nuo pirmosios trijų Ashtanga serijos. Schultz vėliau kodifikuotas savo požiūrį į stilių jis pavadino “raketa joga”.

Baronas Baptiste yra dar vienas gerai žinomas jogos mokytojas, kuris sėkmingai įkūrė savo stilių galios joga, Baptiste Maitinimo Vinyasa. Baptiste pat mokėsi Iyengar ir Bikram. Naudojant ne konkretaus termino maitinimo joga davė kiekvienam iš šių novatorių laisvė atkreipti metodus ir kelia iš visų jų poveikių vienu metu sukurti kažką naujo.

Nors galia jogos užsiėmimai labai skiriasi nuo mokytojo mokytojas, galite tikėtis radote intensyvus teka joga su minimaliu kiekiu giedojimo ir meditacija. Daugelis sporto salėse ir sveikatos klubai, ypač, ėmėsi iki terminą kaip būdas leisti jų klientai žino, kad tai yra rimtas pratimas. Jei nusprendėte išbandyti maitinimo jogos klasę, pasiruošti sunkiai dirbti ir dirbti iki prakaito.

Sveikata Privalumai Power joga

Maitinimo jogos entuziastai sako, kad tai padidina ištvermę, lankstumą, laikyseną, ir psichinę dėmesio. Kaip ir visos fizinės veiklos, taip pat mažina įtampą ir išskiria toksinus per prakaito. Kadangi tai yra griežta, ji sudegina daugiau kalorijų nei dauguma tradicinių formų jogos ir todėl gali padėti su svorio netekimas.

Kai įspėjimų

KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Plungė, turėkite omenyje, kad galia joga yra sunkus darbas ir yra ne visiems. Apskritai, jums reikia išvengti, jeigu:

  • Jūs nesate geros formos. Galia joga, bent jau, jums reikia būti saikingai tilptų-kitaip, fiziškai intensyvios asanos (pozos) gali baigtis daro daugiau žalos nei naudos.
  • Tu esi nėščia. Tam tikros asanos gali potencialiai sukelti komplikacijų nėštumo metu. (Vietoj to, pabandykite Prenatalinė joga užsiėmimus, kurie yra švelnus ir skirtas nėščioms moterims.)
  • Jūs kenčia nuo lėtinės fizinės liga, pavyzdžiui, cukrinis diabetas ar artrito

Jei turite kokių nors abejonių, tai geriausia pasikonsultuoti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš bandant maitinimo joga ar bet sunkus fizinis krūvis formą.