Mida teada enne ostmist Jooga Mat – Kõik Mats ei looda võrdsete

Home » Review » Yoga Basic » Mida teada enne ostmist Jooga Mat – Kõik Mats ei looda võrdsete

Mida teada enne ostmist Jooga Mat - Kõik Mats ei looda võrdsete

Miks osta Mat

Jooga matid (nimetatakse ka kleepuv matid) kasutatakse kõige joogatunnid anda polsterdus ja veojõu. Kuigi tavaliselt saab rentida matt jooga stuudio, see on hea mõte osta oma. See tasub ennast üsna kiiresti, et sa ei pea ootama ja vaatama, kas see jooga asi pulgad enne süüvima matt omandisse. Kuigi oma pühendumust jooga ei ole vaja mõjutada Teie otsust, oma tundeid teiste inimeste higi ja kehavedelike peaks. Jagatud matid sadama bakterite, sealhulgas staph ja seen. Teil on vaja ka matt, kui te kavatsete teha mis tahes jooga kodus.

Jooga Mat põhitõed

Standardne suurusega jooga matt on 24 “x 68”, kuigi enam matte pikkadele inimestele. Pessimistlikuma hinna spektri, saad põhilised matt umbes $ 25. Sealt hinnad ulatuvad kuni umbes $ 140 deluxe matt. Need kallim matid tavaliselt tulevad oma hinnasilti ausalt, pakkudes rohkem keskkonnateadlikud tootmise meetodeid ja materjale. Samuti kestavad tavaliselt palju kauem kui eelarve matt.

Kuigi tundub, et on palju erinevaid jooga matid olemas, lähemalt selgub, et enamik nende erinevused on üsna pealiskaudne. Matt võib pakkuda päris disaini või tulla armas Kott, kuid tegelik probleem on see, mida matt on valmistatud. On kolm materjale, mis domineerivad jooga matt turul: PVC, kumm ja TPE.

  • PVC (polüvinüülkloriid) on tehislik materjal, mis ei ole biolagunevad. See on materjali valik low-end matid nagu ühiskondlik need oma kohaliku stuudio. Kuid PVC ei tähenda alati odav matt. Samuti on kasutatud väga populaarne high-end Manduka PRO seeria, mis on palju paksem kui teie keskmine matt ja on peaaegu hävimatu. PVC matid võib võtta aega kandma. Kui nad seda teevad, nad pakuvad hea haarduvus.
  • Kummi on üsna lihtne materjal. See on loomulik, taastuva ja biolagunevad. Kummi annab väga grippy kui mõnevõrra raske matt pind. Jade Jooga on teinud kõige populaarsem kummist aastaid. Looduslik kautšuk muudab raskemad matt ja võib olla märgatav lõhn alguses. Mõlemad probleemid on leevendada uus kumm / polüuretaan hübriid matid tehtud Liforme ja Lululemoni, mis on ka väga absorbendiga ja pakkuda parimat tava pinna. Kork ja džuut matid on ka võimalusi inimestele, kes soovivad loomulik matt, kuid nad on palju vähem levinud.
  • Kui TPE (termoplastilisest elastomeerist) jalamatid tulid turule, nad tundusid lahendada palju probleeme teiste materjalidega. Kuigi inimtegevusest, TPE ei ole biolagundatavad. See on lõhnatu, uskumatult kerge ja väga pehme harjutada samas takistades libisemist. Kõik need asjad teha tugev pluss veerus. Negatiivse poole pealt ei ole väga vastupidav.

Tõsta libiseks

Sõltuvalt materjalist (PVC on suurim süüdlane) uus matid võib olla natuke libe. Pärast mõned tunnid, probleem tavaliselt läheb ära kui sa kannad on matt. Kui seda ei juhtu, siis proovige pesemist õrnalt, kuna see võib kiirendada. Jäta seebi ja riputada see kuivama. Kui peopesade kipuvad higine, toode nagu Yogitoesi Skidless rätik, mis imab niiskust, võib aidata. Need matt rätikud on muutunud üldlevinud kuumas joogatunnid kus rikkalik higi võib põhjustada matid saada väga libe.

Kust osta

Enamik jooga stuudiod viia matid osta. Peale toetada oma kohaliku stuudio, see seade pakub Teile võimalust tunda erinevaid matid ja kuulda palju arvamusi, millist tüüpi on parim. Nagu jooga muutub üha populaarsemaks, jooga tooted on ka muutunud igapäevaseks kell Sporditarvetepoed ja kaubamajad nagu Target. Kui teil on matt valisin välja juba, võite leida parima hinnaga oste.

Kui ostetavad jooga matt, leiavad materjali see on valmistatud, paksus ja vastupidavus. Kõik mõjutab hindu.

Kes oma Mat

Mõned jooga stuudiod salvestab matt teile. Kui Teile ei, see on mugav on jooga matt kott, või vähemalt rihma nii et sa ei viska seda üle õla. Milline kott on parim sõltub sellest, kuidas sa saad klassi ja kui palju asju sa pead viima. Lihtne rihm võib piisata inimestele, kes sõita klassi, samas ühistranspordi pendeldajad kes suunduvad tööle tahavad midagi avardada.