Miks Alignment küsimused jooga

Home » Review » Yoga Basic » Miks Alignment küsimused jooga

 Miks Alignment küsimused jooga
“Kuula oma keha” on midagi, mida sa kuulda ikka ja jälle jooga klassi. Paljudele õpilastele, see on karm direktiiv jälgida, eriti kui sama jooga õpetajad, kes ütleb, et kuulata oma keha ka treenimine teid ebamugavates asendites ja julgustades teil seal kauem kui soovite. Nii et mis see on? Kas sa peaksid seda teed või tee?

Mis on Alignment?

Alignment on sõna, mida me kasutame jooga kui räägime ideaalne võimalus, et poosi tuleks teha. Enne kui närvi umbes sõnad “ideaalne” ja “peaks”, teavad, et hea jooga õpetaja tunnistab, et on palju variatsioone inimkehad ja kaaluda viimine olema protsess rohkem kui lõpptulemus.

Alignment on sõna, mis viitab nii, et teie liigesed positsioneerida end üksteise suhtes. Rihitud asetab minimaalne pinge liigestele tõhusa liikumise.

Et veelgi keerulisemaks asja, iga stiili jooga on oma mõtteid optimaalne ühitamine oma tehnikat ja mõnikord (in Anusara, näiteks), oma kirjeldav keel.

Alguses võtta “, kui Roomas” lähenemine nendele stiili erinevused. Lõpuks leiad stiili ja paigutust filosoofia, mis kõige paremini sobib teile. Tasub märkimist, et enamik, kui mitte kõik, meie mõtted joondumine, tule välja XIX sajandi mõju kehakultuuri liikumine tänapäeva jooga arengut, mitte üheltki iidse universaalne lähtematerjali.

Alignment Paradox

Ühelt poolt, me teame, et kaks keha on nii ja kuidas poosi tunneb on tähtsam kui kuidas see välja näeb. Meile on öeldud, ei võrrelda end teistega või püüdma täiuslik poosi. Teiselt poolt, ideaalne viimine alati näidanud, illustreeritud, püüdlesid, mis on parandatud. Kuidas sobitada need kaks vastandlikku direktiivid? Kui Alignment minema akna nimel heakskiitmise?

Kuidas sa poosi ei küsimuses. Alignment ei ole ainult muutes poosi vaadata päris.

Enamikul juhtudel õiges asendis pakub kõige ohutum viis seda teha poos. Sageli tähendab see virnastamine luud optimaalse stabiilsuse ja kulumist minimeerida liigeseid.

Sul võib olla võimalik, et lihaste ise end faks keeruline kujutada (või isegi lihtne üks), kuid ilma nõuetekohase vastavusse viimine, siis on suurem oht ​​kahju. Osa aktsepteerimise on valmisolek võtta abi, kui seda vajate. Tänapäeva jooga, see tähendab kasutades rekvisiidid suisa nii toimitud Iyengar. Mis rekvisiidid, siis võib eeldada, rohkem asendeid viisil, mis toetab ohutu viimine.

Lahendamine viimist paradoks nõuab vaherahu vahel mõistus ja oma emotsioone. Intellektuaalselt, näete õpetaja teha poosi, te näete ise teha, siis proovige modelleerida ennast õpetaja. Emotsionaalselt olete ok kõikjal seoses õpetaja. Sa kasvatada teadlikkust tunda poosi keha, tunda, kui sa võiksid kasutada veidi abi ja lubada endale tunnistama, et aidata.