Millises järjekorras peaksite tegema Jooga Poosid?

Home » Review » Yoga Basic » Millises järjekorras peaksite tegema Jooga Poosid?

Ratsionaalne sekveneerimise põhineb suuresti jooga harjutamiseks

Millises järjekorras peaksite tegema Jooga Poosid?
On ühine arusaam, et on olemas “õige” viis järjestada jooga klassi. See kehtib eriti teatud tüüpi jooga, kus järjekorras poose on seatud, tavaliselt, sest aluspõhimõte, mis reguleerib praktika.

Mis Bikram jooga, näiteks, siis on määratud jada 26 poose (asanas), mida on mõeldud kinni. Põhimõte on, et seda tehes saate keskenduda oma hingamine ja kvaliteedi oma asanas mitte navigeerimise pidevalt muutuvaid jada asendeid. Sarnane on näinud Ashtanga jooga, milles on 41 asanas.

Aga see peaks näitavad, et on olemas “õige” viis järjestus asanas või rohkem vabas vormis lähenemine on oma olemuselt vale? See sõltub suuresti sellest, kuidas te vaadata jooga.

Mitmekesisus Jooga tava

Jooga on lõppkokkuvõttes avastus. See on põhjus, miks instruktorid nimetatakse “õpetajad” ja treeningu on kirjeldatud kui “tava”. Jooga, siis on mõeldud, et saada ülevaade kõigilt töötate (sh teiste õpilastega), mida saab rakendada oma praktikas. Nagu näiteks, jooga on individuaalne kogemus erinev ja ainulaadne väljendusvorme.

Just sel põhjusel, et keegi ei reeglistik saab rakendada igat tüüpi jooga. Näiteks oma raamatus “Valgus Jooga,” BKS Iyengar ütleb, et headstands tuleks harrastada alguses jooga klassi. In Pattabhi Jois on Ashtanga Praktikas päällään on reserveeritud viimane osa 90-minutilise esmane seeria.

Kas lähenemine “eks?” In the end, nad mõlemad on, ja see on see sort, mis hoiab jooga värske.

Põhimõte sekveneerimine Poosid

Seda on öelnud, on praktilistel põhjustel pannes mõned asendid enne teisi. Ohutuse tagamiseks üksi, paljud õpetajad hakkavad praktika põrandast asanas järk-järgult lahti kõõluste, lihaste ja sidemete enne käivitamist alalise asendeid.

Muu õpetajad standardly järgima teatud poose (eriti need, mis hõlmavad selg või suurte liigeste) koos vastandub. Näiteks õla seista võib järgneda kala pakkuda counter venitada kaela. Samamoodi pärast mitmeid backbends, on sageli kena teha edasi painutada, et aidata vabastada alaseljale.

Kuid isegi siis, ei ole raske ja kiire eeskirjad. Mis Iyengar jooga, näiteks mõiste poosi-vastandada on lausa tagasi ja kaaluda kahjustab praktika. Selle asemel, klassid on üles ehitatud ühe teema ühe poosi viib järgmise abil oma sarnasuse asemel oma vastuseisu.

Õigete Yoga for You

Erinevad õpetamisviisile meelitada erinevate inimestega. Kui teil on keegi, kes eelistab suurem struktuur oma praktikas Ashtanga või Bikram võib olla parem valik sinu jaoks. Kui teisest küljest, siis omaks rohkem freestyle lähenemisviisi, vinyasa või võimu jooga aitab laiendada oma tava, allutades sul laiemat kujutab.

In the end, ei ole õige või vale valik. Sa lihtsalt vaja uurida, mis tüüpi (või tüübid) jooga räägib teile individuaalne.

Harjutamine kodus

Kui praktiseerivad kodus, saate suunata oma järjestus tekitab seades oma kavatsusest esimene. Nimetage mida lootes saavutada tava. Mõistlik tasakaal ja rahulik? Eraldumine pingeid seljas? Suuremat kontrolli oma hingamist ja voolu liikumist? Seades oma kavatsusest esiteks poose on viis paljastavad end.

Siis on vaja tagada, et sisestate tava ohutult. Lõpuni:

  • Alusta õrn venitamine enne soojeneb mõne alalise asendeid või päike salutations.
  • Kui olete täiesti soe, saate liikuda sügavamale poose nagu backbends ja Lamaannuttaa venib.
  • Lõpetage praktikas jahtumine mõned lõõgastav poose (nagu ettepoole paindub või õrn kergitab) enne Sisenemine savasana.

Mis iganes asendeid valida, kuulata oma keha, ja teil on alati teha õige valik.