Mis on Anusara Jooga ja mis on selle eelised?

Home » Review » Yoga Basic » Mis on Anusara Jooga ja mis on selle eelised?

Mis on Anusara Jooga ja mis on selle eelised?

Jooga on harjutanud meie riigis, sest aegade. Indiast pärit, jooga tähendab põhimõtteliselt “vaimne distsipliin”. Igasuguse jooga on oma rida eeliseid ja seal on erinevaid viise praktiseerivad neid. Inimesed harjutada erinevaid jooga vastavalt nende vajadustele ja nõuetele. Harjutamine jooga regulaarselt, hoiab teid sobivaks ja trahvi kogu oma elu. See aitab teil saavutada vaimse stabiilsuse ja füüsilist jõudu.

Kas soovite õppida jooga ja kogemusi igavese rahu? Siin on, kuidas seda teha Anusara jooga.

Anusara stiili jooga algas Ameerika sündinud jooga õpetaja, John Friend aastal 1997. Teistest jooga, Anusara jooga on täiuslik segu jooga asanas , hingamise harjutused ja filosoofia. See vorm jooga on kõige parem kirjeldada kui tänapäevane vorm jooga. Seal on umbes 260 asanas mis on osa Anusara jooga. See ei ole alati võimalik meile praktiseerida kõiki neid asanas. Seetõttu on need asanas on jagatud põhilisi soe ups, backbends, alalise poose, inversioon edasi kaared jne

Kui sa tahad õppida Anusara jooga, järgige allpool mainitud lihtne ja asanas ja alustada:

1. Ardha Chandrasana:

Seisa sirge asend. Levita oma jalad laiali. Nüüd keera oma parema jala väljas 90 kraadi asendis. Proovi puudutada oma käed (peopesad) maapinnale sirgjooneliselt oma jalgu. Nüüd tõstke vasak jalg ja proovida venitada õhku nii palju kui võimalik. Ärge ulatuvad väljapoole oma võimsust. Nüüd tõstke oma parem käsi ja venitada seda õhku. Püsivatele 30 sekundit ja laske lahti.

2. Bhujangasana:

Kuidas teha Bhujangasana ja mis on selle eelised

Selles on teil seisukoht ennast viiakse kumer poosi, mis sarnaneb madu. Pikali kohapeal nii, et oma otsaesise puudutab maapinda. Nüüd asetage peopesad all oma õlgadele nii, et nad saavad tõmmatud keha lähedal. Jalgu sirutada nii, et tippu jalad vajutab alla võetud matt. Nüüd hingake & aeglaselt vajutage käed venitada oma käsi, liigutades rind ülespoole. See poosi näeb välja nagu madu ja seega nimetatakse seda kobra kujutavad või madu tekitada.

3. Ardha Mukha Shvanasana:

Kuidas teha Adho Mukha Svanasana ja mis on selle eelised

See on 8 th  etappi Suryanamaskara. Siin on levitada oma käed ja jalad veidi laiali. Nüüd, painutage ja asetage käed kohapeal sellisel viisil, et teie peopesad ja jalad puudutavad põrandat. Proovige venitada oma keha nii palju kui võimalik. Positsioon on siin nagu ka koer. Tõstke oma alaselja ja venitada seda “V” asendis.

4. Vakrasana:

Istu põrandal, jalad sirged. Murdke oma parema jala ja asetage parem jalg paremal vasaku põlve. Teie käed peaks olema mõlemal küljel peopesade maapinna poole. Keera oma ülakeha tahapoole, vaadates üle parema õla, kui vasaku käega jääb paigutatud paremale küljele oma parema jala. Hoia 15 sekundit ja tagasi algasendisse.

Proovige seda teha teises suunas ka.

5. Virabhadrasana:

Kuidas teha Virabhadrasana 1 ja mis on selle eelised

See poos on tuntud ka kui sõdalane tekitada. Sirged ja seejärel liikuda jalad harkis, umbes 4 tolli teineteisest. Tõsta oma käed õhku ja venitada neid. Nüüd keera oma parema jala kuni 90 kraadi paremale küljele ja vastavalt muuta oma vasak jalg samas suunas ja venitada. Hoia selg sirge. Vaata edasi ülespoole käed ees taevas.

6. Uttitha Hasta Padangustana:

Stand otse Tadasana asendis. Nüüd püüa tõsta oma vasak jalg ülespoole suunas. Proovi puudutada pahkluu oma vasaku jala vasaku käega. Proovi seda muul moel liiga. Ärge ulatuvad väljapoole oma võimsust. See asana annab hea massaaž selg, alaselja, puusad, jalad ja käed.

7. Garudasana:

Kuidas teha Garudasana ja mis on selle eelised

Stand otse Tadasana asendis. Bend oma põlvi veidi. Nüüd püüa tõsta oma vasak jalg ja murrab ta ümber oma parema jala. Kas sama käega. Nüüd proovige tasakaalustamine selles asendis. Püsivatele 10-15 sekundit ja laske lahti.

8. Vasisthasana:

Seisa Ardha Mukha Shvanasana asendis. Nüüd üritab tõstke oma parem jalg õhus. Proovi puudutada oma parema jala parema käega. Vasakpoolses ja vasak jalg peaks jääma ikka. Kallutage pea ülespoole suunas, ees taevas.

Need on mõned lihtsad Anusara jooga tekitab võite proovida praktiseerivad kodus. Jooga kindlasti aitab teil elavad pingevabad, pingevaba ja terve elu!