Mis on Brahma Kumaris Meditatsioon ja kuidas seda teha on?

Home » Review » Meditation » Mis on Brahma Kumaris Meditatsioon ja kuidas seda teha on?

Mis on Brahma Kumaris Meditatsioon ja kuidas seda teha on?

Istub vaikselt ja kaalub oma mõtted ja teod alati hea tunne. Kas pole? Võib-olla mitte, kui te reageerida iga üks neist. Mida te teete siis?

Ei luba oma mõtteid mõjutada sa on üks viis, ja see ei ole lihtne üldse. Aga, hei, seal on alati, et üks lihtsam meetod seda teha. Ja see on, mida me oleme siin. Brahma Kumaris meditatsiooni – vastus puhtuse ja rahu. Loe edasi rohkem teada seda.

Enne seda, olgem teada Brahma Kumaris Organisatsioon.

Brahma Kumaris

1930. aastatel vaimne organisatsioon nimega OM Mandali tuli olla loodepiiri India, millest hiljem sai Brahma Kumaris maailmas Vaimne University ja levis üle kogu India ja maailma.

Naised mängivad olulist rolli selles organisatsioonis. See on tabavalt nimetatud “Brahma Kumaris”, mis tähendab, tütred Brahma. Alates selle algatamist, organisatsiooni on olnud naiste suuremate positsioonide, mis oli tõenäoliselt juba järgmisel päeval. Samuti pole seisuse piirangut. Igaüks saab olla osa Brahma Kumaris. Organisatsioon pooldab naiste olema tugev ja sõltumatu üksikisikud ning kutsub neid üles tegema oma valikuid, kas see on umbes haridus, abielu või tsölibaat.

Aga mida nad täpselt teha?

Ühiskond nõuab üks minna kaugemale füüsilisus ise ja tunda sisemist hinge ja realiseerida Supreme Soul või Jumala tõelise tundeid, eks meetmeid, heategevus, elustiili valikuid ja mis kõige tähtsam, meditatsiooni.

Ja mis on see, mida me räägime siin üksikasjalikult. Hoidke lugemine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Brahma Kumaris Meditatsioon

Brahma Kumaris Meditatsioon keskendub hinge asemel identiteeti ja töötab loomise suunas hinge teadlik üksikisikute sest ta usub, et kõik hinged on oma olemuselt hea ja kajastada headus Riigikohtu Soul või Jumal.

Brahma Kumaris Meditatsioon on lihtne ja hõlmab puhastamist meelt. Selle asemel istub rahulik nurgas mediteerida, siis usub osalemine meditatiivse riigid samas läheb umbes igapäevase tegevuse.

Õppigem, kuidas seda teha nüüd.

Brahma Kumaris Meditation Technique

Nimetatakse ka Raja Joogameditatsioon on askeldama tasuta ja lihtne praktiseerida. See on ideaalne meetod alustada oma reisi saada vaimselt teadlikud. Vaadake allolevat protseduuri.

1. Relax oma olemuses

Kui keha on pingul ja stressis, see ei ole tema parim kuju. Te kogemus tarbetuid mõtteid, overthink ja halvendada teie tervist. Esimene samm meditatsiooni lõõgastav keha täielikult. Alates oma peaga, siis tuleb teadlikult püüda aeglustada ja lõõgastuda.

Sa võiksid seda teha kas hingamine, laulmine või isegi lugedes numbrid, mida iganes sobib teile. Aga veenduge, et teha midagi, mis rahustab teie süsteemi asemel raskendavate ta.

2. Vabastage segadusega

Iga päev segadusega kasutuid mõtteid pommitab teid ja jäätmed oma energiat. Samuti on suur ajaraiskamine. Kui teil lõõgastuda, siis teadlik oma meelt ja oleks võimalik valida, mis arvatakse vaagida ja millist vältida.

Vaagida positiivseid mõtteid ja keskenduda oma meelt neile. Koos levib positiivne vibe kogu keha, selle kasutamise aitab teravamaks meelt ja parandab keskendumisvõimet.

3. mõtlema Mõtted

Kui intensiivselt keskenduda positiivseid mõtteid ja täielikult keskenduda neile, siis hakkavad need läbi vaadata ja mõelda, miks nad esinevad teile. Nii saate täielikult mõista töö ise ja miks te kuidas sa oled. See annab teile pilguheit oma sisemaailma.

Selle protsessi kaudu, on sul võimalik kontrollida oma väärtusi, uskumusi ja eluviisi, andes teile selge arusaam, kuidas te ühe üksusena mõjutada maailma.

4. realiseerida Self

Kui mõtestada mõtteid teil on ja täiesti aru neist, tegelik realiseerimine toimub. Olete rohkem teadlik oma reaalsus, mis annab teile tunde õige ja vale, ja sul võimalik vaadata küsimustes tasakaalustatumalt ja vähem emotsionaalsed viisil.

Realiseerumine on siis, kui on peaaegu seal. See on sügav kogemus, kus teie reaalsus on tähendusrikkam ja mõistab oma tundeid paremini. Kõik sünkroniseerib hästi moodustada ühe reaalsuse.

5. Tunnistada Your Soul

Kui te lähete üle mõtteid ja tundeid ja jõuda rahulikku riigi õndsus ja ärkamine, olete jõudnud meditatiivse seisundi. Siin saate tunda oma hinge läheb sisse ja välja. Olete teadlik voolu elu ja energiat oma keha ja igavene riik oma olemuses. Sa aru te olete rohkem kui keha elate.

Keskendudes ühe mõtte ja pärast struktureeritud tee hingamine viib teid meditatiivse seisundi. Samm edasi oleks muutub mõtlematu ja tunne oma loomuliku voolu hinge.

Selline ise tõstame tava on kindel, et on arvukalt terviklikku kasu. Võtame pilk mõned neist allpool.

Kasu Brahma Kumaris Meditatsioon

 • Meditatsiooni aitab teil ületada negatiivseid mõtteid ja harjumusi.
 • See puhastab meelt ja suurendab oma fookust.
 • See vähendab stressi ja ärevust.
 • Meditatsiooni aitab teil magada ka.
 • See vähendab sümptomeid premenstruaalne sündroom (PMS).
 • Meditatsioonitsükleid parandab immuunsüsteemi ja vähendab emotsionaalse pinge.
 • See suurendab oma energiat ja jõudu.
 • Meetod ravib peavalu ja on kergendus astmahaigetel.
 • See aitab teie närvisüsteemi ja ravib viljatust.
 • Meditatsiooni ehitab oma usaldust ja parandab oma loovust.
 • See noorendab teie ja suurendab oma suhteid.
 • Tehnikat teeb sind tolerantne ja parem kuulaja.
 • See annab teile õnne ja meelerahu.
 • Meditatsiooni aitab teil püsida praeguses hetkes ja nautida seda.
 • See aitab teil valatud kõrvale oma ego ja viivad teid valgustatuse.

Ekspert vastuseid Lugejad Küsimused

Kas Brahma Kumaris Meditatsioon religioossete?

Ei see ei ole. Brahma Kumaris Meditatsioon usub, et kõrgeim hing on Jumala ja jätab üksikisiku annavad seda kuju ja nimi.

Kas Brahma Kumaris ainult naistele?

Ei see ei ole. See on avatud kõigile olenemata seisuse, klassi, soo ja sugu.

Et leida eesmärk oma elu, vabastades ja rahuldust. Tunne, et te olete siin põhjusega ning et oma kohalolekut küsimustes maailmas on meeliülendav ja motiveeriv. Ja teha seda, mida sa teha armastust, hoolt ja tähelepanu lisab rohkem tähendust oma elus. Brahma Kumaris Meditatsioon aitab teil seda. On super lihtne. Kas proovida seda ja öelda meile, kuidas see töötas teile.