Mis on õige aeg harjutada jooga?

Home » Review » Health » Mis on õige aeg harjutada jooga?

Mis on õige aeg harjutada jooga?

Me räägime nii palju jooga, kuid tihti ei aruta parim aeg seda harjutate. Ma ei ole kindel, kas sa tead, kuid on terve teadus, mis räägib millal ja kus harjutada jooga.

Intrigeeriv, kas pole? Ja see kõik aega, oleme harjutanud jooga tundmata ühtegi käesoleva.

Samuti olete kunagi mõelnud, miks jooga programmid on tavaliselt esile hommikul teenindusajad TV? Seal kindlasti peab olema põhjus see, ja seal on. Uurime sellest allpool.

Kui praktikas jooga?

Päev on jagatud neljaks osaks jooga teadust. Nad on Brahma Muhurta, Sunrise, keskpäev ja Sunset.

Kui soovite harjutada jooga kui vahendit tõsta oma vaimset heaolu, Brahma Muhurta on parim aeg harjutada. Aga kui teil on ainult vaadates füüsilise heaolu, päikesetõusu ajal või päikeseloojangut ajal teeme.

Noon ei soovitata, sest see on söögiaeg ja keha vajab lõhe vähemalt 4 kuni 6 tundi pärast söömist harjutada jooga, nii et toidu saab lagundatakse siis ja kulutab energiat. Samuti saate higistavad palju keskpäeval sest kuumus, ja see kuivatab keha.

Niisiis, ideaalis Brahma Muhurta oleks parim aeg harjutada jooga, kuid see on parem valida aeg, mis sobib teile selle asemel, et jäik. Mis on tähtsam on hankida parim igast joogat ja proovida erinevaid tehnikaid, et parandada oma kogemust.

Asanas saab harjutada kas hommikul või õhtul tühja kõhuga, kuid veenduge, et te ei tegele keeruline asanas mis traat sind vahetult enne magamaminekut. Kuid hommikul, saab harjutada neid kõiki unstiffen ja energiat oma keha.

Pranayama too asanas saab harjutada hommikul või õhtul, kuid veenduge, et see ei ole kahe kuni nelja tunni pärast sööki. See on ideaalne viis hoida pinget ja väsimust on lahe.

Arvestades, saab harjutada meditatsiooni igal kellaajal nii kaua kui ei ole unine, joobes või hüper. Ärkvel ja lõdvestunud seisundis meeles on suurepärane võimalus mõtiskleda. Samuti ootama kaks tundi pärast sööki mediteerida vältida tunne igav ja unine.

Jooga Nidra saab harjutada igal kellaajal, isegi kohe pärast sööki nii kaua kui ei magama, kui olete seda.

Nüüd, kui me teame, millal ja kui ei ole praktikas jooga, olgem teada parim aeg seda harjutate.

Mis on parim aeg harjutada jooga?

Dawn on parim aeg harjutada jooga. Brahma Muhurta, mis on 3:40, ei ole praktiline võimalus palju meist. Seetõttu ekspertide sõnul päikesetõusu ajal on ideaalne ja praktiline.

Sarnaselt kuidas alustada oma päeva kohvi või teed, tee seda jooga. Värske õhk hommikul on ideaalne ja aitab teil valmistuda väljakutsetele päev ette. Ja mis veelgi parem on energialaengu saad joogat, mis ei kohvi või teed võib võita.

Kuigi poose aktiveerimiseks sind ja paindlik päeval, jooga hingamine stimuleerib, puhastab ja ergutab meelt. Samuti hoiab teid värske ja noorenenud. Jooga tava hommikul hoiab teid tasakaalustatud ja mitte lasta asjadel nagu liiklusummikud, hõivatud töögraafikud või majapidamistöid tüüta sind.

Kui sa ärkad, tühjendada oma kõht, puhastada ja saada praktiseerida kohe. Nii siis on vähem tõenäoline, et liikuda tava või liiga väsinud, et seda teha.

Õhtuti need sümptomid on tõenäolisem, sest pärast pikka päeva tööl, siis pigem chill ja telekat asemel harjutamiseks jooga. Niisiis, saan teha ja puistatakse see hommikuti.

Hommikuti on, kui teie lihased ja liigesed on jäigema. Jooga venib ja lisab paindlikkust neile, aidates teil olema oma varbad kogu päeva ilma raskusteta.

Harjutamine jooga varahommikul on suurepärane võimalus värskendada meelt ja vaimu ja saada valmis võtma väljakutseid päevas. Lõppkokkuvõttes äratada sind ja omaks elavdada päeval.

Ka higi toodang on väike hommikuti, hoides dehüdratsiooni keha palju väiksem. Teie riided liiga ei saa pesemata ja limane.

Nii palju eeliseid lisatud, pole ime palju traditsioone kaaluda hommikul ajal püha.

Nüüd oletame, õppida aspekte, et kõige paremini sobivad tervisliku ja tervikliku jooga kogemus.

Manner jooga praktikat Parimate tulemuste

1. Ajastus

Nagu me arutasime, hommikuti on parim. Sunrise ajal ei soovita konkreetselt. Vastasel korral igal ajal vahel 05:00-07:00 hommikul teeks. See on siis, kui tunned, aktiivne ja õhk on värske. Treening on osutuvad meeldiv.

2. koht Praktika

Vali koht, mis on puhas ja rahulik. See võib olla oma kodus või õues, nagu pargis või isegi jooga koht. Veenduge, et olete mugav ruumi ja saab täielikult keskenduda oma praktikas.

Vältida harjutamiseks jooga otsese päikesevalguse käes, külm tuul, või koht, kus paljud putukad.

3. Jooga Aksessuaarid

Aksessuaarid teevad teie praktikas sile ja mugavamaks. Hangi endale kena jooga matt. Matt, mis võimaldab teil harjutada poose samuti mediteerida mugavalt.

Mõned teised seadmed nagu plokid, vööd, padjad ja tekid, mis aitavad teil kergesti arvesse poose parem. Need tulevad mugav algajatele, eakatele ja nende füüsiliste probleemidega.

4. rõivad

Veenduge kandma keskmise sobivad ja mugavad riided, mis ei piira oma liikumist ja aitab teil väänata ja keerata lihtsalt.

Eemaldage kõik tarvikud alates keha nagu prillid, kellad, ja raske ehted ja hoida neid kõrvale.

5. Sequence tellige

Alustada asanas. Seda järgida kuni Pranayama ja seejärel mediteerima. Järjekord on valmistada keha teaduslikult mediteerida hästi. Asanas sind füüsiliselt võimeline ja Pranayama valmistab meelt meditatsiooni. Teadlikkust iga samm kasvab, aidates teil mediteerima parem.

Ettevaatust

Sõltuvalt vanusest ja võime praktik, individuaalne jooga praktika peab olema projekteeritud. Pärast standard jooga formaat ei ole soovitatav ilma konsulteerimata.

Ärge harjutada jooga mõju all alkoholi, narkootikumide või muude joovastavate materjali.

Need füüsilise või vaimse küsimusi või haigusi tuleb kõigepealt konsulteerida oma arstiga ja töötada jooga õpetaja, et vältida tüsistusi.

Olgem nüüd vastata mõned ühised päringuid jooga.

Ekspert vastused lugejate küsimustele

Kaua ma harjutada jooga?

Ideaalis tund või poolteist tundi on hea. Vastasel juhul kulutada vähemalt 20 minutit praktikas.

Kui tihti ma harjutada jooga?

Praktika jooga iga päev kui võimalik või vähemalt kolm korda nädalas.

Olles võimeline joogaga iga päev vaevata on parim asi, mida saate teha ise. Aga kuidas? Mõned lihtsad nõuanded ja tehnikad aitavad, ning eespoolmainitud tulevad mugav. Muutke oma praktikas vastavalt ja saada kõige sellest välja. Tee seda!