Mis on Vinyasa jooga?

Home » Review » Yoga Basic » Mis on Vinyasa jooga?

Mis on Vinyasa jooga?

Justkui tava jooga ei ole intrigeeriv piisavalt, siis on erinevaid jooga valida – Ashtanga, Iyengar, Bikram jne

Vinyasa Jooga tähendab lihtsalt liikumise seotud hingeõhku. Asendeid on niidile koos kas lühikese või pikema voolu.

Vinyasa stiil jooga on uskumatult dünaamiline. See tähendab, et oma meelt peab jääma keskendunud ja käesoleva saaks kursis voolu praktikas. Ka siis, kui teil keskenduda, siis vältida eemaletriivimine. Seega olete paralleelselt keha, selle asemel et kinni oma peas.

Vinyasa jooga 101

Mis on Vinyasa Flow?

Vinyasa jooga, palju nagu teiste jooga, tuleneb hatha jooga. Vinyasa viitab viimist hinge liikumist. See muudab muidu staatilise asanas viiakse dünaamilisemaks voolu.

Kaasaegne vormid Vinyasa voolu, mida nimetatakse ka Power Yoga ja voolu, mida tuntakse freestyle Ashtanga. Nad ei jääda jäik konstruktsioon praktikas.

Põhimõtted ja taustfilosoofias Practice

Nagu kinnitas, Vinyasa on ideaalne koordineerimine hinge liikumist. Arvestades, et need on ideede ja põhimõtete seda tava järgmiselt.

eriliikumisega

Vinyasa tähendab väga konkreetset rida liikumisi, mis käivad sageli ise omavahel Asana seeria. See on jooga juhendaja äranägemisel, mistõttu on oluline, et valite ekspert hoolikalt.

Hingetõmme

Aja hingata või hingata määrab aja veedate üleminek asanas. Sa pead pöörama tähelepanu oma hinge ja teekonna vahel asanas asemel ainult viimistlusjärgus keha viimist. Peate hingata, kasutades lõõgastavat diafragmaal stiili ajal praktiseerivad seda stiili jooga. See peaks tunduda heli ookeani resonantsiga kõri – Ujjayi stiilis hingamine.

lihaskontraktsio

Vinyasa jooga ka võtab kuulda Bandha või lihaste kesklukustus, mis annab teile võime ohutult ja sujuvalt üleminekut ja iga asana. On kolm peamist Bandhas:

  1. Mula Bandha , mis toimub pingutades lihaseid lahkliha ja vaagna valdkondades.
  1. Uddiyana Bandha , mis toimub tõmmates naba sisse poole selg ja seejärel liigub veidi üles. See aitab sõlmida lihased alakõhus.
  1. Jalandhara Bandha , mis toimub õrnalt langetamine lõug, kui te tõstke rinnaku ja suunata oma pilku ninaotsa.

Kasu Vinyasa jooga

Need on mõned hämmastav kasu praktiseerivad Vinyasa jooga.

1. sisendamine mõttes rahulik

On püsitsükkel moodustatud kui sisse ja välja. See aitab rahustada nii meelt ja keha.

2. Detoxes kogu keha

Kooskõlastatud liikumist ühest poosi teise tekitada sisemist soojust ja tegutsema cardio treening. See võimaldab teil higi see välja, aidates puhastamisel keha.

3. Aitab suurendavad paindlikkust ja lihasjõudu

Kas teie praktikas on aeglane tempo või kiire tempo, see muudab suur treening oma keha.

4. Võimaldab teil jääda käesolevas

Jooga aitab teil elada hetkel ja see on ukseava tõde ja õnne.

Vinyasa Practice Täna

Kui teil registreeruda ennast vinyasa Jooga klassi, leiad, et see on tavaliselt üsna dünaamiline. Vinyasa tava nõuab teil viibimise keskendunud ja olevikus. Praktikas on võrreldav meditatsiooni ja nimetatakse sageli liikuv meditatsioon.

Tempo võib varieeruda sõltuvalt juhendaja, nii et kui klass on liiga kiiresti või liiga aeglaselt oma maitse järgi, võiksite muuta oma juhendaja.

Tavaline Vinyasa klassi algab Surya Namaskaras. On mõned tunnid, et lisada meditatsiooni enne ja / või pärast klassis.

Mis on Vinyasa Krama?

Vinyasa Krama on samm-sammult edasiliikumist teatud eesmärgi. See eesmärk võib olla keeruline või täiustatud Asana.

Olgem murda seda põhimõtet edasi.

Vinyasa on sünkroniseerimist hinge ja liikumist.

Krama on edu samm-sammult.

Nii et kui sa läbi Vinyasa Krama jooga, siis põhimõtteliselt kasvada midagi. Sel juhul te liikuda lihtne, et keerukama Asana. Sa valmistada ennast enne sa sattuda arenenud või “tipp kujutada”.

Tavaliselt Vinyasa Krama rolljärjestus põhineb üksikisiku teema, näiteks edasi Bend teema või tagasi painutada teema. Aga oma õpetaja oleks ka tööd tehes klassi ümardatud ühe, keskendudes iga osa, mis vajab töö nagu te areneda tipp tekitada.

Enamik õpilasi leiavad, et lisades Vinyasa Krama et Vinyasa Flow teeb palju mõttekam mõistuse ja keha. Keha tundub olema valmis, kui tegemist on keerulisem asanas ja süstemaatiline voolu hoiab teid rahulikult ja pingestatud.

Nagu te uurima sügavusel jooga, siis kindlasti lisada Vinyasa Flow / Krama oma praktikas. See on üks kõige tõhusam ja süstemaatilisi meetodeid jooga. Olete kindel, et armastan seda!