Mudros gestais joga

Home » Review » Yoga Basic » Mudros gestais joga

 Mudros gestais joga
Mudros yra gestas, paprastai daroma su rankomis, kad dėmesys ir nukreipia energiją į jogos kelia ar meditacija. Mudras yra senovės kilmę. Dauguma tie naudojamų šiuolaikinėje joga iš induistų ir budistų tradicijas. Mudras taip pat kartais vadinamas sandarikliai, nes esate aktyviai prisijungti prie dviejų dalių ranka. Manoma, kad sukurti kelius dėl energijos (prana), kad srauto ir padėti atblokuoti čakras. Rankos yra padengtos akupresūrai ir refleksologijos kiekis, kuris gali paaiškinti gydomųjų poveikį kai kurių mudrų. Kiti yra labiau simbolinis pobūdžio. Kaip ir kitų aspektų joga (Asanos, pranajama ir meditacija, pavyzdžiui), atitinka praktika yra raktas. Mudras nėra greitai nustatyti. Nors jie gali būti padaryta bet kur, jie bus efektyviausias, kai įtrauktas į meditacijos ir relaksacijos rutinos. Mudras dažnai naudojami Kundalini joga.

Bendrosios Mudras į hatha jogos

Tu jau gali būti naudojant Mudras nesuvokdami. Dažniausiai viena kartais vadinama malda arba Namaste pozicija, bet būtų tiksliau apibūdinti kaip Anjali Mudra.

Anjali Mudros : Paspauskite kairės ir dešinės rankos delnu tvirtai vienas į kitą. Tai Mudros Manoma, ramina, nes ji atneša kairįjį ir dešinįjį šonus smegenų į harmoniją.

Gyan Mudros : paspauskite nykščiu ir smiliumi kartu. Išplėsti pirštais tiesiai pailsėti. Kai sėdi kryžminio kojomis padėtį, likusį jūsų rankose nugarą ant šlaunų. Tai Mudros simbolizuoja vienybę ir ryšį. Jis taip pat paragino Jnana (žinios) Mudros.

Višnu Mudros: Šis indeksas ir didžiuoju pirštu yra sulenkta per link savo delno. Nykščio, bevardis pirštas, o Pinky lieka pratęstas. Tai yra rekomenduojamas Mudros pakaitinio šnervę kvėpavimas (Nadi sodhana).

Garuda Mudros : Kablys savo dešinę ir kairę rankas nykščius kartu kirtimo riešų su delnų link savo krūtinės. Išplėsti pirštais poilsio. Jis atrodo kaip paukštis, kuris turi prasmę, nes “Garuda iš tos pačios šaknies kaip garudasana (erelis kelia). Tai Mudros laikomas žvalumo ir balansavimas.

Dhjana Mudros : Sėdint įdėti savo kairę ranką į savo ratą su delnu į viršų. Užveskite dešinę ranką ant savo kairiosios ir pareikšti savo nykščius paliesti aukščiau delnų. Tai klasikinis Budistų meditacija Mudros.

“Lotus Mudros : Pareikšti savo delnus paliesti kaip Anjali Mudra. Laikykite savo nykščius, pinkies, o delnų štampuoto kartu bazes, kaip jūs atskirti delnų ir ventiliatoriumi centrus dėmesį į pirštais poilsio. Tai daro kaip lotoso gėlių formos. Tai Mudros atstovauja atvirumą ir žydintys.

Kundalini Mudros : Padaryti kumštį su kaire ranka. Išplėskite savo kairę smilių ir padaryti kumštį su savo dešinę ranką paimti tą smilių. Jūsų dešinėje, nykščio tenka ant kairiojo rodomojo piršto. Ši pozicija yra susijusi su seksualumu ir vienybės.