Najbardziej popularne mity Joga Busted

Home » Review » Health » Najbardziej popularne mity Joga Busted

Najbardziej popularne mity Joga odpadł

O tak!  Czytasz to prawo. W przeciwieństwie do popularnego przekonania, że każdy wie o jodze i są do niego w pewnym momencie ich życia, są tacy, którzy przebywają z dala od niego. Dzięki mity wierzą o tej formie sztuki. Przeczytanie tej write-up, aby przyjrzeć się bliżej w mity i fakty o jodze.

Joga jest modne wśród maniaków siłowni dzisiaj. Jednak wciąż jest większość, która waha się objąć tę starożytną formę schematu fitness, z powodu pewnych rozpowszechnionych plotek dotyczących mitologii jogi. Joga, w rzeczywistości pozwala przyjrzeć się bliżej na jednej prawdziwej jaźni. Jednak ludzie zaczęli po nim bardziej dla korzyści fizycznych w ostatnich czasach.

10 mity Joga Busted:

#Myth 1: elastyczność fizyczny jest kluczowe dla uprawiania jogi

Praktykowanie asan regularnie w rzeczywistości, pomaga w osiągnięciu lepszej elastyczności. W rzeczywistości, w porównaniu do innych form procedur fitness, sztuka ta pomaga nawet tych, którzy nigdy wcześniej nie wykonywane na całym ich życiu.

#Myth 2: Joga rodzi ci abs six-pack

Chociaż ta sztuka nie oferują korzyści fizyczne, ma dużo więcej w sklepie. Joga w prawdzie, oferuje możliwość poddania całkowitą przemianę – fizycznie, fizjologicznie i psychologicznie. W ten sposób, że przekształca twój styl życia, a także Twój widok w kierunku życia.

#Myth 3: Hot joga jest najlepszym sposobem, aby przejść z flab do fab

Tak, istnieje wiele osób prowadzących po tej formy jogi, którzy są w wagonie, aby schudnąć. Bikram joga, który jest znany jako Hot Joga, czy pomoc w utracie wagi. Jednak wybrać dowolną formę jogi, czy i kiedy praktykowane regularnie z najwyższą poświęcenia oferuje pożądanych rezultatów.

#Myth 4: Joga jest tylko dla kobiet

Coraz więcej kobiet dziś zwracają się w kierunku jogi. Nic więc dziwnego, słyszymy tę jogi mit. W rzeczywistości, każdy może zrobić Yoga niezależnie od ich płci i wieku. Jedyne czego potrzebujesz to otwarte nastawienie. Ludzie tacy jak BKS Iyengara, Bikram Choudhury, T. Krishnamacharyi i wiele innych są renomowane męskich nauczycieli jogi.

#Myth 5: Tantra joga jest nieskrępowany seks

Popyt na Tantra Joga zwłaszcza w krajach zachodnich doprowadziło do błędnej interpretacji tej postaci. Tantra Joga jest bosko piękne doświadczenie, które celebruje jedność męskiej i żeńskiej – Shiva i Shakti, aby być bardziej szczegółowe. Choć ta forma jogi robi oferują zwolnienie seksualnej, jest więcej do niej. Tantra Joga faktycznie pomaga w kierowaniu swoją energię w taki sposób, że jest to w zgodzie z kosmicznej harmonii.

#Myth 6: kobiety w ciąży powinny powstrzymać się od uprawiania jogi

Mit ten jest całkowicie absurdalny. AIDS jogi w utrzymaniu swoje ciało i umysł całkowicie zrelaksowany, gdy jesteś w ciąży. Różne asany mają wyłącznie został zaprojektowany mając na uwadze stan kobiety w ciąży. Jednak, podobnie jak inne formy ćwiczeń, powinno się wziąć porady lekarza, zanim zaczniesz na to, jak dobrze.

#Myth 7: Praktyka jogi na zewnątrz na lepsze wyniki

Joga gdy wykonywane w spokoju, oferuje idealne rezultaty. Jednak może to być praktykowane wszędzie. zrobić tylko upewnić, że nie jest właściwa cyrkulacja powietrza w pomieszczeniu, jak oddychanie jest niezbędnym składnikiem wszystkich jogi.

#Myth 8: Joga nie mogą być personalizowane

Jest to kolejny popularny błędne. Każdy organizm jest inny, więc są potrzeby każdego człowieka. Wszystkie asany mogą być modyfikowane, do pewnego stopnia, mając na uwadze wymagania każdej osoby.

#Myth 9: Dołącz jogi w codziennej schematu na lepsze orgazmy

“Nie od razu Rzym zbudowano”. To przysłowie jest bardzo prawdziwe, jeśli chodzi o tego mitu. Zwiększona elastyczność, że pochodzi z regularnej praktyki oferuje Ci cieszyć się życiem seksualnym w lepszy sposób, bez wątpienia.

#Myth 10: Joga Hinduizm

Jest to chyba jeden z najbardziej powszechnych wyobrażeń o jodze. Jest to forma, która przemienia cię jako całego człowieka i nie ma nieskrępowany do jakiejkolwiek religii. Po prostu trzeba być człowiekiem, aby praktykować jogę.

Teraz, mity jogi zostały złapany, mamy nadzieję, że można zacząć ćwiczyć ten piękny formę rewitalizacji i odmłodzenia ze szczególną dedykacją od razu!

Dzielić się tymi informacjami z przyjaciółmi i rodziną i zrobić Yoga duże doświadczenie uczenia się dla wszystkich wokół. Czy komentarz ze swoimi myślami na temat tego artykułu zostawić.