Ne zaman Birinci Trimester Prenatal yoga Başlat

Home » Review » Health » Ne zaman Birinci Trimester Prenatal yoga Başlat

 Ne zaman Birinci Trimester Prenatal yoga Başlat
Hamileliğin ilk üç ayı vücudunuzdaki büyük değişiklikler bir zamanı vardır. herhangi bir dış tezahürü pozlar yapmanın şekilde olsun başlamadan önce uzun, işler içeride farklı hissediyorum. Bu birinci üç aylık dönem yoga zorluktur. Vücudunuzun dinleme: Ama bu da herhangi bir yoga merkezinde yer alır zorluktur. Sen kendini bilmek ve hangi vücudunuzun yapabilirsiniz, ancak herhangi bir gün gerçekten de melodi ve vücudunuzun size verdiği ipuçlarını saygı göstermek zorunda düşünebilir. Vücudunuzun en iyi bilen ve size rehberlik edecek bir tutum almak da doğum için hazırlamak için en iyi yoldur.

Başlamadan önce doğum öncesi sağlık kuruluşu ile yoga yapmak ve genel tavsiye için doğum öncesi yoga dos ve yapılmaması gerekenler öğrenmek için planlarını tartışmak için emin olun.

İlk Trimesterinde yoga başlayan

  • Sabah Hastalık : İlk üç aylık dönemde bulantı yaşıyorsanız, bu sakin ol söylüyorum senin vücudun. Düzenli yoga sınıfı katılıyor varsa, kendinize sınıfları kaçırmak veya iyi hissetmiyorum eğer daha az kuvvetli sınıf almak izni verin.
  • Kamu gidiyor : İlk üç aylık dönemde birçok kişi ile gebelik tartışırken rahat olmayabilir. Ama o değişikliklerle size yardımcı olabilir böylece hamile herhangi yoga öğretmeni anlatmak için önemlidir. Henüz halka açılmak hazır değilseniz sağduyulu olmaya öğretmeni sor.
  • Yeni Yogiler : Birçok hamile kadın egzersiz düşük etkili formları arıyoruz ve ilk defa yoga kadar sürebilir. Bu durumda yapılacak en iyi şey yerel yoga stüdyosunda bir doğum öncesi yoga sınıfına bulmaktır. İstediğiniz kadar erken gebelikte doğum öncesi sınıfları katılıyor başlayabilirsiniz. İyi hissetmediğini eğer Ancak, ikinci üç aylık dönemde genellikle sabah bulantısı geçene kadar bir yoga rejimi, başlamak için beklemek daha iyi olabilir.
  • Deneyimli Yogiler : Eğer sabah bulantıları karşılaşmayan bile, normal sınıflar biraz fazla yoğun hissedebilirler. Aynı zamanda, doğum öncesi sınıfları biraz fazla yumuşak görünüyor. Bir çözüm o gün nasıl hissettiğini bağlı belirli bir günde almaya hangi sınıf karar vermektir. Ayrıca düzenli uygulamaya bazı doğum öncesi adaptasyonları dahil etmek başlayabilir. Ne yaptığınızı Öğretmenine söyle, o gün sizin için doğru uygulama yapmak için izin kayma olarak gebeliğin düşünmek emin olun. Hamileliğiniz ilerledikçe, size katılmak doğum öncesi sınıfları daha uygundur değişen vücuda olduğunu bulmak için başlayabilir.
  • Ev Uygulayıcılar : yoga videoları kullanırsanız, doğum öncesi tane. Kendi dizileri planlıyorsanız, uyarlamalar dahil başlarlar. Ayrıca, doğum öncesi güneş saygılarımla yapmaya başlar.
  • Birinci Trimester Uyarlamalar : Birçok doğum öncesi uyarlamalar büyük bir göbek barındırmak ve rahim sıkıştırma önlemek için tasarlanmıştır. İlk üç aylık dönem boyunca, rahim oldukça küçük kalır ve pelvis ile korunmaktadır, böylece sıkıştırma gerçekten bir sorun değildir. Eğer herhangi bir rahatsızlık hissederseniz Ancak, hatta ilk üç aylık dönemde, her zaman dikkatli bir tarafında err gerekir. En önemlisi, vücudunuzun daha uyumlu hale gelir ve gerçekten yapmak istediğini dinlemek yerine bir süre bu uygulamayı geliştirmek için denemek için bir zaman olmadığını hatırlıyorum ama.