Nekilnojamasis Tiesa Apie prakaitavimas toksinus Hot Yoga

Home » Review » Fitness » Nekilnojamasis Tiesa Apie prakaitavimas toksinus Hot Yoga

 Nekilnojamasis Tiesa Apie prakaitavimas toksinus Hot Yoga
Jūs galbūt girdėjote, kad galite “išpešti toksinus”, atlikdami Bikram joga ar kitų stilių karšto joga. Tiesą sakant, šis terminas tapo toks populiarus, kad daugelis pradėjo priskirti praktiką medicininės naudos, kad negali iš tikrųjų ten.

Supratimas prakaito ir detoksikacijos

Jūsų kūnas yra sudėtingas tiek vienetas su savo sistemos atsikratyti save dalykų jis negali naudoti arba nereikia. Mes kreiptis į šiuos dalykus, kaip toksinų.

Po to, kai suskirstytas kepenyse, kad mūsų kraujo arba tulžies toksinai filtruojamas per inkstus arba žarnyne ir išsiskiria iš šlapime arba išmatose kūno. Nepaisant to, ką kai kurie gali pasakyti,, prakaitas tikrai nėra dalis lygtys.

Prakaito funkcija atvėsti kūną žemyn, kai jis buvo perkaitęs. Tai gali įvykti per sunkus veikla, kai jūs overdressed arba ypač karštą vasaros dieną. Galų gale, iš prakaito priežastis neturi įtakos jo turinį, bent jau ne tokiais būdais, laikoma naudinga.

Prakaito yra daugiausia susideda iš vandens ir pėdsakų karbamido, pieno rūgšties, ir mineralinių medžiagų.

Su vandeniu, išskyrus nė vienas iš jūsų prakaito produktų išsiskiria pakankamai dideliais kiekiais pakeisti arba pagerinti organizmo medžiagų apykaitos funkciją. Jei kas nors, pernelyg praradimas skysčio per prakaito gali būti kenksmingas, jei ji yra lengvai pakeičiami.

Net natrio išsiskiria prakaito yra taip greitai iš naujo absorbuojamas per epitelio natrio kanalų odos, kad ji daro šiek tiek pakeisti natrio koncentracija mūsų kraujyje.

Sumažinant aplinkos toksinų

Mūsų kūnai yra veikiami visų toksinų rūšių kiekvieną dieną, įskaitant taršos ir pesticidų ore, konservantų maisto mes valgome ir ploviklių ir kosmetika mes ant mūsų odos. Ar šie dalykai kenkia organizmui? Turbūt.

Tačiau teigti, kad prakaitas pagrindu pratimai gali sušvelninti šias pasekmes, yra nepagrįstas. Tai rodo, kad galite imtis veiksmų prieš kažką turėtumėte vengti pirmoje vietoje. O ne bandyti “išpešti” cheminių medžiagų jums yra veikiami, sumažinti savo poveikį valgydami sveiką maistą, naudojant natūralias valikliai ir skaito kokį nors produktą jūs planuojate dėti arba savo kūno etiketę.

Privalumai prakaitavimas Hot Yoga

Kai jis ateina į “prakaitavimas toksinus” karštoje jogos klasę, daugelis žmonių bus padaryti pagal prielaidą, kad jie gali atsikratyti vakarykščio martinio ar čili sūrio bulvytės jie žinojo, jie neturėtų valgyti plokštės. Teisybę pasakius, o joga nepadės jums prakaitas šiuos dalykus, praktika vis dar gali pasiūlyti naudą.

vien fiziniai pratimai padės deginti kai riebalų kalorijų jūs suvartoti. Tačiau tai, kad temperatūra buvo padidinta karšto jogos klasę nereiškia, kad jums sudeginti daugiau riebalų. Greičiau, jis yra paprastas aktas naudodamasis-gauti iš savo kėdės ir darbo Out-kuris padeda deginti riebalus, nepriklausomai nuo jūsų aplinkoje temperatūros.

Kiti privalumai karšto joga apima:

  • Jūs linkę sudeginti daugiau kalorijų, nes padidėja širdies susitraukimų dažnis ir medžiagų apykaitą.
  • Kraujo tekėjimą į jūsų rankų ir kojų yra padidėjęs, teikiant daugiau deguonimi prisotinto kraujo į raumenis.
  • Raumenų tonusas ir lankstumas yra tobulinama.
  • Stresas yra atleistas, ir jums jaustis geriau apie save.