Õrn Jooga stiilid venitus ja vaikust

Home » Review » Yoga Basic » Õrn Jooga stiilid venitus ja vaikust

 Õrn Jooga stiilid venitus ja vaikust
Õrn jooga on teinud rõõmu venitades ja vaikust meeles, mitte põletatud kaloreid. Õrn jooga stiile ei pruugi olla uudis, kuid nad on veel oluline osa mängida jooga spektri. Enamik jooga rambivalgusesse läheb uus hübriid suundumusi ja üha suurenev Äärmuslik temperatuur ja sportlikkust. Kuigi võite olla jaoks uusi asju proovida, mõnikord tahad lihtsalt vanamoodne venitada, võibolla isegi natuke laulmist.

Kuidas õrn jooga on erinev

Sõnaraamatu definitsioon õrn on sarnaselt mõõdukas või kerge. Õrn on vastu võetud jooga leksikoni kirjeldada stiilis tava, mis keskendub venitades ja hingamine, ei Jõudemonstratsioon või äärmise paindlikkuse. Ikka, sa ei tohiks eeldada, et kulutada kogu klassi lamavasse asendisse tekki mähituna (proovige taastava jooga kui see kõlab ahvatlev). Seda saab teha seistes asendeid, edasi paindub ja madala mõju backbends lisaks istuma venib.

Hatha Võrreldes õrn jooga

Kuigi paljud Hatha jooga tunnid on õrn, sõnad ei ole sünonüümid. Hatha jooga on palju üldisem termin, mida tegelikult tähendab mistahes füüsilist jooga, kuigi seda kasutatakse sageli näidata klassi, mis ei ole voolu orienteeritud. Õrn klassi võiks sisaldada mõningaid vinyasa voolu, kuid küsimus on mitte tõsta oma südame löögisagedust või proovida saada oma jala taha oma peaga. See on tõesti häälestada oma keha ja hinge. Oodata prop-toetatud asendeid rõhuasetusega venitades.

Õrn Jooga Styles

Algus tasandil klasside järgmistes jooga stiile on head kohad alustada oma uurimist õrn jooga. Kuid klassi pole erineda, vaatamata kuidas need on märgistatud. Räägi õpetaja või stuudio direktor eelnevalt teada saada, kas nad peavad klassi olema õrn.

  • Lahutamatu jooga: Integral on õrn Hatha jooga praktika toonud Lääne Sri Swami Satchidananda. Sellega püütakse integreerida keha ja vaimu. Klassid hõlmavad sageli hingamise harjutused, laulmine, kriyas ja meditatsiooni.
  • Kripalu jooga: See on õrn Hatha jooga praktika kaastundliku lähenemisviisi rõhutades meditatsiooni, füüsiline tervenemine ja vaimne transformatsiooni. Õpilased jälgida oma mõtteid ilma otsustades ja tulla vastu ja ennast armastama nagu nad on. Klassid algab tavaliselt Pranayama harjutusi ja õrn venib järgneb Asana tava ja lõpetades lõplik lõõgastumiseks.
  • Sivananda jooga: See meetod tüvega Swami Sivananda toodi West Swami Vishnudevananda. See põhineb viiel põhimõtteid optimaalse tervise ja vaimse kasvu, sealhulgas nõuetekohase kasutamise kaudu 12 poose, hingamine, rahustamise, taimetoidule ja positiivne mõtlemine meditatsiooni. Kujutab hulka inversioon backbends, edasi paindub, kergitab, saldod ja Lamaannuttaa venib.

Kas õrn jooga jaoks?

Õrn joogatunnid hakatakse aktsepteeriv algajatele ja inimestele, kes on füüsiliselt vaidlustada. Nad võivad sisaldada meditatsioon. Nad on mõeldud rahustav ja vähendada stressi. Kui teil on hirmutatud rohkem sportlik jooga stiile või otsivad viisi end, võiksite uurida õrn jooga.