Paprasta Joga kelia Burn Viskas Jūsų pilvo riebalų per mėnesį!

Home » Review » Weight Loss » Paprasta Joga kelia Burn Viskas Jūsų pilvo riebalų per mėnesį!

Joga yra naujas fitneso mantrą, kad daugelis žmonių visame pasaulyje yra taip dabar dienas. Joga yra išlaikyti savo proto, kūno ir vidinę sielą ramybėje mokslas. Joga yra žinomas dėl savo naudos nuraminti nervus, baimės protą ir jėgas jūsų kūnas vidaus į išorę. Jis padeda pagerinti kraujotaką, deguonies srautą organizme ir pagerina funkcionavimą visų jūsų kūno organus. Joga taip pat padeda sumažinti pilvo riebalų ir duoti jums diferentą pilvuką. Jūs galite sekti jogos pora kelia sąsiauris tų papildomų svarų iš savo kūno ir gauti atspalvių iki Vidurinė. Pereikite per radote geriausią ir lengvai sekti jogos kelia:

1. kariai Pose 1

Kariai kelia stiprina savo branduolį, nugaros ir šlaunų ir padeda deginti pilvo riebalus. Vieta jūsų kojos lygiagrečiai viena kitai ir pareikšti savo kairiąją koją 90 laipsnių. Tegul jūsų dešinės kojos likti viduje ir iškvėpkite. Išlaikyti savo kojas tiesiai, pakelkite rankas virš galvos ir juos suderinti su savo pečių. Pasukite galvą savo akimis, fiksuotų ant savo riešo. Sekite 10 pakartojimų kiekvienoje pusėje.

2. kariai Pose 2

Ši joga poza yra šiek tiek variacijos kario kelia tik. Pradėkite pratimą su tais pačiais metodais, kaip kariai kelia. Vietoj kelti rankas virš galvos, jums padidinti savo ginklus šonų, tempimo juos max, išplėsta į išorę iš savo liemens. Pasukite galvą į savo kaire koja ir tada atgal į pradinę padėtį. Atlikite tuos pačius ant kitos pusės. Sekite 10 pakartojimų kiekvienoje pusėje.

3. Kėdė Pose

Ši poza stiprina stuburą ir išsitraukia iki jūsų abs, šlaunų ir sėdmenų. Atsistokite tiesiai su delnu sulankstyti priešais savo veidą. Sulenkti kelius ir pritūpti savo kūną žemyn taip, kad atrodo, kaip jei jūs sėdite ant kėdės krašto. Pakelkite ranką s virš galvos ir bandykite išlaikyti savo kūno pusiausvyrą. Paspauskite savo pečių žemyn ir arkos savo stuburą ir tegul jūsų liemens gilintis į padėtį. Laikykite poziciją nuo 3 iki 6 įkvėpimų, atleiskite ir sekite 5 iki 8 pakartojimus.

4. lankas Pose

Ši poza energises savo kūną, gerina virškinimą ir stangrina savo pilvo raumenis. Atsigulkite ant pilvo ant jogos kilimėlio su savo rankas ant šonų ir kojų ištiesė. Pakelkite kojas ir sulenkite kelius ir priartinti jas prie jūsų galvos. Ištiesk atgal savo rankas ir palaikykite savo kulkšnių su jūsų rankose. Laikykite poziciją 15 iki 30 sekundžių, ir grįžti į pradinę padėtį.

5. pontoninis Laikysenos

Ši joga poza užsiima savo nugaros ir kojų raumenis, kurie leidžia jūsų kūno prarasti pilvo riebalų. Atsigulkite ant nugaros, o jūsų kojos ištemptas ir savo rankas ant šonų. Įkvėpkite ir pakelkite kojas į viršų, su savo pirštų ir kojų jaučia tempimą. Pakelkite viršutinę kūno formos 45 laipsnį ir tegul jūsų rankos pasiekia jūsų ištemptas kojų. Laikykite nuo 10 iki 15 sekundžių poziciją ir pakartokite pratimą 5 kartus.