Paslapčių Deep Meditation – Kaip medituoti giliai

Home » Review » Meditation » Paslapčių Deep Meditation – Kaip medituoti giliai

Paslapčių Deep Meditation - Kaip medituoti giliai

Ar jūs pabrėžė? Ar kasdieniškas gyvenimo būdas gauti jums? Jeigu jūsų atsakymas yra “taip”, ir buvo taip, o, tikėtina, kad jums būtų buvę prašoma medituoti. Bet meditacija skamba sudėtingas ir nuobodus, tiesa? Tada kodėl tiek daug žmonių rekomenduojame jums tai padaryti?

Tai kodėl – meditacija yra ne pratimas, uždavinys, arba veikla, kai taikote savo mintis. Tai poilsio būseną. Taip giliai, kad ji gali būti giliau nei giliausio miego jūs kada nors gali turėti. Šioje būsenoje, jūsų protas yra akivaizdžiai dar ir taikos – be nerimo ir sujaudinimo, ir tai yra, kai meditacija atsitinka.

Garsai lengva, tiesa? Tiesą sakant, tai ne. Priežastis yra ta, kad mes taip painiojamos iki gyvenimo ir mūsų rūpesčių, kad mes turime apmokyti mūsų protas nuolat galvoja. Mes išdrikti grandinėmis minčių, ir tai kantrybės ir praktikos nuraminti protą ir įveskite kad meditacijos būseną.

Kodėl mes negalime įvesti narė giliai meditacija Geras?

Tai užtrunka pastangas gilintis į meditacijos būseną. Bandydami ją, tai tikėtina, jūs pajusite, kad tai nėra akivaizdu, ar esate ne juda toliau. Taip yra dėl fokusavimo ir intensyvumą trūksta. Jūs neturite suprasti gilaus miego meditacijos tašką, ir kaip tai daryti teisingai.

Mūsų protai turi dvi funkcijas. Pirmasis yra “žinojimo”, o antrasis yra “daro”. Meditacija yra visa informacija apie ramina “daro” ir baigiant ramybe išlaikant “žinant”.

Dauguma žmonių pradeda medituoti be rengiasi patys už jį. Jūs negalite suprasti, bet pasiruošti teisės akto ne tik leidžia jums nutildyti savo protą su lengvumu, bet taip pat daro visa rutina daugiau malonus.

Taigi, čia yra keletas patarimų, kurie padės jums nuraminti savo protą ir patekti į gilesnius meditacijos būseną.

Metodai, kurie padės jums į valstybės giliai meditacija

Paruošimas 

Tarsi Meditating nėra pakankamai sunku, rengiasi tai gali atrodyti kaip mamutas užduotį. Tačiau ekspertai sako, kad, kai jūs paruošti savo kūną ir protą, prieš jums pasinerti į visiško poilsio būseną, esate tikri, kad turite puikią sesiją. Taigi tai yra keletas giliai meditacijos metodus, kad jūs galite padaryti, kaip jums pavara iki.

1. nuraminti savo Breath ir kūnas

Kvėpavimas, protas ir kūnas yra tarpusavyje. Kai atsipalaiduoti savo kūną ir nuraminti savo kvėpavimą, jūsų protas automatiškai nurims. Kai tai atsitinka, parasimpatinė nervų sistema yra aktyvuota, todėl atsakas į stresą yra reguliuojama.

 Lengvas būdas 

Sėdėti meditacinę laikysena ir kvėpuoti penkis kartus. Jūs turite įsitikinti, kad jūs kvėpuoti iš nosies ir iškvėpti iš savo burnos. Be to, kvėpavimas turi būti gilus ir ilgas. Kai kvėpuoti, turite padaryti sau žino dabar. Kai iškvėpkite, atsipalaiduokite visus raumenis jūsų kūne, ir tiesiog atleiskite. Paleisk savo rūpesčius ir skausmą. Kaip jums tai padaryti, atkreipti ypatingą dėmesį į savo liežuvio, žandikaulio, gerklės, ir kaktos.

Teisė būdas

Jūs turite praktikuoti keletą jogos asanos ir pašviesinti savo kūną. Paimkite po 10 minutes, ir daryti kiekvieną įrašą visu išraiška.

Tai tik keletas asanos, kurios padės atsipalaiduoti savo protą:

 1. setu Bandhasana
 2. Dhanurasana
 3. Balasana
 4. Adho mukha Svanasana
 5. ARDHA MATSYENDRÂSANA
 6. Uttanasana
 7. Supta MATSYENDRÂSANA
 8. Padmasana
 9. Shavasana

Kai jūs turite praktikuojama šias asanas, turite atlikti keletą kvėpavimo pratimus.

Jūs turite įsitikinti, kad iškvepiant trukmė yra ilgesnė nei kvėpuoti. Tad jei Jums įkvepiant keturias sekundes, iškvėpkite ir aštuonių. Taip pat galite pabandyti šiuos laiko derinius: 3-6, 5-10, 6-12, ir taip toliau. Įsitikinkite, kad jums kvėpuoti švelniai. Svarbiausia yra, kad būtų patogu, todėl klausytis savo kūno, kaip jūs einate.

2. Įsitikinkite, kad jūsų protas yra Laiminga

Mūsų smegenys didžiausias darbotvarkė yra išvengti skausmo ir surasti malonumo. Taigi, kaip jums pasiruošti meditacija, pabandykite ir generuoti jausmus pasitenkinimą, stabilumo ir saugumo. Jūs turite nuraminti savo smegenis, kad viskas yra gerai, kad tai nėra neramus.

Laimingas protas yra ramus ir rūšiuojami, todėl jūsų tikslas turi būti padaryti jūsų protas laimingas. Tai, kaip jūs galite tai padaryti:

 1. Pagalvokite apie tai, ką esate dėkingi už.
 2. Jei turėjo gerą meditacinę patirtį, manau, kad.
 3. Užtikrinti sau, kad viskas yra gerai tuo momentu.
 4. Jaustis gerai apie nuolat gydymo ir auga, kad vyksta.
 5. Jei tiki Dievu, galima sakyti maldą prieš medituoti.

Ieškoti ramioje vietoje medituoti, toli nuo savo telefoną, Naminiai gyvūnai, vaikams ir tt Kai jūs medituoti, tai jūsų laikas. Tegul visi aplink žinote, kad.

3. Nustatykite savo ketinimus ir teiginius

Jūs turite sutelkti dėmesį į savo ketinimą prieš pasinerti į meditaciją. Tai darys stebuklus jums. Jums reikia turėti tvirtą ketinimą, nors atlikti per su juo. Jūsų teiginys gali būti šių eilučių – “Per ateinančius x minučių, aš daugiausia dėmesio bus skiriama tik mąstau. Nėra nieko man daryti, ir nieko man galvoti apie per šį laikotarpį. Protas, prašome netrukdyti man. Pradėsiu sutelkiant dabar. “

Nustatymas yra raktas į meditaciją. Jei neturite, nesijaudinkite. Practice makes tobuli.

praktika

Dabar, kad jūs esate pasiruošę pradėti savo meditacinę sesiją, tai yra keletas dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje.

4. Priimti ramiai

Kaip pradedantysis, jūs privalo gauti išsiblaškęs negatyvių minčių, kai jūs medituoti. Negalima stumti save galvoti teigiamas. Priimk tuos mintis be kritikuoti save. Kritika yra žalingas, o ne atsižvelgiant į geros dvasios praktiką.

Būkite švelnus sau. Tai jūs, kurie mokė save gauti išsiblaškęs, ir taip, jūs turite duoti savo omenyje kai laiko traukinys turi būti orientuota. Būkite malonūs ir kantrūs su savimi.

5. Palinksmink Koncentracija

Jei naudojate objektą, siekiant padėti jums sutelkti dėmesį, kad ateis laikas, kai jūsų protas yra šiek tiek per daug orientuota į tą objektą. Nesijaudinkite dėl to. Tiesiog patinka, kaip stabilus protas pasireiškia kaip ji koncentruojasi į tą objektą.

Protas yra pagrindinė funkcija yra ieškoti laimės ir išvyti skausmą ir kančias. Kai jūs mokote savo mintis, kaip susikaupti, taip pat mokyti jį rasti laimę su dėmesio.

Budizmas moko, kad laimė ir džiaugsmas yra du iš penkių veiksnių meditacinė absorbcijos. Kai jūs išmoksite mėgautis savo meditaciją, jūsų protas yra mažiau neramus.

Taigi, kai jūsų koncentracija vis dar vystosi, naudokite židinio objektą. Kai jis tampa stabilus, netrukdykite ją. Tiesiog likti ten, kur esate.

Post praktika

Meditacija nesibaigia, kai jis baigiasi. Jums reikia įsitikinti, kad jūs praktiškai šiuos dalykus, siekiant užbaigti visą meditacinę ciklą.

6. išeiti iš meditacinę būseną Švelniai

Kai baigsite su jūsų meditacijos, įsitikinkite, kad jūs išėję iš jos švelniai. Jūs negalite būti skubėti, kai jūs medituojate. Tegul jūsų protas pailsėti. Galite perkelti savo kaklą ir pirštai, ir tada švelniai atidaryti savo akis. Švelnus perėjimas padeda jums perkelti ir pynimo toje meditacinė jausmas jūsų gyvenime.

7. Pen žemyn jūsų mintys

Baigę su praktika, tai yra gana svarbu užsirašyti, kaip įprasta buvo. Tai bus asimiliuoti įpročio į savo kasdieninį, ir jūs taip pat suprasti, kaip meditacijos ir savo proto darbą.

Atsakyti į šiuos paprastus klausimus po kiekvieno seanso, siekiant padėti jums geriau.

 1. Kaip ilgai aš sėdėti?
 2. Ką jaučiu, po meditacijos?
 3. Kaip mano protas reaguoja, o buvau meditacijos būsenoje?

Į trečiąjį klausimą reikia atsakyti gali būti gana miglota. Todėl įsitikinkite, kad jums pasižymėkite dalykų, pavyzdžiui, ką mintys atėjo į galvą, arba kaip jautėtės, kai jums buvo medituojant. Be to, įsitikinkite, kad jūs pasižymėkite, kiek kartų jūs turite išsiblaškęs, ir kaip ilgai jūs galite sutelkti dėmesį.

Dabar, kad žinote  , kaip tai padaryti gilią meditaciją, ką jūs laukiate? Meditacija yra gražus menas. Tai užtrunka praktiką ir atkaklumo, bet kai jūs gaunate jį į dešinę, esate tikri, kad jūsų gyvenimas visai daug geriau. Pabandyk tai!