Pirmsdzemdību Joga Otrā trimestra laikā

Home » Review » Health » Pirmsdzemdību Joga Otrā trimestra laikā

Pirmsdzemdību Joga Otrā trimestra laikā
Otrais trimestris ir slavas dienas pirmsdzemdību joga. Tava rīta slimības, iespējams, mazinājušies (vai darīs tik drīz), un, kamēr jūsu vēders pieaug, tā vēl nav sākusi traucēt jūsu spēju brīvi pārvietoties. Tas ir laiks, lai nokļūt ritmu regulāri apmeklē pirmsdzemdību jogas nodarbības.

Papildus padarot jums vairāk fiziski ērti mēnešos, pirmsdzemdību jogas nodarbības bieži jūsu vienīgā forums atbilst citiem grūtniecēm. No kopienas sajūtu un atbalstītu veicina ir galvenais ieguvums pirmsdzemdību joga, vienu, kas ir vismaz tikpat svarīga kā fizisko aspektu.

Zemāk jūs atradīsiet padomus par jautājumiem, kas, visticamāk, radīsies sievietes darot joga savā otrajā trimestrī. Ja jums ir tikai iesākumam ar jogu grūtniecības laikā, izlasiet šos pirmsdzemdību jogas dos un don’ts vispirms kādu svarīgu informāciju.

Jaunas jogu

Ja jūs nekad nav darīts joga agrāk, otrais trimestris ir ideāls laiks, lai sāktu. Pārliecinieties, lai atrastu pirmsdzemdību jogas klasi ar pieredzējušu skolotāju. Daudzas sievietes izpētīt joga pirmo reizi grūtniecības laikā, tāpēc nav jāuztraucas, ka jums būs tikai jaunā jogs klasē.

Pieredzējuši jogu

Jums var būt, sākot lai atrastu, ka jūsu regulāras jogas nodarbības ir mazliet pārāk intensīva un visas pirmsdzemdību nodarbības, kas iepriekš šķita pārāk maiga jūtas lielāku ātrumu. Protams, nav iemesls, lai dotu savu regulāras nodarbības, ja jūs joprojām jūtas spēcīgs un spēj iekļaut savus pielāgojumus pozās, kas nav piemēroti, jo jūsu vēders aug. Viena brīnišķīga lieta, jūs varat saņemt no apmeklējot pirmsdzemdību jogas nodarbības, tomēr ir iespēja tikties un salīdzināt ar citām grūtniecēm piezīmes. Tas var izrādīties nenovērtējams avots atbalstu un informāciju.

Mājas praktizētāji

Tāpat, pat ja jūs esat Avid mājas praktizētājs, jūs varat mēģināt apmeklējot pirmsdzemdību jogas klasi vienu vai divas reizes nedēļā, lai draudzība un kopības sajūtu tām klasēm audžu. Kad jūs prakse mājās, pārliecinieties, lai iekļautu pirmsdzemdību saules sveicināšana.

Rīta nelabums

Cerams, kāds rīta slimības esat pieredzējis pirmajā trimestrī, ir beidzies, un jums ir sajūta daudz labāk fiziski. Ja jūsu slikta dūša ir svārstījies, turpina veikt to viegli par sevi.

Going Public

Ar otrā trimestra, lielākā daļa sieviešu jūtas komfortabli daloties to, ka tie ir grūtniecība. Ja jūs joprojām mēģina saglabāt to kluss un nav manāmi, tas joprojām ir svarīgi pastāstīt jebkādus jogas skolotāji jums ir, ka Jums ir iestājusies grūtniecība, un cik tālu gar jums ir, lai viņi varētu pielāgot veidu variācijām un korekcijām, ko tie piedāvā jums .

Otrā trimestra Pielāgojumi

Daudzi pirmsdzemdību pielāgojumi ir paredzēti, lai pielāgotos lielu vēderu un novērstu saspiešanu dzemdē. Jūsu vēdera lielums var ievērojami atšķirties otrajā trimestrī, bet izredzes ir jūs sākat, lai parādītu, kas nozīmē, ka dzemde vairs aizsargā iegurņa, lai jūs gatavojaties vēlaties sākt pielāgojot savas pozas attiecīgi, iespējams izvairīties no pozas kur jūs gulēt uz vēdera un dziļi deformē.