Pirmsdzemdību Joga prakse, lai mazinātu sāpes, uzlabo mobilitāti un Pārstrukturēt aizsega

Home » Review » Health » Pirmsdzemdību Joga prakse, lai mazinātu sāpes, uzlabo mobilitāti un Pārstrukturēt aizsega

Pirmsdzemdību Joga prakse, lai mazinātu sāpes, uzlabo mobilitāti un Pārstrukturēt aizsega

manu grūtniecību laikā katru rītu cēla jaunu izaicinājumu manu ķermeni. Es pamodos sajūta saspringts jomās, ka es nekad zināja, bija ierobežota. Es jutu sāpes un stīvumu no guļus stāvoklī pārāk ilgi miega laikā. Es jutos nestabilitāti manā locītavās; rezultāts relaxin hormons izdalās grūtniecības, kas atslābina saites ap iegurni laikā. Pievienojot sevi myofascial atbrīvošanu

Kas ir Self-myofascial izlaidums?

Self-myofascial atbrīvošanas (SMR) ir prakse, kas ietver izmantot specializēto myofascial atbrīvotu bumbas mērķa iedarbina vietas uz ķermeņa, veicinot sajūtu mobilitāti, atbrīvošanu un pārstrukturēšana šķiedrām vai saistaudu daudzums.

(SMR), lai manu regulāro jogas praksē, ko man tik daudz atvieglojumu no sāpēm un spriedzes ikdienā, un uzlabotu savu mobilitāti.

Josla ir viena nepārtraukta saikne audiem, kas pastāv ķermeni no galvas līdz kājām. Tas savieno, aizsargā, piepilda telpu, sazinās, un interrelates viss ķermenī. Aizsega ir arī tendence, lai saņemtu ierobežotas vai brūces saspringts, un dažos gadījumos pat var izraisīt sāpes organismā. Tas var būt daudz negatīvu ietekmi. Mobilitāte ir galvenais, lai saglabātu optimālu veselību mūsu audos. Neatkarīgi no tā, vai esat grūtniece, SMR uzlabo kustības diapazonu un cirkulāciju, mazina sāpes un veicina relaksāciju.

Self-myofascial izlaidums prakse Grūtniecības

Šādu praksi ir sievietēm jebkurā grūtniecības laikā posmā, kas ir noskaidroti izmantošanas ārsta vai ārsta ar.

Jums būs nepieciešams: A sega, bloku, kas ir atbalstīt un divas tenisa bumbiņas vai myofascial atbrīvot bumbiņas. No sienas atbalsts vienmēr ir jāveicina. Lūdzu, atcerieties palikt hidratēts visu praksē.

Sākt atbalstošā sēdeklis izmantojot atbalstīt vai segu, ļaujot ceļgaliem sēdēt zem pieres gūžas kauliem. Vadošais savu apziņu uz savu elpu, novērot kāpumu un kritumu jūsu vēdera. Paziņojums nekādas sajūtas ap vēderu, varbūt pat sajūtas no jūsu mazulim. Veltiet dažas minūtes, lai uzgriezt. Ļauj iegurņa iegūt smags un pamatota zemāk jums atbalstu. Mīkstina ap pleciem un kakla.

Novietojiet vienu roku uz sirds un vienu roku uz vēdera. Sākt elpošana ar pilnu inhalācijas un pilnīgu exhalations. Pievienojot dziļāku izpratni ap vēderu, sāk ņemt naba virzienā mugurkaula uz izelpot skaitīšanas 3. vai 4. Centieties neradīt spriedzi ap augšējo muguras, plecu vai kakla. Iedomājieties, jūs dodat jūsu mazulim apskāvienu no dziļi. Turpiniet 10-15 kārtās.

Pārvietot uz četrrāpus, ar segu zem ceļgaliem. Bring ceļgaliem nedaudz aiz gurniem, lai piedāvātu vairāk vietas uz vēdera. Pārvietoties pa trīs kārtās Cat / Cow. Staigāt rokas uz priekšu, lai pievienotu kustību caur rumpi un gurniem. Ievērojiet visas vietas, ko var justies saspringts vai ierobežota.

No četrrāpus, iešūt pirkstiem uz paklāja. Sāk staigāt roku atpakaļ uz ceļiem, ļaujot gurni sēdēt uz papēžiem. Mainīt intensitāti ejot roku uz priekšu. Nāciet uz vietu, kur elpa var plūsma bez pretestības. Uzturēt poza minūti, lai ļautu plantāra šķiedrām no kājām, lai atbrīvotu.

Pāreja uz dieviete Pose (Utkata Konasana). Padarot apziņu uz iegurņa grīdas, enerģiski sāk apskaut Sit kaulus vienam pret otru, vai Kegel. Veikt 5-10 dziļi elpu.

Grab savu tenisa bumbiņas, lai sāktu, lai atbrīvotu kājas, vienu kāju laikā. Atcerieties, lai iekļautu dziļi breaths, bet ritošā. Veltiet dažas minūtes katru kāju, darba papēža, arka, un pēdas caurviju vai uz sāniem kustību.

Ievietojot abas bumbiņas pret sienu apmēram vienu collu intervālu, sāk roll atstarpi starp pleciem. Izmantojot kājas, lai jūs atbalstītu, roll augšu un uz leju, un vienas puses uz otru apmēram 4-5 collu rādiusu. Roll šo laukumu 10-15 pilnu breaths.

Palikt pret sienu. Novietojiet abas bumbiņas augšpusē pleciem (uz trapezius muskulī). Iegrimt bumbiņas un pārvietot rokas uz augšu un atpakaļ uz sienas. Apturēt jebkur, kas varētu piedāvāt nedaudz vairāk sajūtu. Veikt 5-10 dzelmē elpu. Izņemiet vienu bumbu laikā un lēnām nāk prom no sienas, dodas atpakaļ uz savu gultu.

Ievietojot salocītu segu zem iegurņa, veikt kājas plaši platleņķa sēž Forward Bend (Upavistha Konasa). Atpūtas ar rokām vai krūtīm, no atbalstīt, ļaujot vēders bez maksas. Uzstādīt nodomu neizelpojiet plašuma bez pretestības. Atrast vietu vieglumu. Saglabāt šo pozu 3-4 minūtes.

Vieta bumbiņu uz augšu no bloka, lai atbrīvotu teļu slīdošo vai šūpošanas side-to-side kustības. Uzturēšanās 10-20 pilnu breaths. Uz vienas kājas, pārvietot bumbu tieši priekšā ischial pauguram (sēdēt kaulu). Veikt kājas plati un slaidu kāju uz sāniem vai rock gūžas uz priekšu un atpakaļ. Pārvietot rokas uz grīdas aiz jums mazāku intensitāti, vai pārvietot rokas priekšā no jums, lai iegūtu vairāk intensitāti. Ja nepieciešams, pārvietot bumbiņu vēl collas vai divi mazāki, uz ceļa. Uzturēšanās 10-20 breaths vienā sadaļā. Paziņojums sajūta kājā un atšķirību starp pusēm. Pārslēgties kājas.

Palieciet sēž, pievienojot segu zem jūsu iegurnis atbalstu. Padariet savu ceļu pāri kāju stāvokli jūsu izvēles (mēģināt Easy poza vai, ja jūsu prakse atļauj, Fire Log Pose). Uzturēšanās 10-15 pilnas ieelpas, pārejot pusēs. Uzstādīt nodomu uz ilgu atbrīvojot exhalations.

Novietojiet vienu no savām bumbas zem kreisās gūžas. Novietojiet rokas aiz jums un noteikt pēdas uz grīdas. Izmantojot rokas un kājas, kā atbalsts, sāk masāžu teritoriju ap gūžas maximus un krustu. Par dziļāku intensitāti, ja nepieciešams, šķērsot potītes virs ceļgala. Veikt dziļi breaths. Atkārtojiet otrajā pusē. Pievienot segu pār bumbu, lai maigāka modifikācijas.

Meklējot centru jūsu gūžas Maximus, pārvietot bumbu vienu collu sāniem (uz ārpusi). Ar abiem ceļi saliekti un kājas uz grīdas, sāk vējstikla noslaucīt kājas ar bumbu zem tā. Jums vajadzētu justies piriformis muskuļu līgumslēdzējas pret bumbu. Veikt 5-10 dziļi breaths, un varbūt ievelkas uz to vietās, jūt lielāku piedāvājumu. Atkārtojiet no otras puses.

Ar savu atbalstīt un divos blokos, kas viena bloka uz vidēja augstuma un otru par zemu augstumu. Sēdēt ar savu kreiso gūžas līdz pat blakus atbalstīt. Lēnām zemāk uz kreiso pusi. Izmantojot rokas un kājas, lai atbalstītu jūs, maigi ierodas muguras. Jūsu krusta kauls būtu tiesības uz augšu pret atbalstīt. Atbalstu saskaņā ar augšstilbiem ar spilveniem, blokiem, vai segas. Palieciet tik ilgi, cik vēlaties. Ja kādā brīdī jūs reibst galva, rock pār kreiso pusi. Veikt dažas atbrīvojot elpas un maigi atvieglotu savu ķermeni par komfortu un relaksāciju. Padomā, vai izdvest šādu mantra: Es nokļūšanu plašumu manā ķermenī. Es esmu mierīgs, es esmu viegli manā organismā. Es ticu, ka savienojumu ar savu dievišķo gudrību un radīšanā jaunu dzīvi . Namaste.