Pirmsdzemdību Joga trešajā trimestrī

Home » Review » Health » Pirmsdzemdību Joga trešajā trimestrī

 Pirmsdzemdību Joga trešajā trimestrī
Kā trešais trimestris gaitā, pirmsdzemdību joga var kļūt sarežģītāka (tāpat kā iešana uz augšu pa kāpnēm, sasaistot savas kurpes, un apgāšanos gultā). Jūsu vēdera lielums kļūst par reālu faktoru, tāpat kā vispārēju nogurumu un sajūta apgrūtinoša. Ja jums bija iespēja praktizēt jogu ar kādu sparu otrajā trimestrī, sev brīvību, lai atvieglotu tagad. Visas rada, ka saspiest vēders tagad jāizvairās. Veikt arvien piesardzīgu pieeju, jo jūsu termiņš tuvojas, bet nav iemesla apturēt praktizēt pirmsdzemdību jogu, kamēr jūs jūtaties līdz ar to. Kā vienmēr, jums vajadzētu pārskatīt pirmsdzemdību jogas dos un nedarīt.

Jaunas jogu

Dažām sievietēm atrast viņiem ir tikai laiks, lai sāktu darīt pirmsdzemdību joga, kad viņi veic savu grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu. Ja tas tā ir gadījumā, jūs joprojām varat saņemt kādu labumu no darot jogas stiepjas un maigu praksi. Tikai pārliecinieties, ka jūsu skolotājs zina savu situāciju un padara pārliecināts, ka jūs ņemt to viegli; šis nav laiks, lai pārspīlēt to.

Pieredzējuši jogu un Mājas Praktizētāji

Tagad jums tiek izmantoti, lai klausītos savu ķermeni un ievērojot to, ko tas stāsta jums darīt. Turpiniet to darīt, un jūs gūt labumu no drošas jogas prakse līdz beigām savu grūtniecību. Pirmsdzemdību saules sveicināšana var izdarīt tik vēlu, kā jūs jūtaties spējīgs darīt tiem.

Gatavošanās Piedzimšanas

Pat vairāk nekā fiziski sagatavotu jums, joga palīdzēs Jums sagatavoties garīgi dzimšanas Jūsu bērnam mācot jūs klausīties savu ķermeni un būt brīdī bez gaidot. Labākais veids, kā to izdarīt, ir koncentrēties uz elpu, izmantojot garas ieelpo caur degunu un izelpo caur muti. Šī pranajama sauc Birthing elpu un tā var tikai būt lieta, kas izpaužas jums, izmantojot jūsu darbu.

Trešais trimestris Pielāgojumi

Pēc apmēram 36 nedēļas, jums parasti ir ieteicams, lai samazinātu skaitu inversiju jūs darīt. Mazulis iekārtojoties dzimšanas stāvoklī šajā laikā, lai jūs nevēlaties to darīt jebkādu rada, ka varētu mainīt savu stāvokli negatīvā veidā. Jums vajadzētu arī pārtraukt darīt kājas sienu un tiltu rada, ja vien jūsu bērns ir tūpļa, tādā gadījumā šīs pozas var palīdzēt viņai, lai ieslēgtu. Pozas darīts četrrāpus, piemēram, kaķu zīdītājgovju stiept ir arī labs pagrieziena dzemdību bērnu. Jums vajadzētu arī samazināt skaitu lejupvērsto suņu jūs darīt, jo uz leju suns ir viegla inversija, aizstājot rokām un ceļgaliem rada. Pietupieni joprojām ir lietderīgi grūtniecības beigām, ja vien jums ir risks priekšlaicīgi darbu.

Runājiet ar savu ārstu vai vecmāti

Inversija rada tāpat kājas uz augšu sienas, Bridge Pose, lejupvērsto suns vai kaķis-Cow posms var piespiest dzemdību bērnu, lai ieslēgtu, bet vajadzētu samazināt, ja Jūsu bērns ir nostādināšanas dzimšanas kanālā galvas pirmās.

Turklāt pārtraukt darīt jebkuru pozu, kas kļūst neērti. Dodiet sev atļauju pieņemt, ka jūs, iespējams, nevar darīt lietas, kas vienmēr esat darīts. Grūtniecība iespējams, bijis liels korekcija savu dzīvi, bet tā Pāles salīdzinājumā ar ar jaunu bērnu. Visas elastība (garīgās vairāk nekā fizisko), jūs varat kultivēt tagad darīs jums nekas, bet labi, ja jūsu bērns ierodas.