Počínaje Jóga cvičení pro muže

Home » Review » Fitness » Počínaje Jóga cvičení pro muže

Jak Take jógy vnořil Pokud jste muž - Začátek Jóga cvičení pro muže

I když to může být těžké, aby někdo překonat počáteční potíže a začít dělat jógu, jak se zdá obzvláště obtížné pro některé muže. Je tam jeden člověk, kterého znám, který mluví se mnou o snaží jógy pokaždé, když ho vidím, ale nemůže zcela provádět sám udělat. Existuje několik faktorů, které dělají to těžké pro lidi se ukázat na jejich první jógy, a to navzdory jejich základní pocit, že by bylo opravdu dobré pro ně. Pokud to zní povědomě vám, že jeden z nejlepších způsobů, jak začít cítit lépe je procvičit některé pozic na vlastní pěst doma. I když jsem se vždycky povzbudit začátečníkům jít do třídy, stejně jako je to možné, je tu také hodně říci o učení pár pózy předem a začínají pociťovat výhody běžnou praxí.

Slovo o rekvizity

Rekvizity, jako jsou bloky a deky skutečně může udělat velký rozdíl v praktikování jógy začátečníka. Použitím rekvizity vám pomůže dostat se do správné polohy na pomoc své tělo úsek bezpečným způsobem. Pokud nemáte oficiální rekvizity, můžete vyzkoušet naše prop hacků. Bloky jsou obzvláště užitečné. Můžete použít tlusté knihy, krabice, převrácené popelnice, krok stoličky, dětské židličky, ať máte kolem domu.

Slovo o dýchání

Vám může být použit k měření tréninku v opakování, sady nebo minut. Jóga se měří v dechů. V ideálním případě hlubokých plných nádechů nosem. Pokud póza způsobí, že nepohodlí, přemýšlet o zaslání dech do prostoru, kde to pocit je. Všimněte si, jestli váš dech chce jít rychleji nebo mělčí v určitých polohách a pokusit se ji prodloužit. Pokud je dýchání obtížné v jakékoliv pozici, vyjít ven a odpočívat.

Varování: Zobecnění dopředu!

To je běžné, že je přizpůsoben pro osoby s úzkými boky, zadní strany stehen a ramen, ale silný vyšších orgánů. Obecně řečeno, tento popisuje spoustu mužů, kteří vykonávají, ale nemají jógy zkušenosti, ale to by se stejně snadno pracovat pro ženy se stejným typem karoserie. Stejně tak existuje mnoho lidí, kteří jsou flexibilní, buď přirozeně, z jógy, nebo z nějakého jiného typu cvičení. Pokud je to pravda z vás, podívejte se na některé z našich dalších jógových cvičení.

Stálý předklonu

První póza je stojící předklon, který je obecně snazší úsek pro hamstringy než sedící předklonu, protože gravitace pomáhá ven. Nebojte se o dotýkat prsty u nohou nebo na podlahu. Jen pověsit nad rovnýma nohama bez zablokování kolena. Vaše nohy by měla být asi vzdálenosti boků od sebe. Tato póza je nazýván uttanasana.

Zhluboka nádech a přijít do předklonu polovina (ardha uttanasana). To znamená, že přijde až vaše záda je plochá a odpočívá ruce na holeně a stehna (vyhnout se uvedení své ruce přímo na kolena). Na další výdech, kreslit pupík směrem k páteři a složit zpět do hlubokého předklonu. Opakujte tento dopředu a dozadu 5-krát, přičemž věnuje pozornost svým nadechuje a vydechuje.

Výpad Plus Twist

Pokrčte kolena, stejně jako je nezbytné, aby vaše dlaně na podložku. Krok pravou nohu na zadní straně rohože, držet levé koleno ohnul nad levým kotníkem. Pobyt na bříška pravé nohy a držet pravou nohu rovně. Můžete přijít s dosah ruky nebo použít bloky pod rukama. Trvat několik nádechů v výpadu tohoto běžce. Pak zasadit svou pravou ruku pevně na podlahu nebo blok a zvedněte levou ruku směrem ke stropu přicházející do twist. Všimněte si, jestli kroucení ztěžuje dýchání. Zůstat 3-5 dechů, uvolněte pomocí levé ruky na zem, krok pravou nohou vpřed do předklonu a opakujte na druhé straně.

Kočka a kráva

Dále přicházejí na ruce a kolena. Ujistěte se, že nastavit pomocí zápěstí pod rameny a kolena pod boky. Pokud vaše kolena jsou citlivé, dát deku nebo ručník pod nimi na polstrování. Budeš zahřát zádech s některými kočka krávy úseků. Na inhalaci, zvedněte kostrč, pokles vaše břicho a zvedněte hlavu. Na další výdechu, zastrčit ocas, zaokrouhlit páteř a pusť vaši hlavu. Pokračovat v těchto opoziční hnutí na každém dechu po dobu 5 kol.

Dolů směřující Dog

Nyní se chystáte vstoupit do dolů směřující psa. Možná jste slyšeli o této póze, i když jste nikdy předtím udělal jógu. Je to jedna z nejčastějších pozicích. provedeno v téměř každé třídě jógy. Ruce a kolena pozice vám nastaví pěkně. Kroutit prsty dolů a tlačit do vašich rukou. Narovnat nohy, přesuňte ramena dozadu tak, aby se již více než zápěstí a přinést svůj zadek vysoko. Vaše tělo dělá tvar písmene V. Nechť vaše hlava viset těžký. Ohnout koleno a pak na druhou, prodával se nohy. Můžete držet kolena ohnuta, pokud nemůžete narovnat nohy. Zůstat po dobu 5 dechů.

Prkno

Plank pozice může být obeznámeni s vámi, pokud budete postupovat cvičení trendy. Od dolů směřující psa, posunout své tělo dopředu tak, aby vaše ramena jsou zpět přes zápěstí. Kyčlích klesat a vaše nohy zůstat rovně jako vy se chystáte dělat push up. Představte si přímku energie z temene hlavy do paty. Jen držet prkno, je dobrý způsob, jak posílit své jádro. Pobyt na 5 až 10 dechů, takže se ujistil, můžete držet vyrovnání na plný úvazek. Začnou-li se vaše boky ponořit nebo rameno prověšení, že je na čase, aby vyšel.

Squat

Pěšky ruce zpátky na nohy. Otevřít své nohy tak široký jako rohož (asi 18 palců od sebe). Otočte prsty ven a pokrčte kolena do dřepu (věnec představovat). To je opravdu výzvou pro lidi s úzkými boky, takže v případě potřeby použít následující úpravy. Pokud vaše podpatky pop-up, srolovat deku a posuňte ji pod paty pro podporu. Chcete-li mít možnost odpočívat zpět do paty, místo převrácení svou váhu dopředu, která se stane, když si pobyt na bříškách chodidel. Něco jste si také sklouznout pod zadek, aby ho podpořili. Jóga blok je skvělé, pokud máte jeden. Pokud můžete, aby vaše lokty uvnitř kolena a ruce k modlitbě pozici v přední části vašeho srdce. Pokud to nebude fungovat, aby se vaše ruce na zem. Máte-li bolest kolena, vyjít ven. Je-li nepříjemné pocity v bocích a tříslech, představit odesláním dech těchto oblastech.

strom Pose

Vstát a vyklepat nohy. Nyní budete pracovat na vyrovnávání představovat. Přesunout svou váhu na pravou nohu a ohnout levé koleno zvednout levou nohu na zem. Vstoupit do stromu znamenat, budete umístit chodidlo levé nohy na vnitřní straně pravé nohy. Pokud se můžete dostat ji na vnitřní stranu stehna, veliký. Pokud tomu tak není, umístěte je snížit dolů, ale ne přímo na straně kolena. Najít pevný bod zaměřit svůj pohled na a držet po dobu 5 dechů. To je v pořádku viklat a dokonce klesat. Právě vrátil nahoru. Pěkné věci o stromu je, že budete rychle zlepšit rovnováhu s běžnou praxí. Ujistěte se, že obě nohy.

Ševcovské Pose

Po dokončení se stromem přišel sedět na podlaze. Přineste chodidla k sobě a nechte vaše kolena vypadnout na obou stranách se táhne třísla v póze ševcovské. Pokud je to těžké, zkuste sedět na složeném deku nebo bloku. Můžete také dát bloky (nebo polštáře) pod každým kolenem o podporu. Zhluboka nadechne a vydechne zde.

Bridge Pose

Lehněte si na záda s pokrčenými koleny a nohama souběžně. Sehnout a ujistěte se, že můžete pasou paty konečky prstů. Na inhalaci, zvedněte boky ze země k překlenutí představovat. Pokusit se proplétat prsty za zády a zastrčit ramena dolů na ramenní úsek. Pokud to nefunguje, mějte paže od vaší strany. Nedopusťte, aby se vaše nohy ukáže nebo kolena roztáhnout. Udržujte boky zvednuté po dobu 5 dechů a pak uvolněte. Odpočinku několik nádechů a pak se zvednout znovu. Máte-li blok šikovný, podporovaná most s blokem pod vaší křížové kosti je také možnost.

Bonus Pose! Vrána

Crow představuje ve svém prvním tréninku jógy? Ano, a já vám řeknu proč. Lidé se silnými horních orgány a jádrem může často paže zůstatky brzy poté, co začít dělat jógu. Poškodí tyto pózy, které se mohou zdát nemožné zprvu demystifikuje jógu a buduje důvěru. Nebudete nutně tam dostat hned, ale je to zábavné vyzkoušet. Z dřepu, přijít na bříškách chodidel. Pokrčte lokty rovný hřbet, soustružení své paže do regálu pro kolena. Zvedněte zadek hodně a začnou přesouvat svou váhu dopředu. Squeeze kolena pevně do svých pažích. Hrajte si s zvedání jednu nohu, nebo možná oba pocit ze země. Pokud máte pocit, že nejste připraveni na to póza, žádný problém. Prostě přeskočit.

Corpse Pose

Každá jóga relace končí klidu v mrtvola představovat, také nazývané konečný relaxaci. Cílem je, aby ležet naprosto uvolněně těší účinky své praxi a zúčtování svou mysl na mini meditace.