Počnúc Jóga cvičenia pre mužov

Home » Review » Fitness » Počnúc Jóga cvičenia pre mužov

Ako Take jogy vnoril Ak ste muž - Začiatok Jóga cvičenia pre mužov

Aj keď to môže byť ťažké, aby niekto prekonať počiatočné ťažkosti a začať robiť jogu, ako sa zdá obzvlášť ťažké pre niektorých mužov. Je tam jeden človek, ktorého poznám, ktorý hovorí so mnou o snaží jogy zakaždým, keď ho vidím, ale nemôže úplne vykonávať sám urobiť. Existuje niekoľko faktorov, ktoré robia to ťažké pre ľudí sa ukázať na ich prvé jogy, a to napriek ich základné pocit, že by bolo naozaj dobré pre nich. Ak to znie povedome vám, že jeden z najlepších spôsobov, ako začať cítiť lepšie je precvičiť niektoré pozícií na vlastnú päsť doma. Aj keď som sa vždy povzbudiť začiatočníkom ísť do triedy, rovnako ako je to možné, je tu tiež veľa povedať o učenie pár pózy vopred a začínajú pociťovať výhody bežnou praxou.

Slovo o rekvizity

Rekvizity, ako sú bloky a deky skutočne môže urobiť veľký rozdiel v praktizovaní jogy začiatočníka. Použitím rekvizity vám pomôže dostať sa do správnej polohy na pomoc svoje telo úsek bezpečným spôsobom. Ak nemáte oficiálny rekvizity, môžete vyskúšať naše prop hack. Bloky sú obzvlášť užitočné. Môžete použiť hrubé knihy, krabice, prevrátené popolnice, krok stoličky, detské stoličky, nech máte okolo domu.

Slovo o dýchanie

Vám môže byť použitý na meranie tréningu v opakovaní, sady alebo minút. Joga sa meria v dychov. V ideálnom prípade hlbokých plných nádychov nosom. Ak póza spôsobí, že nepohodlie, premýšľať o zaslanie dych do priestoru, kde to pocit je. Všimnite si, či váš dych chce ísť rýchlejšie alebo plytšia v určitých polohách a pokúsiť sa ju predĺžiť. Ak je dýchanie ťažké v akejkoľvek pozícii, vyjsť von a odpočívať.

Varovanie: Zovšeobecnenie dopredu!

To je bežné, že je prispôsobený pre osoby s úzkymi bokmi, zadnej strany stehien a ramien, ale silný vyšších orgánov. Všeobecne povedané, tento opisuje veľa mužov, ktorí vykonávajú, ale nemajú jogy skúsenosti, ale to by sa rovnako ľahko pracovať pre ženy s rovnakým typom karosérie. Rovnako tak existuje veľa ľudí, ktorí sú flexibilné, buď prirodzene, z jogy, alebo z nejakého iného typu cvičenia. Ak je to pravda z vás, pozrite sa na niektoré z našich ďalších jogových cvičení.

Stály predklone

Prvý póza je stojaci predklon, ktorý je všeobecne ľahšie úsek pre hamstringy než sediaci predklone, pretože gravitácia pomáha von. Nebojte sa o dotýkať prstami na nohách alebo na podlahu. Len zavesiť nad rovnými nohami bez zablokovania kolená. Vaše nohy by mala byť asi vzdialenosti bokov od seba. Táto póza je nazývaný uttanasana.

Zhlboka nádych a prísť do predklonu polovica (ardha uttanasana). To znamená, že príde až váš chrbát je plochá a odpočíva ruky na holene a stehná (vyhnúť sa uvedenie svoje ruky priamo na kolená). Na ďalšie výdych, kresliť pupok smerom k chrbtici a zložiť späť do hlbokého predklonu. Opakujte tento dopredu a dozadu 5-krát, pričom venuje pozornosť svojim nadychuje a vydychuje.

Výpad Plus Twist

Pokrčte kolená, rovnako ako je nevyhnutné, aby vaše dlane na podložku. Krok pravú nohu na zadnej strane rohože, držať ľavé koleno ohol nad ľavým členkom. Pobyt na bruška pravej nohy a držať pravú nohu rovno. Môžete prísť s dosah ruky alebo použiť bloky pod rukami. Trvať niekoľko nádychov v výpadu tohto bežca. Potom zasadiť svoju pravú ruku pevne na podlahu alebo blok a zdvihnite ľavú ruku smerom k stropu prichádzajúce do twist. Všimnite si, či krútenie sťažuje dýchanie. Zostať 3-5 dychov, uvoľnite pomocou ľavej ruky na zem, krok pravou nohou vpred do predklonu a opakujte na druhej strane.

Mačka a krava

Ďalej prichádzajú na ruky a kolená. Uistite sa, že nastaviť pomocou zápästia pod ramenami a kolená pod boky. Ak vaše kolená sú citlivé, dať deku alebo uterák pod nimi na polstrovanie. Budeš zahriať chrbte s niektorými mačka kravy úsekov. Na inhaláciu, zdvihnite kostrč, pokles vaše brucho a zdvihnite hlavu. Na ďalšej výdychu, zastrčiť chvost, zaokrúhliť chrbticu a pusť vašu hlavu. Pokračovať v týchto opozičné hnutie na každom dychu po dobu 5 kôl.

Dole smerujúce Dog

Teraz sa chystáte vstúpiť do dole smerujúce psa. Možno ste počuli o tejto póze, aj keď ste nikdy predtým urobil jogu. Je to jedna z najčastejších pozíciách. vykonané v takmer každej triede jogy. Ruky a kolená pozície vám nastaví pekne. Krútiť prsty dole a tlačiť do vašich rúk. Narovnať nohy, presuňte ramená dozadu tak, aby sa už viac ako zápästia a priniesť svoj zadok vysoko. Vaše telo robí tvar písmena V. Nech vaša hlava visieť ťažký. Ohnúť koleno a potom na druhú, predával sa nohy. Môžete držať kolená ohnutá, ak nemôžete narovnať nohy. Zostať po dobu 5 dychov.

zadebniť

Plank pozícia môže byť oboznámení s vami, ak budete postupovať cvičenia trendy. Od dole smerujúce psa, posunúť svoje telo dopredu tak, aby vaše ramená sú späť cez zápästie. Bedrách klesať a vaše nohy zostať rovno ako vy sa chystáte robiť push up. Predstavte si priamku energie z temena hlavy do päty. Len držať doska, je dobrý spôsob, ako posilniť svoje jadro. Pobyt na 5 až 10 dychov, takže sa ubezpečil, môžete držať vyrovnanie na plný úväzok. Začnú Ak sa vaše boky ponoriť alebo rameno prevesenie, že je na čase, aby vyšiel.

podsaditý

Pešo ruky späť na nohy. Otvoriť svoje nohy tak široký ako rohož (asi 18 palcov od seba). Otočte prsty von a pokrčte kolená do drepu (veniec predstavovať). To je naozaj výzvou pre ľudí s úzkymi bokmi, takže v prípade potreby použiť nasledovné úpravy. Ak vaše podpätky pop-up, zrolovať deku a posuňte ju pod päty pre podporu. Ak chcete mať možnosť odpočívať späť do päty, miesto prevrátení svoju váhu dopredu, ktorá sa stane, keď si pobyt na bruškách chodidiel. Niečo ste si tiež skĺznuť pod zadok, aby ho podporili. Jóga blok je skvelé, ak máte jeden. Ak môžete, aby vaše lakte vnútri kolená a ruky k modlitbe pozíciu v prednej časti vášho srdca. Ak to nebude fungovať, aby sa vaše ruky na zem. Ak máte bolesť kolena, vyjsť von. Ak je nepríjemné pocity v bokoch a slabinách, predstaviť odoslaním dych týchto oblastiach.

strom Pose

Vstať a vyklepať nohy. Teraz budete pracovať na vyrovnávanie predstavovať. Presunúť svoju váhu na pravú nohu a ohnúť ľavé koleno zdvihnúť ľavú nohu na zem. Vstúpiť do stromu znamenať, budete umiestniť chodidlo ľavej nohy na vnútornej strane pravej nohy. Ak sa môžete dostať ju na vnútornú stranu stehna, veľký. Ak tomu tak nie je, umiestnite ich znížiť dole, ale nie priamo na strane kolena. Nájsť pevný bod zamerať svoj pohľad na a držať po dobu 5 dychov. To je v poriadku kývať a dokonca klesať. Práve vrátil hore. Pekné veci o stromu je, že budete rýchlo zlepšiť rovnováhu s bežnou praxou. Uistite sa, že obe nohy.

obuvnícke Pose

Po dokončení sa stromom prišiel sedieť na podlahe. Prineste chodidlá k sebe a nechajte vaše kolená vypadnúť na oboch stranách sa tiahne triesla v póze obuvnícke. Ak je to ťažké, skúste sedieť na zloženom deku alebo bloku. Môžete tiež dať bloky (alebo vankúše) pod každým kolenom o podporu. Zhlboka nadýchne a vydýchne tu.

Bridge Pose

Ľahnite si na chrbát s pokrčenými kolenami a nohami súbežne. Zohnúť a uistite sa, že môžete pasú päty končekmi prstov. Na inhaláciu, zdvihnite boky zo zeme na preklenutie predstavovať. Pokúsiť sa preplietať prstami za chrbtom a zastrčiť ramená dole na ramenný úsek. Ak to nefunguje, majte paže od vašej strany. Nedopustite, aby sa vaše nohy ukáže alebo kolená roztiahnuť. Udržujte boky zdvihnuté počas 5 dychov a potom uvoľnite. Odpočinku niekoľko nádychov a potom sa zdvihnúť znova. Ak máte blok šikovný, podporovaná most s blokom pod vašou krížovej kosti je tiež možnosť.

Bonus Pose! vrana

Crow predstavuje vo svojom prvom tréningu jogy? Áno, a ja vám poviem prečo. Ľudia so silnými horných orgánmi a jadrom môže často paže zostatky čoskoro potom, čo začať robiť jogu. Poškodí tieto pózy, ktoré sa môžu zdať nemožné sprvu demystifikuje jogu a buduje dôveru. Nebudete nutne tam dostať hneď, ale je to zábavné vyskúšať. Z drepu, prísť na bruškách chodidiel. Pokrčte lakte rovný chrbát, sústruženie svoje paže do regálu pre kolená. Zdvihnite zadok veľa a začnú presúvať svoju váhu dopredu. Squeeze kolená pevne do svojich pažiach. Hrajte sa s zdvíhanie jednu nohu, alebo možno obaja pocit zo zeme. Ak máte pocit, že nie ste pripravení na to póza, žiadny problém. Proste preskočiť.

Corpse Pose

Každá jóga relácia končí pokoja v mŕtvola predstavovať, tiež nazývané konečný relaxáciu. Cieľom je, aby ležať úplne uvoľnene teší účinky svojej praxi a zúčtovanie svoju myseľ na mini meditácie.