Począwszy Yoga Workout dla mężczyzn

Home » Review » Fitness » Począwszy Yoga Workout dla mężczyzn

Jak się zanurzyć Jogi Kiedy jesteś mężczyzną - Początek Yoga Workout dla mężczyzn

Choć może to być trudne dla każdego, aby przezwyciężyć początkowy dyskomfort i zacząć robić jogi, wydaje się szczególnie trudne dla niektórych ludzi. Jest jeden człowiek wiem, kto mówi do mnie o próby jogi każdym razem widzę go, ale nie można zrobić całkiem sam to zrobić. Istnieje kilka czynników, które sprawiają, że trudno dla facetów, aby pokazać się na ich pierwszej klasie jogi, pomimo ich bazowego poczucia, że ​​byłoby to bardzo dobre dla nich. Jeśli brzmi to znajomo, jeden z najlepszych sposobów, aby zacząć czuć się bardziej komfortowo jest praktyka pewnych postaw na własną rękę w domu. A ja zawsze zachęcają początkujących, aby przejść do klasy jak najwięcej, nie ma również wiele do powiedzenia na uczenie się kilka póz wcześniej i zaczynają odczuwać korzyści płynące z regularnej praktyki.

Słowo o Rekwizyty

Rekwizyty, takie jak bloki i koce mogą naprawdę mieć duże znaczenie w praktyce jogi dla początkujących. Używanie rekwizytów pomaga dostać się do prawidłowego wyrównania, aby pomóc rozciągnięcie ciała w sposób bezpieczny. Jeśli nie mają oficjalnych rekwizyty, można spróbować naszych hacki prop. Bloki są szczególnie użyteczne. Można użyć grubych książek, pudeł, przewrócone kosze na śmieci, taborety krok, krzesła dla dzieci, co masz w domu.

Słowo o oddychaniu

może być użyty do pomiaru treningu w powtórzeń zestawów, lub minut. jogi mierzy się w oddechu. Najlepiej, głębokie oddechy pełne przez nos. Jeśli pozą ciebie powodem dyskomfortu, pomyśl o wysłaniu oddech na obszarze, gdzie jest to uczucie. Zauważ, jeśli twój oddech chce przyjść szybciej lub płytsze w pewnych pozycjach i spróbować go wydłużyć. Jeśli oddychanie staje się trudne w dowolnej pozycji, wyjść i odpocząć.

Ostrzeżenie: Uogólnienia przodu!

Jest to rutynowe, które jest dostosowane dla osób z wąskich biodrach, ścięgna i ramiona, ale silnych organów górnych. Ogólnie rzecz biorąc, ten opisuje dużo ludzi, którzy korzystają, ale nie mają doświadczenia jogi, ale może równie dobrze pracować dla kobiety z tego samego rodzaju ciała. Podobnie, istnieje wiele ludzi, którzy są elastyczne, w sposób naturalny, z jogi, albo z jakiegoś innego rodzaju ćwiczeń. Jeśli to prawda z was, spojrzeć na niektóre z naszych innych ćwiczeń jogi.

Skłon tułowia

Pierwszy poza jest stały łuk do przodu, która jest na ogół łatwiejsze do odcinek ścięgna niż siedzącej przodu zakrętu od grawitacji pomaga się. Nie martw się o dotykania palcami lub podłogi. Wystarczy powiesić na prostych nogach bez blokowania się kolana. Twoje stopy powinny być o odległości biodra od siebie. Ta poza jest nazywany Uttanasana.

Weź głęboki wdech i podchodzą do pół zakrętu przodu (ardha Uttanasana). Oznacza to, zbliża się aż do tyłu jest płaska i odpoczynku ręce na goleniach i udach (unikać umieszczania rąk bezpośrednio na kolanach). Na następnym wydechu, rysować pępka w kierunku kręgosłupa i złożyć z powrotem w głęboki zakręt do przodu. Powtórz ten tam iz powrotem 5 razy, zwracając uwagę na wdechu i wydechu.

Lonży Plus Twist

Zegnij kolana tyle ile jest konieczne, aby doprowadzić swoje dłonie płasko na macie. Krok prawą nogę do tyłu maty, trzymając lewą zgięte kolana na lewej kostce. Bądź na piłkę swojej prawej stopy i trzymać prawą nogę prosto. Można wymyślić opuszkami palców lub użyj bloków pod ręce. Potrwać kilka oddechów na lonży tego biegacza. Następnie posadzić swoją prawą dłoń mocno na podłodze lub na bloku i unieś lewą rękę w stronę sufitu wejścia w skręcie. Zauważ, jeśli skręcanie utrudnia oddychanie. Pobyt 3-5 oddechów, a następnie zwolnić lewą ręką do podłogi, krok prawą nogą do przodu do przedniego zakrętu i powtórz na drugiej stronie.

Kot i krowa

Następnie przyszedł na rękach i kolanach. Upewnij się, aby ustawić się z nadgarstków pod ramiona i kolana pod biodrami. Jeśli twoje kolana są wrażliwe, położyć koc lub ręcznik pod nimi do wypełnienia. Jedziesz na rozgrzanie kręgosłupa z niektórych odcinkach kot krowy. Na wdechu, podnieś swoją kość ogonową, upuścić brzucha i unieś głowę. Na następnym wydechu, podwinąć ogon, okrągłe kręgosłup i upuść głowę. Kontynuować te opozycyjne ruchy na każdym oddechu przez 5 rund.

Skierowane w dół Dog

Teraz masz zamiar przenieść się w dół stoi pies. Być może słyszeliście o tej pozie, nawet jeśli nigdy wcześniej nie wykonanej jogi. Jest to jedna z najczęstszych pozach. odbywa się w niemal każdej klasie jogi. Ręce i kolana pozycja ustawia cię ładnie. Zwijają swoje palce pod i wcisnąć w swoje ręce. Wyprostuj nogi, przenieś ramiona do tyłu, tak, że już nie są na nadgarstki i doprowadzić swój tyłek wysoko. Twoje ciało sprawia, że ​​kształt litery V. Niech twoja głowa powiesić ciężkie. Zginać kolano i potem drugą, sprzedawał się nogi. Można zachować ugiętymi kolanami, jeśli nie można wyprostować nogi. Bądź na 5 oddechów.

Deska

Pozycja deski może być wam znane, jeśli się trendy trening. Od dołu psem elewacyjnej, przesuwają swoje ciało do przodu tak, że ramiona są z powrotem na swoich nadgarstkach. Biodra i nogi spadnie pobyt prosto jak masz zamiar zrobić push up. Wyobraźmy sobie prostą energii z koroną głowy do pięty. Wystarczy trzymając deskę jest dobrym sposobem, aby wzmocnić swój rdzeń. Bądź na 5 do 10 oddechów, upewniając się, można trzymać wyrównanie za cały czas. Jeśli twoje biodra zaczynają się zanurzyć lub ramię sag, nadszedł czas, aby wyjść.

Kucać

Spacer ręce z powrotem na nogi. Otwórz swoje nogi tak szeroka jako mata (około 18 cali od siebie). Zamień swoje palce na zewnątrz i ugnij kolana do pozycji kucznej (girlanda ułożenia). To jest naprawdę wyzwaniem dla osób z wąskich biodrach, więc w razie potrzeby użyć następujących modyfikacji. Jeśli twoje obcasy pop-up, roll up koc i wsunąć go pod pięty do wsparcia. Chcesz, aby móc odpocząć z powrotem na pietach zamiast przechylając swoją wagę do przodu, który nastąpi, jeśli pobyt na bale stóp. Można również przesunąć coś pod tyłek, aby Ci pomóc. Blok joga jest wielki, jeśli masz. Jeśli można, przynieść łokcie wewnątrz kolana i ręce do pozycji modlitewnej przed swoim sercu. Jeśli to nie zadziała, trzymaj ręce na podłodze. Jeśli masz ból kolana, wyjdzie. Jeśli istnieje dyskomfort w biodrach i pachwiny, wyobraź wysłaniem oddech na tych obszarach.

drzewo Pose

Wstać i potrząsać swoje nogi. Teraz masz zamiar pracować na równoważenia pozie. Przenieś ciężar ciała na prawą nogę i zegnij lewe kolano podnieść lewą nogę z podłogi. Aby wejść w drzewo stanowią, masz zamiar umieścić podeszwę lewej stopy na wewnętrznej stronie prawej nogi. Jeśli można je dostać na wewnętrznej stronie uda, to świetnie. Jeśli nie, należy umieścić go niżej, ale nie bezpośrednio na boku kolana. Znajdź stały punkt skupienia na wzrok i przytrzymaj przez 5 oddechów. Jest ok chwiać, a nawet spadać. Wystarczy przyjść z powrotem do góry. Ładne rzeczy o drzewie jest to, że można szybko poprawić swój bilans z regularnej praktyki. Pamiętaj, aby zrobić obie nogi.

Pose szewca

Gdy skończysz z drzewa pochodzą siedzieć na podłodze. Doprowadzić podeszwy stóp razem i niech kolana wypadać po obu stronach, aby rozciągnąć okolicy pachwiny w pozie szewca. Jeśli jest to trudne, spróbuj siadając na złożonym kocu lub bloku. Można również umieścić bloki (lub poduszki) pod każdym kolana do wsparcia. Weź głęboki wdech i wydechu tutaj.

Most Pose

Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i stopami równolegle. Dotrzeć na dół i upewnij się, można paść pięty opuszkami palców. Na drogi oddechowe, unieś biodra od podłogi do zniwelowania stwarzają. Postaraj się przeplatać palce za plecami i podwinąć pod ramiona na odcinku ramię. Jeśli to nie zadziała, trzymać ręce przy bokach. Nie pozwól, aby twoje stopy okazują lub kolana pochylenie. Utrzymuj biodra zniesione przez 5 oddechów, a następnie zwolnić. Odpocząć kilka oddechów, a następnie podnieś ponownie. Jeśli masz blok poręczny, obsługiwany most z bloku pod swoim sacrum jest również opcja.

Bonus Pose! Wrona

Crow pozy jogi w swoim pierwszym treningu? Tak, i powiem ci dlaczego. Ludzie z silnym wyższych organów i rdzenia może często uzbroić sald wkrótce po tym, jak zacząć robić jogi. Uszkodzi te pozy, które mogą wydawać się niemożliwe na pierwszy demystifies jogi i buduje zaufanie. Nie koniecznie dostać się tam od razu, ale to jest zabawa, aby spróbować. Z przysiadu, wymyślić na bale stóp. Zegnij łokcie prosto do tyłu, obracając swoje ramiona na półce na kolanach. Podnieść swój tyłek dużo i zacząć zmiany masy ciała do przodu. Ściśnij kolana mocno w swoich ramionach. Zagraj z unosząc jedną nogę, a może oboje czują się z ziemi. Jeśli czujesz, że nie jesteś gotowy do tej pozie, nie ma problemu. Po prostu pominąć.

Gnijąca Pose

Każda sesja jogi kończy się w spoczynku zwłok poza, zwany także końcowy relaks. Chodzi o to, aby leżeć całkowicie zrelaksowany korzystających z efektów swojej praktyce i wyczyścić umysł na mini medytacji.