Populārākā Joga Mīti Busted

Home » Review » Health » Populārākā Joga Mīti Busted

Populārākā Joga Mīti busted

O jā!  Jūs lasīt labi. Pretēji plaši izplatītam uzskatam, ka visi zina par jogu un ir tajā kādā brīdī viņu dzīvē, ir daži cilvēki, kuri uzturas prom no tā. Pateicoties mītiem viņi tic par šo mākslas formu. Izlasiet šo rakstīt-up, lai tuvāk apskatīt mītiem un faktiem par jogu.

Joga ir buzzword starp fitnesa freaks šodien. Tomēr joprojām pastāv vairākums, kurš nekavējoties pieņemt šo seno formu fitnesa režīms sakarā ar dažiem izplatītākajiem baumas, kas attiecas uz jogas mitoloģijā. Joga, patiesībā ļauj tuvāk apskatīt savu patieso sevi. Tomēr cilvēki ir sākuši pēc to vairāk par fizisko pabalstiem pēdējā laikā.

10 Popular Joga mīti Busted:

#Myth 1: Fiziskā elastīgums ir atslēgvārds praktizē jogas

Praktizē jogas asanas regulāri patiesībā, palīdz sasniegt labāku elastību. Patiesībā, salīdzinot ar cita veida fitnesa rutīnas, šī māksla palīdz arī tiem, kuri nekad nav izmantojuši visu savu dzīvi.

#Myth 2: Joga begets Jums sešu pack abs

Kaut arī šī māksla nav piedāvāt jums fiziskās priekšrocības, tas ir daudz vairāk veikalā. Joga patiesībā, piedāvā iespēju iziet pilnīgu pārveidi – fiziski, fizioloģiski un psiholoģiski. Tātad, tas pārveido savu dzīvesveidu, kā arī jūsu skats uz dzīvi.

#Myth 3: Hot joga ir labākais veids, kā aiziet no flab uz fab

Jā, ir neskaitāmi cilvēki, darbojas pēc šīs jogas formas, kas ir vagonā, lai zaudēt svaru. Bikrama joga, kas ir popularly pazīstams kā karstā joga, vai atbalstu svara zudums. Taču izvēlēties jebkuru jogas formu, ja un kad praktizē regulāri ar vislielāko centību Jums sniedz vēlamos rezultātus.

#Myth 4: Joga ir tikai sievietēm

Arvien vairāk sieviešu šodien ir pagrieziena uz jogu. Nav brīnums, mēs dzirdēt šo jogas mītu. Patiesībā, ikviens var darīt jogas neatkarīgi no dzimuma un vecuma. Vienīgais, kas jums ir nepieciešams, ir atvērts domāšanas veids. Cilvēkiem patīk BKS Iyengar, Bikrama Choudhury, T. Krishnamacharya un vēl daudz vairāk ir slaveni vīriešu Jogas skolotāji.

#Myth 5: Tantra joga ir sekss uninhibited

Pieprasījums pēc Tantra Yoga, jo īpaši Rietumbalkānu valstīs ir radījusi interpretāciju par šo veidlapu. Tantra Joga ir dievišķi skaista pieredze, kas svin savienību vīriešu un sieviešu – Šivas un Šakti, lai būtu precīzāk. Kaut arī šī jogas forma tas piedāvā seksuālo atbrīvošanu, tur ir vairāk uz to. Tantra Joga patiešām palīdz novirzot savu enerģiju tādā veidā, ka tas ir harmonijā ar kosmisko unisonā.

#Myth 6: Grūtniecēm vajadzētu atturēties no praktizēt jogu

Šis mīts ir pilnīgi neatbilstoši. Joga AIDS saglabājot savu ķermeni un prātu pilnīgi atviegloti, ja esat grūtniece. Dažādas asanas ir ekskluzīvi veidota paturot prātā stāvokli grūtnieces. Tomēr, tāpat kā cita veida fiziskās aktivitātes, jums noteikti vajadzētu ņemt padomu ārsta, pirms jūs sāktu to kā labi.

#Myth 7: prakse joga ārā labākus rezultātus

Joga kad veikta rāmums, piedāvā ideālu rezultātu. Tomēr to var nodarboties jebkur. Tikai pārliecinieties, ka ir pareiza gaisa cirkulācija telpā, kā elpošana ir ļoti būtiska visiem jogas pozās.

#Myth 8: Joga nevar personalizēt

Tas ir vēl viens populārs nepareizs. Katrs organisms ir atšķirīgs, tāpēc ir vajadzības katra indivīda. Visas asanas var mainīt, zināmā mērā, paturot prātā katras personas prasībām.

#Myth 9: Iekļaut joga savā ikdienas režīms par labākiem orgasms

“Roma netika uzcelta dienā”. Šis sakāmvārds ir ļoti patiess, ja runa ir par šo mītu. Palielinātais elastīgums, kas nāk ar regulāru praksi piedāvā Jums izbaudīt savu seksuālo dzīvi labāku veidu, bez šaubām.

#Myth 10: Joga ir hinduisms

Tas ir iespējams, ir viens no visbiežāk maldīgus priekšstatus par jogu. Tas ir veids, kas transformējas jums kā veselu indivīdu, un tai nav pievienots virknes jebkuru reliģiju. Jums vienkārši nepieciešams, lai būtu cilvēks, praktizēt jogu.

Tagad, kad jogas mīti ir busted, mēs ceram, ka jūs varat sākt praktizēt šo skaisto formu atveseļošanai un atjaunošanai ar vislielāko centību uzreiz!

Dalīties šo informāciju ar saviem draugiem un ģimeni, un padarīt Joga lielisku mācīšanās pieredzi visapkārt jums. Vai atstāt komentāru ar savām domām par šo rakstu.