Pradedant Joga Treniruotės vyrams

Home » Review » Fitness » Pradedant Joga Treniruotės vyrams

Kaip vartoti jogos Plungės Kai esate vyras, - pradžia Joga Treniruotės vyrams

Nors ji gali būti sunku kas nors įveikti savo pradinį diskomfortą ir pradėti daryti jogos, atrodo ypač sunku kai kuriems vyrams. Yra vienas žmogus Aš žinau, kas kalba man apie bando joga kiekvieną kartą aš pas jį, tačiau gali ne visai kad pats tai padaryti. Yra keletas veiksnių, kurie daro jį sunkiai vaikinai parodyti savo pirmą jogos klasės, nepaisant jų pagrindinės jausmas, kad jis būtų tikrai gerai jiems. Jei tai skamba pažįstamas, vienas iš geriausių būdų, kaip pradėti jaustis patogiau yra praktiškai keletą pozų savo paties namuose. Nors aš visada skatina pradedantiesiems eiti į klasę, kiek įmanoma, ten taip pat daug galima pasakyti apie mokymosi keletą pozas iš anksto ir pradeda jausti reguliariai praktikos naudą.

Žodis Apie rekvizitai

Rekvizitas kaip blokų ir antklodės iš tikrųjų gali padaryti didelį skirtumą į pradedančiųjų jogos praktikos. Naudojant rekvizitai padeda jums gauti į tinkamą derinimą, siekiant padėti jūsų kūno ruožas saugiai. Jei jūs neturite oficialių rekvizitai, galite išbandyti mūsų Prop hacks. Blokai yra ypač naudinga. Jūs galite naudoti storas knygas, dėžės panaikino šiukšliadėžės, žingsnis kėdės, vaikų kėdės, ką jūs turite aplink namą.

Žodis Apie Breathing

Jums gali būti naudojamas matuoti savo treniruotės pakartojimų, nustato, ar minučių. Jogos pozos yra matuojamas įkvėpimų. Idealiu atveju, giliai visą įkvėpimų per nosį. Jei poza sukelia jums diskomfortą, manau, siunčiant kvėpavimą į tą vietą, kur, kad pojūtis. Atkreipkite dėmesį, jei jūsų kvėpavimas nori ateiti greičiau arba pakylančios į tam tikras pozicijas ir bando jį pailginti. Jei kvėpavimas tampa sunku bet laikysena, išeiti ir pailsėti.

Įspėjimas: apibendrinimai pirmyn!

Tai yra įprasta, kad yra pritaikyta žmonėms su stora klubų, dvigalvis ir pečių, bet stiprus viršutinės įstaigoms. Paprastai kalbant, tai apibūdina vyrų, kurie naudojasi bet neturi jogos daug patirties, tačiau ji gali taip pat lengvai dirbti moteris su tuo pačiu kūno tipą. Be to, yra daug žmonių, kurie yra lankstūs, arba natūraliai, iš joga, arba iš kokios nors kitos rūšies pratimų. Jei tai tiesa jus, pažvelgti į kai kiti mūsų jogos treniruotes.

Nuolatinis Persiųsti Bend

Pirmasis poza yra nuolatinis priekį lenkimo, kuris paprastai yra lengviau ruožas už dvigalvis nei sėdinčio priekį lenkimo, nes gravitacija padeda atlikti. Nesijaudinkite neliesti savo kojų ar grindis. Tiesiog pakabinti virš tiesiomis kojomis nefiksuodami iki kelių. Jūsų kojos turėtų būti apie klubus “atstumas vienas nuo kito. Ši poza yra vadinamas Uttanasana.

Giliai įkvėpti ir ateiti iki pusės priekinės Bendas (ARDHA Uttanasana). Tai reiškia, ateina iki jūsų nugaros yra plokščia ir poilsio savo rankas ant blauzdos arba šlaunys (neužkrauti savo rankas tiesiai ant kelių). Jūsų kitą iškvėpti, atkreipti jūsų bamba link savo stuburo ir užlenkti į gilią priekį lenkimo. Pakartokite šį pirmyn ir atgal 5 kartus, atkreipiant dėmesį į Jūsų įkvepia ir iškvepia.

Smeigti Plius Tvist

Sulenkite kelius tiek, kiek yra būtina pareikšti savo delnus butas su motina. Žingsnis savo dešinę koją į savo motina nugaros, laikydami kairįjį kelio smilgos virš kairiojo čiurnos. Likti ant savo dešinės pėdos ir laikyti dešinės kojos tiesiai. Galite sugalvoti savo ranka ar naudoti blokus pagal jūsų rankose. Paimkite keletą įkvėpimų šioje Runner įtūpstas. Tada pasodinti savo dešinę ranką tvirtai ant grindų ar bloko ir pakelti savo kairę ranką link lubų ateinantį į Tvist. Atkreipkite dėmesį, jei sukimo sunkiau kvėpuoti. Viešnagės 3-5 įkvėpimų, tada atleiskite savo kaire ranka prie grindų, žingsnis savo dešinę koją į priekį į priekį lenkimo ir pakartokite iš kitos pusės.

Kačių ir Karvė

Be to, ateina į jūsų rankas ir kelius. Įsitikinkite, kad įsteigtas riešų pagal jūsų pečių ir savo kelio pagal savo klubus. Jei jūsų kelio yra jautri, įdėti antklodė arba rankšluostį pagal juos kamšalu. Jūs ketinate sušilti savo stuburą su kai katė karvę ruožų. Ant įkvėpus, pakelti savo tailbone, lašas savo pilvą ir kilstelėkite galvą. Kitame iškvėpimą, Tuck uodegą, suapvalinti savo stuburą ir upuść savo galvą. Tęsti šiuos priešinį pratimus kiekvieną kvėpavimas 5 raundų.

Apačią, šuo

Dabar jūs ketinate perkelti į apačią nukreipta šunį. Jūs galbūt girdėjote apie šį kelti net jei jūs niekada padaryti joga anksčiau. Tai vienas iš labiausiai paplitusių kelia. daroma beveik visose jogos klasę. Rankų ir keliai pozicija nustato jus gražiai. Susirangyti savo pirštus po ir stumti į jūsų rankas. Ištieskite kojas, perkelti savo pečių atgal, todėl jie nebėra nei riešų ir pareikšti savo užpakalis aukštai. Jūsų kūnas daro iš V formos Tegul jūsų galva pakabinti sunkus. Sulenkti vieną kelio ir tada kitas, smulkus iš kojas. Jūs galite laikyti savo kelius sulenktos jei jūs negalite ištieskite kojas. Apsistokite 5 įkvėpimų.

lenta

Lentos pozicija gali būti susipažinę su jumis, jei jums sekti treniruotės tendencijas. Nuo apačią, šuo, perkelti savo kūną į priekį taip, kad jūsų pečiai atgal per riešų. Jūsų klubų lašas ir jūsų kojos likti tiesus, kaip jūs ketinate daryti push up. Įsivaizduokite tiesią liniją energijos iš savo galvos karūną su savo kulnais. Tiesiog laikydami lenta yra geras būdas stiprinti savo branduolį. Viešnagės nuo 5 iki 10 įkvėpimų, todėl, kad jūs galite turėti savo derinimą už visą laiką. Jei jūsų klubų pradėti panirti ar pečių SAG, atėjo laikas išeiti.

Pritūpęs

Vaikščioti savo rankas atgal į savo kojomis. Atidarykite savo kojas pločio, kaip savo motina (apie 18 colių pertrauka). Paverskite savo pirštus iš ir sulenkite kelius į tupint pozicija (Garland kelia). Tai tikrai sudėtinga žmonėms su stora klubų, todėl, jei būtina naudoti šiuos pakeitimus. Jei jūsų kulniukai, pop-up, suristi antklodė ir stumkite jį pagal savo kulniukai gauti paramą. Jūs norite, kad būtų galima pailsėti atgal į jūsų kulniukai, o ne virtimo savo svorį į priekį, kuris įvyks, jei jums likti ant savo kojų kamuolius. Jūs taip pat gali skaidrę kažką pagal jūsų užpakalis palaikyti jus. Jogos blokas yra puikus, jei turite vieną. Jei galite, pareikšti savo alkūnes viduje savo kelio ir savo rankas maldos poziciją priešais savo širdį. Jei tai nepadeda, išlaikyti savo rankas ant grindų. Jei turite kelio skausmą, išeiti. Jei yra diskomfortas klubų ir kirkšnis, įsivaizduokite, siųsdami savo kvėpavimą tose srityse.

medis Pose

Atsistoti ir išpurtyti kojas. Dabar jūs ketinate dirbti balansavimo kelti. Perkelti savo svorį ant savo dešinės kojos ir lenkimo savo kairiojo kelio pakelti savo kairę koją nuo grindų. Ateiti į medį kelti, jūs ketinate įdėti savo kairės kojos padą ant savo dešinės kojos vidinėje pusėje. Jei jūs galite gauti jį į vidinę šlaunies, puikus. Jei ne, įdėkite jį nuleisti žemyn, bet ne tiesiai ant jūsų kelio pusėje. Ieškoti fiksuotą tašką sutelkti savo žvilgsnį į ir palaikykite 5 įkvėpimų. Tai ok, klibėti ir net kristi. Tiesiog grįžti į viršų. Gražumynai apie medį yra ta, kad jūs greitai pagerinti savo balansą su reguliariai praktika. Būtinai atlikite abi kojas.

Cobbler pozos

Kai baigsite su medžio ateiti sėdėti ant grindų. Suderinti jūsų kojų padais kartu ir tegul jūsų keliai iškristi į abi puses ruožas kirkšnių sritį Cobbler pozos. Jei tai yra sunku, pabandykite sėdi ant sulenkto antklodė arba blokas. Jūs taip pat galite įdėti blokus (ar pagalvės) pagal kiekvieną kelio paramos. Giliai įkvepia ir iškvepia čia.

tiltas Pose

Atsigulkite ant nugaros, kelius sulenktos ir jūsų kojos lygiagrečiai. Pasiekite žemyn ir įsitikinti, kad jūs galite ganyti savo kulniukai su savo ranka. Ant įkvėpus, pakelti savo klubus nuo grindų įveikti kelti. Pabandykite pinasi pirštus už nugaros ir Tuck savo pečių pagal už pečių ruožas. Jei tai nepadeda, laikyti ginklus jūsų pusės. Neleisk, kad jūsų kojos pasirodyti ar jūsų kelio iškrypęs. Laikyti klubų panaikinta 5 įkvėpimų ir tada atleiskite. Poilsio keletą įkvėpimų ir tada pakelkite ir vėl. Jei turite blokas patogu, palaikoma tiltas su bloko pagal jūsų kryžkaulio taip pat yra galimybė.

Premija Pose! varna

Varna kelti savo pirmąjį jogos treniruotės? Taip, ir aš tau pasakysiu, kodėl. Žmonės, turintys stiprių viršutinių įstaigų ir branduolys gali dažnai rankos likučius netrukus po to, kai pradėti daryti jogą. Skaidyti šias pozas, kurios gali atrodyti neįmanoma ne pirmas demystifies joga ir stato pasitikėjimą. Jūs nebūtinai ten iš karto, bet tai smagu pabandyti. Nuo pritūpęs, sugalvoti savo kojomis kamuolius. Sulenkti alkūnes tiesiai atgal, tekinimo savo žastą į jūsų kelio lentynos. Pakelkite jūsų užpakalis daug ir pradėti perkelti savo svorį į priekį. Išspauskite savo kelio sandariai į savo žastą. Žaisk su kėlimo vieną koją, o gal abu jaučiasi nuo žemės. Jei manote, kad nesate pasiruošę šiam kelti, jokių problemų. Tiesiog praleisti jį.

lavono poza

Kiekvienas joga sesijos baigiasi poilsio lavono poza, taip pat vadinamas galutinis atsipalaidavimas. Idėja yra meluoti visiškai atsipalaidavę mėgautis savo praktikos poveikį ir išvalyti savo protą ir mini meditacija.