Prenatalinė joga Per Antrąjį trimestrą

Home » Review » Health » Prenatalinė joga Per Antrąjį trimestrą

Prenatalinė joga Per Antrąjį trimestrą
Antras trimestras yra šlovės dienas Prenatalinė joga. Jūsų ryte ligos tikriausiai Utena (arba bus padaryti greitai) ir nors jūsų pilvas auga, ji dar neprasidėjo stabdo savo gebėjimą laisvai judėti. Tai yra laikas gauti į daugelį reguliariai lankyti Prenatalinė joga klases ritmu.

Be to, darant jums daugiau fiziškai patogiai ir ateinančiais mėnesiais, Prenatalinė joga klasės dažnai yra jūsų vienintelis forumas susitikti kitus nėščioms moterims. Bendruomenės jausmas ir remti tai skatina yra pagrindinis privalumas Prenatalinė joga, vienas, kad yra bent jau toks pat svarbus, kaip ir fizinių aspektų.

Žemiau rasite patarimus dėl klausimų, kurie yra labiausiai tikėtina, kad atsiras moterims doing yoga per savo antrąjį trimestrą. Jei jūs tik pradedate su joga nėštumo metu, perskaitykite šias Prenatalinė joga Dos ir klaidas pirmąjį tikrą svarbią informaciją.

Nauja Jogai

Jei Jūs niekada padaryti joga anksčiau, antrasis trimestras yra puikus laikas pradėti. Įsitikinkite, kad rasti Prenatalinė joga klasę su patyrusiu mokytoju. Daugelis moterų tyrinėti jogos pirmą kartą nėštumo metu, todėl nereikia nerimauti, kad jums bus vienintelis naujas jogas klasėje.

patyrę jogai

Jums gali būti pradedant rasti, kad jūsų reguliariai jogos užsiėmimai yra šiek tiek per daug intensyvus ir visos Prenatalinė klases, kurios anksčiau atrodė pernelyg švelnus jausmas daugiau savo greitį. Žinoma, nėra jokio pagrindo atsisakyti savo reguliarius užsiėmimus, jei jūs vis dar jaučiasi stiprus ir sugeba įtraukti savo adaptacijas kelia, kad nėra tinkamas, nes jūsų pilvas auga. Vienas nuostabus dalykas, kurį gali gauti iš lankyti nėščiųjų jogos užsiėmimus, tačiau yra galimybė susitikti ir palyginti su kitais nėščiosioms užrašus. Tai gali pasirodyti neįkainojama pragyvenimo šaltinį ir informacija.

Pradžia Praktikai

Be to, net jei esate aistringas namų gydytojas, galite pabandyti lankyti nėščiųjų jogos klasę vieną ar du kartus per savaitę, kad bičiulystė ir bendruomenės jausmas šių klasių globos. Kai jūs praktika namuose, būtinai įtraukite prenatalinė saulės sveikinimus.

Rytinis pykinimas

Tikimės, bet ryte ligos jums patyrė pirmąjį trimestrą yra daugiau ir jaučiatės daug geriau fiziškai. Jei jūsų pykinimas išlikęs, ir toliau imtis lengva apie save.

Ėjimas visuomenės

Iki antrojo trimestro, dauguma moterų jaučiasi patogiai dalintis tai, kad jie yra nėščia. Jei jūs vis dar bando išlaikyti jį tyliai ir ne pradėjo rodyti, tai dar svarbu pasakyti jokių jogos mokytojų jūs turite, kad esate nėščia, ir kiek kartu esate, todėl jie gali pritaikyti variantų ir patikslinimų tipų jie siūlo jums ,

Antrojo trimestro pritaikymas

Daugelis Prenatalinė adaptacijos yra skirtos, kad tilptų didelis pilvas ir išvengti suspaudimo gimdą. Jūsų pilvo dydis gali labai skirtis antrojo trimestro, bet yra tikimybė, kad jūs pradedate parodyti, o tai reiškia gimda nebėra apsaugotas dubens, todėl jūs ketinate norite pradėti pritaikyti savo pozas atitinkamai, galbūt išvengti pozas kur tu guli ant pilvo ir giliai posūkiais.