Prenatalinė joga praktika skausmui malšinti, skatinti judumą, ir pertvarkyti FASCIA

Home » Review » Health » Prenatalinė joga praktika skausmui malšinti, skatinti judumą, ir pertvarkyti FASCIA

Prenatalinė joga praktika skausmui malšinti, skatinti judumą, ir pertvarkyti FASCIA

mano nėštumo metu, kiekvieną rytą pareikštas naujas iššūkis mano kūną. Aš prabudau jausmas stora srityse, kad aš niekada nežinojo, buvo apribotas. Aš jaučiau skausmą ir sustingimą nuo gulėti tokioje padėtyje per ilgai miego metu. Aš jaučiau nestabilumą mano sąnarius; iš relaksino rezultatas, hormonas išsiskiria nėštumo, kad atpalaiduoja raiščių aplink dubens metu. Įrašyta savarankiškai myofascial spaudai

Kas yra savarankiškai myofascial Išleidimo?

Savęs myofascial spaudai (VKA), yra praktika, kuri apima specializuotų myofascial išleidimo kamuolius naudoti nukreipti intervencinių taškų ant kūno, skatinti judumą, išleidimo, ir restruktūrizuoti išsitempia ar jungiamojo audinio jausmą.

(VKA), kad mano reguliariai jogos praktikos atnešė man tiek daug atleidimą nuo skausmo ir įtampos kasdien, ir stiprinti savo mobilumą.

Fascija yra vienas tęstinis ryšys audinio, kad egzistuoja kūne nuo galvos iki kojų. Jis jungia, apsaugo, užpildo erdvę, bendrauja, o ryšys su šio visko per kūną. Velenėlis taip pat turi tendenciją gauti apribota ar žaizdų stora, o tam tikrais atvejais net gali sukelti skausmą organizme. Tai gali turėti daug neigiamų pasekmių. Mobilumas yra raktas į išlaikyti optimalią sveikatą mūsų audiniuose. Nesvarbu, ar jūs esate nėščia, VKA pagerina judesių amplitudė ir apyvartą, malšina skausmą ir skatina atsipalaidavimą.

Savęs myofascial Išleidimo praktika nėštumo

Taip praktika moterims bet jų nėštumo etape, kurie buvo išvalytas naudojimosi savo gydytoją arba medicinos praktikas.

Jums reikės: antklodė, blokas, A stiprina ir du teniso kamuoliukus ar myofascial spaudai kamuolius. Iš sienos parama visada yra skatinamas. Atminkite, likti hidratuotas visoje praktikoje.

Pradžia palaikančioje sėdynės naudojant sustiprinti arba antklodė, todėl kelius sėdėti žemiau priekinės klubo kaulų. Pagrindiniai jūsų sąmoningumą į savo kvėpavimą, laikykitės kilti ir kristi jūsų pilvo. Pastebėjus bet kokį pojūčius aplink pilvą, o gal net pojūčiai iš jūsų kūdikiui. Skirkite keletą minučių prie ekranų. Leiskite dubens gauti sunki ir įžemintas į žemiau jūsų paramos. Minkština aplink pečių ir kaklo.

Uždėkite vieną ranką ant širdies ir vieną ranką ant pilvo. Pradžia kvėpavimas su pilna inhaliacijų ir pilnas exhalations. Įrašyta giliau informuotumą aplink pilvą, prasidėti imtis bambos link stuburo ant iškvėpimo skaičius 3 ar 4 Stenkitės sukurti įtampą aplink viršutinės nugaros, pečių, ar kaklo. Įsivaizduokite, jūs suteikiant jūsų kūdikis apkabinti iš giliai viduje. Tęsti 10-15 raundų.

Perkelti į visomis keturiomis, su antklode pagal kelio. Suderinti kelius šiek tiek atsilieka klubų pasiūlyti daugiau vietos pilvą. Perkelti per tris raundus CAT / karvė. Pasivaikščiojimas rankas į priekį pridėti judėjimą per liemenį ir klubus. Pastebėjus bet kokį sritis, kurios gali jaustis stora ar apribota.

Nuo visomis keturiomis, Tuck pirštai į kilimėlio. Pradžia vaikščioti rankas atgal link kelio, leisdami klubų sėdėti ant kulnų. Keisti intensyvumą vaikščioti rankas į priekį. Ateik į vietą, kur kvėpavimas gali tekėti be pasipriešinimo. Išlaikyti laikyseną minutę, leisti padų velenėlis pėdos išleisti.

Perėjimas prie deivės Pose (Utkata Konasana). Ieškinio sąmoningumą į dubens, energingai pradės apkabinti SIT kaulus link vienas kito, ar Kegel. 5-10 giliai įkvėpkite.

Čiupkite teniso kamuoliukus pradėti išlaisvinti kojas, viena koja vienu metu. Nepamirškite įtraukti giliai kvėpuoti, o valcuojant. Skirkite keletą minučių ant kiekvienos pėdos, darbo kulno, arka, ir kamuolys pėdos į einamąjį ar į šonus judesį.

Uždėdami abi kamuolius prie sienos apie vieno colio vienas nuo kito, pradeda riedėti tarp pečių erdvę. Naudojant kojas palaikyti jus, suristi ir žemyn ir į šonus maždaug per 4-5 colių spinduliu. Roll šioje srityje 10-15 pilna įkvėpimų.

Lieka nuo sienos. Įdėti abu tuo pečių viršuje kamuolius (į trapecinis raumenų). Kriauklė į rutulių ir pereiti ginklų aukštyn ir atgal link sienos. Sustabdyti bet kur, kad gali pasiūlyti šiek tiek daugiau pojūtis. 5-10 gelmių kvėpuoti. Išimkite vieną kamuolį, vienu metu ir lėtai ateiti nuo sienos, pozicijoje atgal į savo motina.

Pateikimas sulankstyti antklodę pagal dubens, imtis kojas iš pločio plačiakampis Sėdi Forward Bend (Upavistha Konasa). Poilsio su rankų ar krūtinės ant sustiprinti, leisdami pilvas būti nemokama. Nustatykite ketinimą kvėpuoti į erdvumo be pasipriešinimo. Rasti lengvumo vietą. Išlaikyti šią laikyseną 3-4 min.

Įdėti rutulys ant bloko išlaisvinti veršį į einamąjį arba supamąja pusėje iki pusės pasiūlymą. Viešnagės 10-20 pilna įkvėpimų. Tą pačią koją, perkelti kamuolį priešais sėdynkaulių iškilimo (SIT kaulą). Imtis kojas pločio ir stumkite kojos į šonus arba uolienų klubo į priekį ir atgal. Perkelkite savo rankas į grindis už Jus mažiau intensyvumo, arba perkelti rankas priešais jus daugiau intensyvumo. Jeigu pageidaujama, judėti kamuolys kitą colio arba du mažesnis, link kelio. Viešnagės 10-20 įkvėpimų per skyriuje. Atkreipkite dėmesį į savo kojų pojūtis ir tarp pusių skirtumą. Pereiti kojas.

Viešnagės sėdi, pridedant antklodę pagal jūsų dubens paramos. Padarykite savo kelią į sukryžiavus kojas padėtį pasirinktą (pabandykite Lengvas Pose arba, jei jūsų veikla leidžia Fire Prisijungti Pose). Viešnagės 10-15 pilna įkvėpimų, perjungimo pusių. Nustatykite ilgų atpalaiduojančio exhalations ketinimą.

Vieta vieną iš savo kamuoliukus pagal kairiojo šlaunikaulio. Sudėkite rankas už jus ir nustatyti kojas į grindis. Naudojant rankas ir kojas kaip parama, pradeda masažuoti zoną aplink didįjį sėdmens ir kryžkaulio. Giliau intensyvumo, jei reikia, kirsti virš kelio kulkšnis, Giliai kvėpuoti. Pakartokite antrą pusę. Pridėti antklodė per kamuolio švelnesnis modifikacijos.

Rasti savo didįjį sėdmens centrą, perkelkite kamuolys vieną colį šonus (į išorę). Su abiem kelio smilgos ir kojas į grindis, pradeda stiklo nuvalykite koją su kamuoliu po juo. Turėtumėte jausti piriformis raumenų sutarčių prieš priešininką. 5-10 giliai kvėpuoti, o gal svyruos apie bet dėmės, kurios jaučiasi konkursą. Pakartokite į kitą pusę.

Su savo sustiprintų ir du blokus, nustatyti vieną bloką ant vidutinio aukščio, o kitas ant mažo ūgio. Sėdėti su savo kairę hip teisę iki šalia sustiprinti. Lėtai nuleiskite žemyn į kairę pusę. Naudojant savo rankas ir kojas palaikyti jus, švelniai atvykti ant nugaros. Jūsų kryžkaulio turėtų būti teisingi prieš sustiprinti. Parama pagal šlaunų pagalvės, blokų arba antklodės. Likti tol, kol jūs norite. Jei bet kuriuo metu galite tapti galvos svaigimą, roko virš kairiojo šono. Skirkite keletą leidimu įkvėpkite ir švelniai palengvins jūsų kūną į komfortą ir patogumą. Pagalvokite ar ištarti šių mantrą: aš išleisti į erdvumo mano kūną. Aš esu ramus, aš esu laisvai savo paties kūno. Aš pasitikiu ryšį su mano paties dieviškosios išminties ir į naują gyvenimą kūrimo . Namaste.