Prenatalinė joga trečiojo trimestro

Home » Review » Health » Prenatalinė joga trečiojo trimestro

 Prenatalinė joga trečiojo trimestro
Kadangi trečiasis trimestras progresuoja, nėščiųjų joga gali tapti sunkiau (kaip vaikščioti laiptais, susiejimas savo batus, ir neapvirstų lovoje). Jūsų pilvo dydis tampa tikru veiksniu, kaip ir bendrą nuovargį ir jausmas sudėtinga. Jei jums pavyko praktikuoti jogą su tam tikru antrojo trimestro energingai, suteikti sau veikimo laisvę, kad palengvintų dabar. dabar reikėtų vengti Visi kelia, kad suspausti pilvą. Paimkite vis atsargaus požiūrio, kaip jūsų mokėjimo diena artėja, bet nėra jokio pagrindo sustabdyti praktikuojančių Prenatalinė joga, kaip ilgai, kaip jūs jaučiatės iki jo. Kaip visada, turėtumėte peržiūrėti Prenatalinė joga Dos ir klaidas.

Nauja Jogai

Kai kurioms moterims jie tik laiko pradėti daryti Prenatalinė joga, kai jie imasi savo motinystės atostogų. Jei tai yra tuo atveju, jūs vis dar galite gauti tam tikrą naudą iš doing yoga ruožai ir švelnus praktiką. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų mokytojas žino savo situaciją ir daro tikrai take it easy; tai ne laikas jį persistengti.

Patyrę jogai ir vidaus Praktikai

Iki šiol jūs naudojami klausytis savo kūno ir gerbti tai, ką jis liepia jums daryti. Tęskite tai padaryti ir jums pasinaudoti saugiu jogos praktikos naudą iki nėštumo pabaigos. Prenatalinė saulės sveikinimus galima padaryti taip vėlai, kaip manote, sugebėti juos.

Pasiruošimas Gimimo

Net daugiau nei fiziškai rengia jums, joga padės jums pasirengti psichologiškai už Jūsų kūdikio gimimo mokyti jums klausytis savo kūno ir būti to momento, be laukiant. Geriausias būdas tai padaryti yra sutelkti dėmesį į kvėpavimą, naudojant ilgus įkvepia pro nosį ir iškvepia pro burną. Tai pranajama yra vadinamas gimdymo kvėpavimą ir tai gali būti tik dalykas, kad paleidžiama jums per savo darbo.

Trečiasis trimestras pritaikymas

Maždaug 36 savaičių, jūs paprastai patariama sumažinti inversija jūs skaičių. Kūdikis sprendžiant į šiuo metu gimimo padėties, todėl jūs nenorite daryti jokių pozas, kad būtų galima pakeisti jo ar jos poziciją neigiamai. Jūs taip pat turėtumėte nustoti daryti kojas sienos ir tilto kelia nebent jūsų kūdikis yra spyna, tokiu atveju šios pozos gali padėti jai pasukti. Kelia padaryta visomis keturiomis kaip katė-karvės ruožas taip pat yra geras tekinimo spyna kūdikį. Jūs taip pat turėtų sumažinti žemyn susiduria šunims jūs skaičių nuo žemyn šuo yra lengvas inversija, pakeičiant rankas ir kelius kelti. Pritūpimai ir toliau būti tikslinga nėštumo pabaigoje, nebent esate gresia priešlaikinio gimdymo.

Pasitarkite su gydytoju arba akušere

Inversija kelia kaip kojas sienos, tiltas Pose, Žemyn žiūrintis šuo, ar katė-Cow ruožas gali priversti spyna kūdikiui pasukti, bet turėtų būti sumažintas, jei jūsų kūdikis yra nusodinimo į gimdymo kanalą vadovas pirmoji.

Be to, nustoti daryti jokios poza, kuri tampa nemalonus. Suteikite sau leisti pripažinti, kad jums gali nepavykti padaryti kažką, kad jūs visada padaryti. Nėštumas tikriausiai buvo didelis prisitaikymas prie Jūsų gyvenimo, bet tai nublanksta, palyginti su turintys naują kūdikį. Visi lankstumas (psichikos daugiau nei fizinė), galite auginti dabar darys jums nieko, bet gerai, kai jūsų kūdikis atvyksta.