Prenatálna Jóga v treťom trimestri

Home » Review » Health » Prenatálna Jóga v treťom trimestri

 Prenatálna Jóga v treťom trimestri
Ako tretí trimester postupuje, prenatálnej jóga môže stať oveľa ťažšie (rovnako ako chôdza po schodoch, viazanie svoje vlastné topánky a obrátil sa v posteli). Veľkosť brucha sa stáva skutočným faktorom, rovnako ako všeobecné únavu a pocit ťažkopádne. Ak ste boli schopní praktizovať jogu s nejakým elánom v druhom trimestri, dať si priestor pre zmiernenie až teraz. by mala byť teraz vyhnúť všetky pózy, ktoré stláčajú brucho. Vezmite stále opatrný prístup, ako vaše dátum splatnosti sa blíži, ale nie je tam žiadny dôvod na zastavenie cvičenie prenatálnej jógy, ak máte pocit, až k nej. Ako vždy, mali by ste si prečítať prenatálnej jógy dos a nerobiť.

nové jogíni

Niektoré ženy zisťujú, že majú len čas začať robiť prenatálnej jógy, keď vziať materskú dovolenku. Ak je tomu tak, stále sa môžete dostať nejakú výhodu v tom jóga úseky a jemný praxe. Len uistite sa, že učiteľ vie, že svoju situáciu a zabezpečí, aby ste si ju ľahko; to nie je čas, aby to preháňať.

Skúsení jogíni a domáce Praktici

Tou dobou už ste zvyknutí počúvať svoje telo a rešpektovať to, čo vám povie robiť. Pokračovať, ako to urobiť, a budete ťažiť z výhod bezpečného cvičenie jogy až do konca tehotenstva. Prenatálna Pozdrav slnku môže byť vykonané tak, ako neskoré ako sa cítite schopní robiť je.

Príprava na pôrod

Ešte než vás fyzicky pripravujeme, bude jóga pomôže pripraviť sa psychicky na pôrod svojho dieťaťa tým, že učí vás počúvať svoje telo a musí byť v danom okamihu bez očakávania. Najlepší spôsob, ako to urobiť, je zamerať sa na dych, pomocou dlhé inhaluje nosom a vydychuje ústami. Táto Pranayama sa nazýva pôrodnej dych, a to môže byť len vec, ktorá vás dostane do svojej práce.

Adaptácia tretieho trimestra

Na približne 36 týždňov, sa obvykle odporúča znížiť počet inverziou robíte. Dieťa je usadil do polohy narodení v tejto dobe, takže nechcem robiť žiadne pózy, ktoré by mohli zmeniť svoju pozíciu v zápornom slova zmysle. Tiež by ste mali prestať robiť nohy múrov a mostom predstavovať, ak vaše dieťa je koncom panvovým, v takom prípade tieto pózy môže pomôcť jej otáčať. Predstavuje vykonané na všetkých štyroch ako mačka kravy úseku sú tiež dobré pre sústruženie zámkový dieťa. Mali by ste tiež znížiť počet dole smerujúce psov robíte, pretože sa pes je mierne inverzie, strieda ruky a kolená predstavovať. Drepy sú naďalej vhodné, aby na konci tehotenstva, ak ste na riziko pre predčasný pôrod.

Poraďte sa s lekárom alebo pôrodnej asistentky

Inverzia predstavuje ako nohy múru Bridge Pose, pes tvárou dole, alebo Cat-Cow úsek môže prinútiť telo záveru dieťa otočiť, ale mali by byť minimalizované, ak vaše dieťa usadzovať do pôrodného kanála hlavou napred.

Okrem toho, prestať robiť žiadnu pózu, ktorá sa stáva nepríjemné. Dajte si dovolenia prijať, že nemusí byť schopný robiť veci, ktoré ste vždy robili. Tehotenstvo bol pravdepodobne veľkú úpravu svojho života, ale bledne v porovnaní s novou dieťa. Celú flexibility (duševné viac než fyzický) môžete pestovať teraz bude robiť vám nič, ale dobré, keď vaše dieťa príde.