Prenatalna Joga w drugim trymestrze

Home » Review » Health » Prenatalna Joga w drugim trymestrze

Prenatalna Joga w drugim trymestrze
Drugim trymestrze jest dni chwały dla prenatalnej jogi. Twój poranne mdłości prawdopodobnie zmniejszyło się (lub zrobi to wkrótce) i podczas gdy twój brzuch rośnie, to jeszcze nie zaczęły utrudniać zdolność do swobodnego przemieszczania się. Jest to czas, aby dostać się do rytmu regularnie uczestniczy prenatalnych zajęcia jogi.

Oprócz czemu można bardziej fizycznie wygodne w najbliższych miesiącach, prenatalnych zajęcia jogi są często jedynym forum dla spełnienia innych kobiet w ciąży. Poczucie wspólnoty i wspierać ten sprzyja jest główną zaletą prenatalnej jogi, który jest co najmniej tak samo ważne jak fizyczne aspekty.

Poniżej znajdziesz informacje na temat kwestii, które są najbardziej prawdopodobne, aby pojawić się w przypadku kobiet robi joga w trakcie drugiego trymestru. Jeśli dopiero zaczynasz z jogi w czasie ciąży, czytać te prenatalnych dos jogi i zakazów najpierw przez jakiś ważnych informacji.

Nowe jogini

Jeśli nigdy wcześniej nie zrobił jogi, w drugim trymestrze jest idealny czas, aby rozpocząć. Upewnij się, aby znaleźć prenatalnej zajęcia jogi pod okiem doświadczonego nauczyciela. Wiele kobiet zbadać jogę po raz pierwszy w czasie ciąży, więc nie martw się, że będzie jedynym nowym jogin w klasie.

Doświadczeni jogini

Być może zaczyna się okazać, że regularne zajęcia jogi są nieco zbyt intensywny, a wszelkie prenatalnych klasy, które wcześniej wydawały się zbyt delikatny odczuwają większą prędkość. Oczywiście, nie ma powodu, aby dać swoje regularne zajęcia, jeśli nadal czuć się silny i są w stanie uwzględnić własne adaptacje do pozach, które nie są właściwe, ponieważ rośnie brzuch. Jedna wspaniała rzecz można uzyskać od uczestniczących w zajęciach jogi prenatalnej, jednak jest szansa, aby spotkać się i porównać notatki z innymi kobietami w ciąży. To może okazać się bezcenne źródło wsparcia i informacji.

Home Praktycy

Podobnie, nawet jeśli jesteś zapalonym praktykiem domu, może chcesz spróbować uczestniczyć w zajęciach jogi prenatalnej raz lub dwa razy w tygodniu przez koleżeństwa i poczucia wspólnoty tych klas zastępczej. Kiedy robisz praktykę w domu, należy pamiętać o prenatalnych pozdrowienia słoneczne.

Poranne mdłości

Mamy nadzieję, że każdy poranne mdłości doświadczyłeś w pierwszym trymestrze jest skończona i czujesz się o wiele lepiej fizycznie. Jeśli nudności jest przewlekły, nadal nie przejmuj się na siebie.

Going Public

W drugim trymestrze ciąży, większość kobiet czuje wygodne dzielenie fakt, że są w ciąży. Jeśli nadal stara się utrzymać to w tajemnicy i nie zaczął pokazywać, nadal ważne jest, aby powiedzieć żadnych nauczycieli jogi masz, że jesteś w ciąży i jak daleko jesteś, aby mogli dostosować rodzaje wariantów i korekt, które oferują ci ,

Adaptacje drugim trymestrze

Wiele prenatalnych adaptacje są zaprojektowane, aby pomieścić duży brzuch i zapobiec kompresji macicy. Wielkość brzucha mogą się znacznie różnić w drugim trymestrze, ale są szanse, zaczynają być widoczne, co oznacza, że ​​macica nie jest już chroniony przez miednicę, więc będą chcieli zacząć dostosowując swoje pozy odpowiednio, być może unikając pozy gdzie można leżeć na brzuchu i głębokich skrętów.