Prenatální Jóga v třetím trimestru

Home » Review » Health » Prenatální Jóga v třetím trimestru

 Prenatální Jóga v třetím trimestru
Jako třetí trimestr postupuje, prenatální jóga může stát mnohem obtížnější (stejně jako chůze po schodech, vázání své vlastní boty a obrátil se v posteli). Velikost břicha se stává skutečným faktorem, stejně jako obecné únavu a pocit těžkopádné. Pokud jste byli schopni praktikovat jógu s nějakým elánem ve druhém trimestru, dát si prostor pro zmírnění až teď. by měla být nyní vyhnout všechny pózy, které stlačují břicho. Vezměte stále opatrný přístup, jak vaše datum splatnosti se blíží, ale není tam žádný důvod k zastavení cvičení prenatální jógy, pokud máte pocit, až k ní. Jako vždy, měli byste si přečíst prenatální jógy dos a nedělat.

Nové jogíni

Některé ženy zjišťují, že mají jen čas začít dělat prenatální jógy, když vzít mateřskou dovolenou. Je-li tomu tak, stále se můžete dostat nějakou výhodu v tom jóga úseky a jemný praxe. Jen ujistěte se, že učitel ví, že svou situaci a zajistí, abyste si ji snadno; to není čas, aby to přehánět.

Zkušení jogíni a domácí Praktici

Tou dobou už jste zvyklí poslouchat své tělo a respektovat to, co vám řekne dělat. Pokračovat, jak to udělat, a budete těžit z výhod bezpečného cvičení jógy až do konce těhotenství. Prenatální Pozdrav slunci může být provedeno tak, jak pozdní jak se cítíte schopni dělat je.

Příprava na porod

Ještě než vás fyzicky připravujeme, bude jóga pomůže připravit se psychicky na porod svého dítěte tím, že učí vás poslouchat své tělo a musí být v daném okamžiku bez očekávání. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zaměřit se na dech, pomocí dlouhé inhaluje nosem a vydechuje ústy. Tato pranayama se nazývá porodní dech, a to může být jen věc, která vás dostane do své práce.

Adaptace třetího trimestru

Na zhruba 36 týdnů, se obvykle doporučuje snížit počet inverzí děláte. Dítě je usadil do polohy narození v této době, takže nechci dělat žádné pózy, které by mohly změnit svou pozici v záporném slova smyslu. Také byste měli přestat dělat nohy zdí a mostem představovat, pokud vaše dítě je koncem pánevním, v kterémžto případě tyto pózy může pomoci jí otáčet. Představuje provedeno na všech čtyřech jako kočka krávy úseku jsou také dobré pro soustružení zámkový dítě. Měli byste také snížit počet dolů směřující psů děláte, protože se pes je mírné inverze, střídá ruce a kolena představovat. Dřepy jsou i nadále vhodné, aby na konci těhotenství, pokud jste na riziko pro předčasný porod.

Poraďte se s lékařem nebo porodní asistentky

Inverze představuje jako nohy zdi Bridge Pose, pes tváří dolů, nebo Cat-Cow úsek může přinutit tělo závěru dítě otočit, ale měly by být minimalizovány, pokud vaše dítě usazovat do porodního kanálu hlavou napřed.

Kromě toho, přestat dělat žádnou pózu, která se stává nepříjemné. Dejte si svolení přijmout, že nemusí být schopen dělat věci, které jste vždy dělali. Těhotenství byl pravděpodobně velkou úpravu svého života, ale bledne ve srovnání s novou dítě. Celou flexibility (duševní více než fyzický) můžete pěstovat teď bude dělat vám nic, ale dobré, když vaše dítě přijde.