Priekšrocības savasana jogu un kā to izdarīt

Home » Review » Fitness » Priekšrocības savasana jogu un kā to izdarīt

Priekšrocības savasana jogu un kā to izdarīt

Savasana vai Corpse Pose, ir pēdējais poza jogas plūsmu. Tā ir izstrādāta, lai atjaunotu ķermeni un prātu pēc fiziski smags praksē. Lai sāktu, izvietot paklāja vai dvieli uz cietas virsmas. Apgulieties uz muguras. Saglabājiet jūsu kājas un rokas atviegloti, ļaujot jūsu plaukstām seju uz augšu. Pēc zīmēšanas izpratni katrai ķermeņa daļai, kontrolēt savu elpošanu vērā lēnā un vienmērīgā tempā. Turiet vismaz piecas minūtes.

Ja jums mēdz izlaist savasana beigās jūsu izmantot plūsmu, domājot, ka tas rada ir tikai par atdzišanas, šeit ir ziņas par jums. Par savasana priekšrocības var pagarināt tālu aiz jūsu jogas praksē.

Savasana vai līķis rada, ir kopīgs galīgs poza jogas prakse. Tā ir mierīga un neprasa nekādas fiziskas slodzes. Tā vietā, tas viss ir par atjaunošanu. Ķermenis, prāts un gars visi var atgūt šo valsti laikā.

Lai amatieris, tas var izskatīties nap laiks. Bet tas ir tālu no tā! Guļus šajā līķu jogu laikā pose ļaus jums nodot uz pašreizējo brīdi.

Priekšrocības savasana Joga

Vispār, joga ir īsts baudījums par savu ķermeni. Viss no savas atmiņas, lai līdzsvarotu uzlabosies. Regulāra prakse arī atbrīvot spriedzi jūsu muskuļus. Bet, kad runa ir par savasana, ieguvumi ir vēl konkrētāks. Doing trīs mēnešus līķu pozā var atvieglot galvassāpes, bezmiegs un nemiers.

Pētījums par studentu parādīja, ka joga apmācību programma – programma, kas ietver savasana – bijusi pozitīva ietekme uz fizioloģiskajām mainīgajiem, piemēram, plaušu tilpumu, dzīvotspējas, asinsspiediena un pulsa ātrumu.

Saskaņā ar rakstu  International Journal of Exclusive Management Research , savasana ir šādas priekšrocības:

  • Palīdz samazināt asinsspiedienu, bezmiegs, nemiers, spiedienu, un muskuļu sasprindzinājumu
  • Palielina enerģijas līmeni, atmiņu, uzmanību, koncentrēšanos un pašapziņas
  • Palīdz stimulē asinsriti un veic iekšējo orgānu un atslābina ķermeni
  • Samazina galvassāpes, nogurumu, spriedzi un vieglu depresiju
  • Palīdz nomierināties prātu, atsvaidzina un atjauno prātu un ķermeni
  • Tas ir izdevīgs cilvēkiem, kas slimo ar neirastēnija – vispārēju izdilis sajūta, nervozitāte, diabēts, astma, un gremošanas traucējumi, aizcietējums, lumbago, kopā ar dziļāku un stabilāku miegu.
  • Savasana sniedz dziļu, meditatīvo atpūtu, kas palīdz remontā šūnu un audu un tas ir lielisks atslodzes stresu.

Meditatīvo raksturu savasana ir galvenais ieguvums. Tā kā tas ir izdarīts beigās sesijas, tas palīdz prātam pieņemt visu, jūs tikko izdarīja. Tā arī nomierina nervu sistēmu un ļauj jums pārdomāt savu praksi. Jūsu muskuļi nonākt stāvoklī atpūtas, tāpēc tas ir jauki veids, kā atdzist pēc stiepjas to ārā.

1. Izvēlieties Tiesības virsma

Savasana jāveic uz cietas virsmas. Masīvkoka, flīžu un betona grīdām visi ideāli iespējas. Tomēr būtu jāizmanto arī paklājs vai dvieli. Tas padarīs virsmu ērtāk apgulties uz.

2. Veikt The Space

Tā kā jums ir pilnīgi apgulties, notīrot telpu ap jums, ir galvenais. Noņemiet visus liekos priekšmetus, piemēram, ūdens pudeles un čības. Pat jogas bloki ir jāatceļ.

Ja tu esi klasē, pārliecinieties, ka jūs neesat pārāk tuvu ikvienam. Maina savu gultu, ja nepieciešams. Atcerieties, ka tas ir svarīgi ievērot personisko telpu saviem kolēģiem klasesbiedriem.

3. apgulties

Guļus uz muguras, pārliecinoties, ka jūsu pleci pieskaras grīdai. Jūs varat mainīt pozu un izvietot atbalstīt zem ceļiem. Pretējā gadījumā, jūsu muguras būtu uz grīdas visu laiku.

Ļaujiet jūsu visu ķermeni, izlietne uz zemes. Pievērsiet uzmanību uz visu savu ķermeni, ļaujot aiziet no spriedzes, ja nepieciešams. Jums vajadzētu arī atpūsties savu seju un acis.

4. Relax kājas un rokas

Jūsu kājas un pēdas būtu “piliens” open. Atpazīt un atbrīvot nepieciešamību saglabāt tos perfekti taisni. Attiecībā uz jūsu rokās? Novietojiet tos uz jūsu pusē, apmēram 6 collas no sava ķermeņa. Novietojiet savas rokas uz augšu, ļaujot pirkstiem saritināties dabiski. Jums nevajadzētu liekot jebkādu enerģiju jūsu muskuļus.

5. Kontrolējiet savu apziņu

Savasana ir par atzīstot pašreizējo stāvokli jūsu organismā. Pēc guļus, pārdomāt secību jūs tikko izdarīja. Paziņojums, kā jūsu organisms fiziski jūtas. Novietojiet savu uzmanību uz savu labo kāju, tad uz labo kāju un ceļgalu. Atkārtot uz kreiso kāju, un pēc tam lēnām līdz augšstilbu iegurņa un vēdera. Turpiniet, līdz jūs sasniegsiet savu galvu.

6. Elpojiet lēni

Veikt dziļu, lēnu “vēders” breaths. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu elpot no jūsu diafragma, kas padara zemāks vēders pārvietoties uz augšu un uz leju. Tas nomierinās ķermeni un palīdzēs jums atpūsties.

Šis akts kontrolēta elpošana arī palielināt savu plaušu kapacitāti un uzlabot asinsriti. 4 Atkārtojiet, līdz jūs nonākt svētlaimīgs relaksācija, bet pārliecinieties, ka Jums nav aizmigt.

7. Hold

Palieciet šajā stāvoklī 5 līdz 10 minūtes, vai kamēr jūsu instruktors stāsta jums. Jūs pat varat turēt savasana 20 minūtes, ja laiks atļauj. Parasti, 5 minūšu savasana ir ieteicams ik pēc 30 minūtēm joga.

Learning to, kā izdarīt perfektu savasana prasa laiku un praksi. Meditācija, galu galā, nenāk viegli. Ja jūs mēģināt šo mājās, neaizmirstiet, lai novērstu jebkādus un visus traucējošos.