Privalumai Savasana joga ir kaip tai padaryti

Home » Review » Fitness » Privalumai Savasana joga ir kaip tai padaryti

Privalumai Savasana joga ir kaip tai padaryti

Savasana, arba lavono poza, yra galutinė poza jogos srautą. Ji sukurta siekiant atkurti kūną ir protą po fiziškai reikliai praktikoje. Norėdami pradėti, padėkite kilimėlį arba rankšluostį ant kieto paviršiaus. Atsigulkite ant nugaros. Laikykite savo kojas ir rankas atsipalaidavę, leisdami savo delnais nukreiptos į viršų. Po piešimo supratimą kiekvienam kūno dalį, kontroliuoti savo kvėpavimą į lėtą ir pastoviu tempu. Palaikykite bent penkias minutes.

Jei jūs linkę praleisti Savasana ne jūsų pratybų srautas pabaigoje, manydami, kad tai poza yra tik apie aušinimo, čia žinia jums. Iš Savasana privalumai gali pratęsti toli už savo jogos praktikos.

Savasana, arba lavono poza, yra bendras galutinis poza jogos praktikos. Tai rami ir nereikalauja jokių fizinio krūvio. Vietoj to, svabiausia atkūrimo. Kūnas, protas ir dvasia visi gali susigrąžinti per šioje valstybėje.

Norėdami autsaideris, tai gali atrodyti pogulio metu. Bet tai toli gražu ne tai! Gulėti per šį lavono jogos poza leis jums atiduoti į dabarties akimirką.

Privalumai Savasana joga

Apskritai, joga yra tikras malonumas Jūsų kūnui. pagerės viskas iš savo atminties likutį. Reguliariai praktika taip pat išlaisvinti įtampą raumenyse. Bet kai jis ateina į Savasana, nauda yra dar konkretus. Daro tris mėnesius lavono poza gali atleisti galvos skausmas, nemiga, ir nerimą.

Tyrimas kolegijų studentams parodė, kad jogos mokymo programa – programa, įtraukiant Savasana – turėjo teigiamą poveikį fiziologinėms kintamųjų, tokių kaip plaučių talpa, gyvybinės plaučių talpos, kraujo spaudimas ir pulsas.

Pasak į straipsnį  International Journal of Išskirtinis valdymo mokslinių tyrimų , Savasana turi šiuos privalumus:

  • Padeda sumažinti kraujo spaudimą, nemiga, nerimas, spaudimo ir raumenų įtampą
  • Padidina energijos lygį, atminties, dėmesio, koncentracijos, ir pasitikėjimą savimi
  • Padeda stimuliuoti kraujotaką ir vykdo vidinius organus ir atpalaiduoja kūną
  • Sumažina galvos skausmas, nuovargis, įtampa, ir lengvai depresijai
  • Padeda nuraminti protą, atgaivina ir atjaunina kūną ir protą
  • Tai yra naudinga žmonėms, sergantiems neurastenija – bendras susidėvėjęs jausmas, nervingumas, diabetu, astma, ir nevirškinimas, vidurių užkietėjimas, lumbago, kartu su giliau ir tvirtesnį miego.
  • Savasana suteikia gilią, meditacinę būseną poilsio kuri padeda iš ląstelių ir audinių remontas ir yra puikus atsarginiais streso.

Meditacinė pobūdis Savasana yra pagrindinis privalumas. Kadangi tai daroma ne iš sesijos pabaigoje, tai padeda protas apima viską, ko tik padarė. Jis taip pat ramina nervų sistemą ir leidžia jums apmąstyti savo praktiką. Jūsų raumenys patenka į poilsio būseną, todėl tai puikus būdas atvėsti po tempimo jį.

1. Pasirinkite tinkamą paviršius

Savasana turėtų būti daroma ant kieto paviršiaus. Namams, plytelių ir betono grindys yra visi idealūs variantai. Tačiau taip pat turėtų būti naudojamas kilimėlis ar rankšluosčiu. Tai leis paviršius patogiau atsigulti ant.

2. Padaryti Kosmoso

Kadangi jūs turėsite visiškai atsigulti, kliringo erdvę aplink jus yra raktas. Pašalinti atsitiktines objektus kaip vanduo buteliuose ir sportbačiai. Net jogos blokai turėtų būti panaikintas.

Jei esate klasė, įsitikinkite, kad esate ne per arti visiems. Pakoreguokite savo motina, jei reikia. Atminkite, kad svarbu gerbti asmeninę erdvę savo bendraklasių.

3. Atsigulkite

Atsigulkite ant nugaros, todėl įsitikinkite, kad jūsų pečiai būtų liesti grindis. Galite keisti pozą ir vieta sustiprinti po savo kelio. Priešingu atveju, jūsų nugaros turėtų būti visą laiką aukšte.

Tegul visas jūsų kūno įsispaudžia į žemę. Atkreipkite dėmesį į visą savo kūną, Letting Go įtampos, kai reikia. Jūs taip pat turėtų atsipalaiduoti jūsų veidą ir akis.

4. Atpalaiduokite kojų ir rankų

Jūsų kojos ir pėdos turėtų “kristi” atvira. Atpažinti ir išlaisvinti poreikį išlaikyti juos visiškai tiesios. Kaip jūsų rankas? Įdėkite juos į savo pusę, apie 6 colių iš savo kūno. Pastatykite savo delnus aukštyn, leisdami pirštai susirangyti natūraliai. Jūs neturėtumėte būti išleisti bet kokią energiją į jūsų raumenis.

5. Valdymo Jūsų Sąmoningumo

Savasana yra visa informacija apie pripažįstant esamą būklę jūsų kūno. Po gulint, apmąstyti seka jūs tiesiog padarė. Atkreipkite dėmesį, kaip jūsų kūnas fiziškai jaučiasi. Užveskite dėmesį į Jūsų teisė pirštai, tada ant dešinės kojos ir kelio. Pakartokite ant kairės kojos, o tada lėtai iki šlaunų, dubens ir pilvo. Toliau, kol pasieksite savo galvą.

6. Breathe Lėtai

Giliai, lėtas “pilvo” kvėpuoti. Tai reiškia, kad jums reikia kvėpuoti iš savo diafragmos, todėl apatinė pilvo judėti aukštyn ir žemyn. Tai bus nuraminti kūną ir padės jums atsipalaiduoti.

Tai kontroliuojamo kvėpavimo aktas taip pat padidinti savo plaučių talpa ir pagerinti kraujo apytaką. 4 Kartokite, kol patenka į palaimingas poilsiui, tačiau įsitikinkite, kad jums nereikia užmigti.

7. Laikykite

Buvimas tokioje padėtyje 5 iki 10 minučių arba tol, kol jūsų instruktorius lieps. Jūs netgi galite turėti Savasana 20 minučių, jei leidžia laiką. Apskritai, 5 minutės Savasana rekomenduojama kas 30 minučių joga.

Mokymasis, kaip padaryti tobula Savasana laiko ir praktikos. Meditacija, juk neateina lengvai. Jei bandote tai namuose, nepamirškite pašalinti bet kokias ir visas ramiai.