Proste jogi Aby spalić wszystkie brzuchu tłuszczu w ciągu miesiąca!

Home » Review » Weight Loss » Proste jogi Aby spalić wszystkie brzuchu tłuszczu w ciągu miesiąca!

Joga jest nowa mantra fitnes, że wiele osób na całym świecie naśladują teraz dni. Joga jest nauką o zachowaniu swój umysł, ciało i duszę w spokoju wewnętrznego. Joga słynie świadczeń uspokoić nerwy, strach umysł i energię twój ciało na lewą stronę. To pomaga poprawić krążenie krwi, przepływ tlenu w organizmie i poprawia funkcjonowanie wszystkich narządów ciała. Joga pomaga również zmniejszyć tłuszczu z brzucha i daje wykończenia brzuch. Możesz śledzić kilka jogi rzucić tych dodatkowych funtów od ciała i uzyskać stonowanych aż brzuch. Przewiń znaleźć jedne z najlepszych i łatwe do naśladowania jogi:

1. Wojownik stanowią 1

Wojownik stanowią wzmacnia trzon, pleców i ud i pomaga spalić tłuszcz z brzucha. Umieść stopy równolegle do siebie i przynieść lewą nogę do 90 stopni. Niech wasze prawo pobytu stopy wewnątrz i wydech. Trzymając nogi prosto, unieś ramiona nad głową i wprowadzają je w linii z ramieniem. Odwróć głowę z oczami utkwionymi w nadgarstku. Postępuj 10 powtórzeń na każdej stronie.

2. stwarzają Warrior 2

Ten Joga stanowi to niewielkie zmiany wojownika stwarzają tylko. Rozpocznij korzystanie z tych samych technik jak wojownika stwarzają. Zamiast podnoszenia ramiona nad głową, podnieść ręce do boków, rozciągając je na max, przedłużony na zewnątrz od tułowia. Skręć głowę w lewą stopę, a następnie z powrotem do pozycji wyjściowej. Postępuj tak samo z drugiej strony. Postępuj 10 powtórzeń na każdej stronie.

3. Przewodniczący Pose

Ta poza wzmacnia kręgosłup i podciąga swoje ABS, ud i pośladków. Stań prosto z dłońmi splecionymi przed twarzą. Zegnij kolana i kucać swoje ciało w taki sposób, że wydaje się, jeśli siedzi na krawędzi fotela. Podnieś rękę s nad głową i starać się utrzymać równowagę ciała. Naciśnij ramiona w dół i łuk swój kręgosłup i niech twój tors głębiej w położeniu. Utrzymać pozycję 3 do 6 oddechów uwalniania, a następnie 5 do 8 powtórzeń.

4. Bow Pose

Ta poza energetyzuje organizm, poprawia trawienie i napina mięśnie brzucha. Połóż się na brzuchu na matę do jogi ze swoimi ramionami na swoich stronach i wyciągnął nogi. Unieś nogi i zegnij kolana i wprowadzają je w kierunku głowy. Sięgają ręce i trzymać kostki z rękami. Utrzymać pozycję przez 15 do 30 sekund i wróć do pozycji wyjściowej.

5. Postawa Ponton

Ta yoga pose angażuje swoje mięśnie grzbietu i nóg, które pozwala swoim ciała stracić tłuszczu z brzucha. Połóż się na plecach z nogami wyciągniętymi i swoimi ramionami na swoich stronach. Oddychaj i podnieść nogi w górę, z palcami stóp i uczucie odcinek. Podnieść górną część ciała w celu utworzenia 45 stopni i niech twoje ramiona sięgają swoimi wyciągniętymi nogami. Utrzymać pozycję przez 10 do 15 sekund i powtórz ćwiczenie 5 razy.