Real Truth About higistamist Toksiinid Hot Jooga

Home » Review » Fitness » Real Truth About higistamist Toksiinid Hot Jooga

 Real Truth About higistamist Toksiinid Hot Jooga
Võib-olla olete kuulnud, et saate “higi välja toksiinid” tehes Bikram jooga või teised stiilid kuum jooga. Tegelikult mõiste on muutunud nii populaarseks, et paljud on hakanud viitama praktikas arstiabihüvitiste mis ei pruugi tegelikult olla seal.

Mõistmise Higi ja võõrutus

Sinu keha on kogenud vähe üksuse süsteemi oma vabaneda ise asju ei saa kasutada või ei ole vaja. Me nimetame neid asju nagu toksiinid.

Pärast jaotatud maksas, toksiinid meie vere või sapi filtreeritakse neerude või sooltes ja eritub organismist uriini või roojaga. Hoolimata sellest, mida mõned võivad teile öelda, higi tõesti ei ole osa võrrandit.

Funktsiooni higi on jahtuda keha alla, kui see on ülekuumenenud. See võib juhtuda ajal pingutav tegevus, kui olete üle pakkunud või eriti kuumal suvepäeval. Lõppkokkuvõttes põhjus higi ei mõjuta selle sisu, vähemalt mitte viisil peetakse kasulikuks.

Higi peamiselt koosneb veest ja vähesel määral uurea piimhape ja mineraalaineid.

Välja arvatud vesi, ükski tooteid oma higi erituvad piisavalt suures koguses muuta või parandada organismi metaboolse funktsiooni. Kui midagi, ülemäärase vedeliku kadu läbi higi võib olla kahjulik, kui see on kergesti asendada.

Isegi naatriumi eritub higi nii kiiresti uuesti imenduda läbi epiteelirakkude naatriumkanalitega naha, et see väike muuta naatriumi tase meie veres.

Vähendav keskkonnatoksiinide

Meie kehad puutuvad igasuguseid toksiinid iga päev, sealhulgas reostuse ja pestitsiide õhus, säilitusaineid toidus me süüa ja detergentide ja kosmeetika panime meie naha. Kas need asjad halb keha? Tõenäoliselt.

Aga väita, et higi põhinev tegevus saab seda mõju leevendada, on põhjendamatu. See näitab, et saate võtta meetmeid midagi oleks vältida esiteks. Selle asemel üritab “higi välja” kemikaalid olete kokku puutunud, minimeerida oma kokkupuudet süües tervislikku toitu, kasutades looduslikke puhastusvahendeid ja lugemist silt tahes toote te kavatsete panna või oma keha.

Eelised higistamine Hot Jooga

Kui tegemist on “higistamist toksiinid” kuuma jooga klassi, paljud inimesed teevad seda eeldust, et nad saaksid vabaneda eelmise öö martini või plaadi chili juustu friikartuleid nad teadsid neid ei oleks söönud. Ausalt öeldes, samas jooga ei aita sind higi need asjad läbi, praktika saavad ikkagi kasu.

Kehalise üksi aitab põletada mõned rasva kaloreid olete tarbida. Kuid asjaolu, et temperatuur on tõstatatud kuum jooga klassi ei tähenda, et sa põletada rohkem rasva. Pigem on lihtne teostamise akt-saada välja oma tool ja töötamise out-, mis aitab põletada rasva olenemata temperatuurist oma ümbrust.

Muud kasu kuum jooga on:

  • Sa kipuvad põletada rohkem kaloreid, kuna suureneb südame löögisagedus ja ainevahetust.
  • Verevoolu oma käed ja jalad on suurenenud, mille tulemusel hapnikurikast verd lihastesse.
  • Lihastoonust ja paindlikkus on paranenud.
  • Stress on vabastatud, ja te tunnete end paremini umbes ise.