Šakti Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Home » Review » Fitness » Šakti Joga – kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Šakti Joga - kas tai ir kas yra Jo privalumai?

Ar manote, pabrėžė kartais? Nori atrasti galutinį ramybe kartu su fizinio? Štai protingas sprendimas visiems Jūsų poreikiams. Sužinokite unikali ir geriausia savo klasėje jogos stilių su YogaOrama ir pasirinkti geriausią sporto režimas už jus.

Jei trokštame sužinoti geriausią jogos stilių, kuris padės jums įgyti psichikos taiką, taip pat padėti jums likti tinkami ir sveika, tada Šakti joga gali būti galutinis pasirinkimas. Taip pat vadinamas Joga Šakti, tai buvo teisingai vadinti moteriškas būdas praktikuojančių jogą, nes ji daugiau dėmesio skiria judėjimui apatinėje pilvo ir klubų.

Žodis “Shakti” buvo kilęs iš sanskrito terminas, kuris reiškia “kūrybinę energiją”. Šakti joga yra padalintas į valdžią vinyasa jogos ir Šakti vinyasa joga. Yra įvairių asanos, kurioje žmonės gali praktikuoti namie kartu su pranajama ir meditacija.

Šakti joga yra viena iš tokių jogos forma, kuri gali būti lengvai praktikuojamas namuose. Visa tai trunka šiek tiek laiko ir pastangų praktikuoti šį unikalų rūšies joga. Yra tam tikrų asanos / pozos, kurios laikomos būti šio Šiva Šakti joga dalis. Kai kurie iš šių asanomis yra įtrauktas į Surya Namaskara.

Saulė sveikinimus arba Surya Namaskara yra įtrauktas į Shakti jogos kelia. Ši asana pabrėžiama sklandžiai judėti ir perėjimai tarp skirtingų pozų. Surya Namaskara taip pat matyti iš dvasinio požiūriu. Ji vaizduoja Lord Surya garbinti Pasak hindi tradicijos.

Šakti Joga kelia

Yra 12 žingsnių / kelia tarpusavyje susiję, kurios kartu sudaro Sun sveikinimus. Norėdami sužinoti Sun sveikinimus paprastas būdas sekti po žingsnio instrukcijas žemiau pateiktų ir pradėti žingsnis: –

Kelia 1:  Atsistokite tiesiai. Pareikšti savo rankas kartu malda padėtis / Anjali Mudra. Iškvėpkite.

Kelti 2:  Įkvėpkite ir pakelkite rankas į viršų kryptimi, išlaikant delnus kartu. Sulenkti jūsų viršutinė kūno dalis atgal.

Pose 3 : Iškvėpkite, susilenkite paliesti savo kojų pirštais. (Lenkimo nuo liemens)

Pose 4:  Įkvėpkite ir žingsnis savo dešinę koją atgal; arka nugarą ir pakelkite smakrą.

Pose 5:  Dabar iškvėpkite ir žingsnis atgal savo kairę koją. Abi kojos turi būti tokioje padėtyje lentų. Ištiesk juos. Čia Jūsų kūno svoris yra visiškai subalansuota ant rankų ir kojų.

Pose 6:   Sumažinkite savo kelių, krūtinės ir kaktą ir paliesti žemę.

Pose 7:  Įkvėpkite, ištiesti į priekį, o lenkimo atgal. Laikyti rankas tiesiai. Ši pozicija taip pat žinomas kaip Sarpasana, Bhujangasana ar gyvatės padėtį.

Kelti 8:  Iškvėpkite, susirangyti savo kojų pirštus ir pakelti savo klubus.

Pose 9:  Įkvėpkite ir žingsnis savo dešinę koją į priekį su jūsų pėdos viršų ištemptas ant grindų. Vėlgi pakelkite smakrą ir žiūrėti tiesiai.

Pose 10:  Bend žemyn paliesti savo kojų pirštais.

Pose 11:  Įkvėpkite, ištiesti savo rankas atgal iš virš galvos.

Pose 12:  Iškvėpkite ir švelniai grįžti į pirmąją poziciją.

Tai labai geras pratimas pradėti savo dieną ryte. Jis saugo jus sveika, tinka ir atjaunino visą dieną. Be to, ji suteikia jums dvasines naudos, taip pat.

Kartu su Surya Namaskara, kvėpavimo pratimai ar pranajama taip pat įtrauktas į Šakti joga. Išmokti pranajama pagrindai, atlikite toliau išvardytus nurodymus ir pradėti: –

1. Shvasana Marga Shuddi:

O praktikuojančių šį pranajama tipo, vienas turi pirmiausia kvėpuoti visiškai. Tada uždarykite kairiąją šnervę ir atleiskite kvėpavimą lėtai tinkamą vieną. Vienas turi tai padaryti keliais brūkštelėjimais. Galite pradėti tai iki 5 smūgių pradžioje ir juos iki 54. pakartoti tą patį procesą dešinėje pusėje taip pat.

2. Anulom Vilom:

Tai taip pat žinomas kaip alternatyvaus nosies kvėpavimo. Uždarykite dešinę šnervę ir įkvėpti su kairę šnervę. Tada iš karto uždaryti kairiąją šnervę ir iškvėpti su dešinę šnervę. Tokiu būdu bandyti kvėpuoti lėtai ir giliai keičiant šnerves.

3. Kapalbhati:

Sėdėti Sukhasana, Padmasana ar Vajrasana kelti (kas jums tinka). Įkvėpkite visiškai ir giliai. Dabar atleiskite kvėpavimą keletą smūgių iš abiejų vienu metu šnerves. Vienas gali eiti iki 108 smūgių, o daro Kapalbhati. Įsiminti nereikia praktikuoti tiek daug smūgių, jei esate pradedantysis. Pradėti su 5 smūgių.

Įspėjimas : Kapalbhati gali būti kenksmingas, jei nėra praktikuojama tinkamai.

Šakti joga yra puikus pasirinkimas, jei norite pabandyti įvairus joga. Praktikos jį reguliariai ir gauti savo patikino naudą. Ar pasidalinti savo grįžtamaisiais. Laimingas Pratimai!