Satyananda Joga – Kas ir, asanas un priekšrocības

Home » Review » Yoga Basic » Satyananda Joga – Kas ir, asanas un priekšrocības

Satyananda Joga - Kas ir, asanas un priekšrocības

Gadu gaitā jēdziens mūsdienu joga ir attīstījusies. Jogas vēsture aizsākās seniem laikiem, kad jogas asanas tika iekļauti ikdienas cilvēku. Joga var nodarboties ar vienu un visiem. Joga ir dažādas formas, no kuriem viens ir Satyananda joga.

Satyananda joga ir starptautiski pazīstamais un izstrādāja mūsdienu māksla jogas meistara, Svāmī Satyanand Saraswati. Tas ir viens no šāda veida joga, kas ietver visas galvenās filiāles joga, piemēram, bhakti joga, pranayam, Hatha joga, Radža joga, uc Šī veida jogas galvenais aspekts ir tas, ka tas ir viens no veidiem.

Lielākā daļa cilvēku varētu saņemt sajaukt par to, kura no jogas veids ir piemērots tiem. Satyananda joga Nidra ir tas veids, ko ikviens var veikt. To var nodarboties ar vienu un visiem neatkarīgi no vecuma vai fiziskās veselības. Praktizē meditāciju regulāri var palīdzēt jums atbrīvoties no dažādām slimībām un pat palīdzēt, lai sasniegtu mieru.

Satyananda joga ir ideāls maisījums seno, kā arī mūsdienīga forma joga. Meditācija, asanas un elpošanas vingrinājumi visi ir iekļauti šajā formā joga. Ja jūs vēlaties uzzināt jogas Nidhra Swami Satyananda Saraswati, vai rīkojieties un sāktu:

1. Asana:

Asana ir svarīgs aspekts joga. Viens ir apgūt jogas asanas veiksmīgi praktizēt Satyananda joga. Ieguvumi no darot asanas ietver elastību, uzlabotu veselību un garīgo stabilitāti. Bhujangasan , Dhanurasan , Padmasana , Paschimottanasana , Shalbasana , Majrasana , Swastikasana , Tadasana , Vajrasana dažādi veidi asanas, kas ir iekļauti Satyananda joga. Asanas palīdzēs jums atpūsties savu ķermeni un padara to gludu un enerģisks. Pēc darot asanas, jaunu enerģijas plūsmu visā organismā, kas dod jums labu sajūtu.

2. Pranayama:

Elpošana ir atkal būtiska sastāvdaļa Satyananda joga. Viens ir jābūt pilnīga kontrole pār viņa / viņas elpošana. Nodarbojoties ar jogu, jums vajadzētu būt iespējai ļoti labi saprotu, kad ieelpot un kad izelpot. Ja jums ir iespēja iegūt šīs tiesības, tad noteikti varat darīt Pranayama pareizi.

Kaut arī praktizē prānājāmu vienam ir jābūt labām zināšanām par mudras. Enerģija, kas ir izveidots, bet praktizē meditācijas vai pranajama tiek nodota mūsu organismā caur mudras. Tas ir iemesls, kāpēc ir nepieciešamas labas zināšanas mudras.

  • Vienlaikus darot mudras, pieskarties galu rokā ir rādītājpirksts ar galu īkšķi. Turiet otru trīs pirkstus taisni. Tas ir ideāls mudra, bet praktizē Pranayama vai skandējot “OM”.

Izpildiet šos vienkāršos soļus praktizēt Pranayama mājās:

– Saglabājiet gan nāsīs atvērt un pēc tam ieelpot un izelpot gan deguna eju. Šis pranajamas veids ir ātra elpošana gan deguna pusēs. Viens vajadzētu ieelpot un izelpot ar maksimālo ātrumu.

– Izmēģiniet darot iepriekš minēto mudra, un pēc tam aizveriet labo nāsi, un ieelpot ar kreiso nāsi, un pēc tam nekavējoties aizveriet kreiso nāsi un izelpot ar labo nāsi. Tādā veidā mēģināt elpot, mainot nāsis.

Praktizē Pranayama dienas palīdz sasniegt garīgo mieru. Tas arī atsvaidzina savu ķermeni un dvēseli.

3. Meditācija:

In Satyananda joga, ir dažādas meditācijas metodes, ko jūs varat praksē. Arī mudra ir ļoti svarīgi, bet meditējot. Mudra rada pozitīvu enerģiju, kas pēc tam tiek nodota jūsu ķermeņa, kad jūs pabeigtu jūsu meditāciju.

Praktizēt meditāciju ikdienas palīdz atbrīvoties no stresa; tas palielina savu koncentrācijas līmeni un padara jūs apzināties savu prātu un dvēseli. Tā māca jums ideāls veids dzīvo dzīvi.
Satyananda joga klase nodrošina, ka jūs saņemsiet iedarbību visu – tieši no asanas līdz meditācijai. Pēc jūsu Satyananda jogas sesiju, pārliecinieties, ka jūs vienmēr daudzināt ‘om’ 11 reizes skaļi. Vibrācijas, ka tas rada, sniedz jums pozitīvu enerģiju visas dienas garumā.